Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

dar turiu vieną klausimėlį smile.gif
kaip man atskirt kurios oncidium šaknys turi puvėsio? gal pasirodys kvailas klausimas,bet jos visos kažkokios keistos,nesuprantu g.gif skaičiau,kad geros šaknys šviesios,tai tokiu atveju manosios visos negeros doh.gif
reikia jį greičiau gelbėt.nors lapai gražūs,bet bulvės doh.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif
noreciau suzinot ar verta augint toliau orchideja, jei jos ziedai nubyrejo, o parudavi ne tik koteliai kur buvo ziedai, bet ir visas kotas. patys lapai zali, saknys sviesios . geles pirkau pries du men - viena dovanojau, tai ji tebezydi, o kitai, kuria nusipirkau sau, kazkas nutiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(bangabanga @ 2011 08 02, 12:29)

kazkas nutiko  g.gif


tiesiog nužydėjo smile.gif kartais taip nutinka gėlėms smile.gif
informacija apie priežiūrą pirmame puslapyje, ypač vertinga nuoroda - dažniausiai užduodami klausimai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 02 rugpjūčio 2011 - 11:49
QUOTE(zuzla @ 2011 08 02, 12:45)
tiesiog nužydėjo smile.gif kartais taip nutinka gėlėms smile.gif
informacija apie priežiūrą pirmame puslapyje, ypač vertinga nuoroda - dažniausiai užduodami klausimai

kad nuzydejo tai jau taip - supratau, bet nezinau ka daryt su koteliu ir stiebeliais . ar ji visai nupjaut ir laukt kol naujas isdygs, ar is vis gele ismest . turiu dar viena orchideja, bet jai nuzydejus, kotelis neparudavo, tiesog pailsejes kotelis isleido naujus stiebelius ir jie suzydejo thumbup.gif
gal ir kvaili mano klausimai, bet tikiuosi atleisit neismanelei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bangabanga @ 2011 08 02, 17:31)
gal ir kvaili mano klausimai, bet tikiuosi atleisit neismanelei  blush2.gif


mergaitės pasistengė ir aptarė bei susistemino "kvailus klausimus" pirmame puslapyje, paskaitykite, atkris n klausimų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 08 02, 11:45)
tiesiog nužydėjo smile.gif kartais taip nutinka gėlėms smile.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ačiū merginos už patarimus, bandau pražydinti phalaenopsis
Atsakyti
Sveikos,
jei oncidium vazonelyje priaugino labai daug vaiku, ar ja persodinant tiesiog galima juos atplesti, atskirti ir sodinti i kita vazona? Ar kazkaip kitaip reikia su ja elgtis?
Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaniatja @ 2011 08 03, 15:00)
Sveikos,
jei oncidium vazonelyje priaugino labai daug vaiku, ar ja persodinant tiesiog galima juos atplesti, atskirti ir sodinti i kita vazona? Ar kazkaip kitaip reikia su ja elgtis?
Aciu uz atsakyma  4u.gif


atsargiai, gražiai atskirti pjaunant dezinfekuotais įrankiais.. rekomenduojama krūmelyje palikti tris bulvytes
Atsakyti
laba diena smile.gif merginos,kazkur esu macius kad galima i orchiu zeme deti kedro riesuto kevalus smile.gif uosviene parveze resutuku ir lieka daug kevaliuku,mest gaila,arba su degtine jos uzpilt arba ant gelyciu,kanangi negeriam tai nera esmes jos uzpilt biggrin.gif tai gal kuri praktikojau su kevaliukais?gal kuri galit ka patart?ar tik ant fenelopsiu galima ar ant visu rusiu orchiu smile.gif aciu
Atsakyti
Sveikos. siandien uzsisakiau Cattleya Copper Queen orchideja, ar jai reikalinga kazkokia ipatinga prieziura? aciu labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pintikliuska @ 2011 08 05, 23:24)
Sveikos. siandien uzsisakiau Cattleya Copper Queen orchideja, ar jai reikalinga kazkokia ipatinga prieziura? aciu labai smile.gif

ir aš laukiu iš Tailando tokios pat. Priežiūra tokia pat, kaip visų katlėjų.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
temos neperskaičiau, o iš karto klausiu. Kame šaknys, turi tik viena orchidėją, nes kitos nunyko. Ji dabar sužydėjo GAUSIAI, bet ilgai žiedai nesilaiko, ką daryti, jau krenta unsure.gif
Atsakyti