Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

turiu ir as klausima smile.gif nepasiskaiciuzi sudeties nusipirkau žemė orhidėjoms... bet gryžusi ir susiruošusi persodinti pamaciau kad maišelyje žievės su tikromis žemėmis.... tikriausiai netinkama sodinimui ar ne?



ir dar klausimas apie CAMBRIA is vieno gumbo išaugo nauji daigai (lapai) o skaičiau, kad iš vieno gumbo išauga tik vienas žiedkotis, o ji jau pas mane nuzidėjo... tai ta gumba nupjaut reikia ir palikti tik naujuosiu, ar nieko nedaryti?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(birutea @ 2011 05 30, 18:05)
tikriausiai netinkama sodinimui ar ne?

tai ta gumba nupjaut reikia ir palikti tik naujuosiu, ar nieko nedaryti?smile.gif


netinka

nieko nedaryti, senas gumbas maitina jaunus
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 30, 20:10)
netinka

nieko nedaryti, senas gumbas maitina jaunus


aciu smile.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(birutea @ 2011 05 30, 19:39)


prašom smile.gif
galite pabandyti išrinkti žieves, praplauti ir sodinti
Atsakyti
sakykit kaip su tom kaskadinem orchidejom, ar cia jos islenktos tik yra (suformuotos) ar spec tokios yra kaskadines, auga vienas stiebas ilgas g.gif
nusipirkau kaskadine nukainuota 4u.gif tad dabar galvoju ar ji tik del to islenkimo taip vadinama ar jas tokias visad lengvai eina isauginti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 05 31, 14:17)
sakykit kaip su tom kaskadinem orchidejom, ar cia jos islenktos tik yra (suformuotos)  ar spec tokios yra kaskadines, auga vienas stiebas ilgas g.gif
nusipirkau kaskadine nukainuota 4u.gif tad dabar galvoju ar ji tik del to islenkimo taip vadinama ar jas tokias visad lengvai eina isauginti 4u.gif


manau, tai paprastas falenopsis.. tiesiog fermeriai žino kuo būtent ir kuriuo būtent metu tręšti.. tokie gi būna ir tiesūs metriniai ir va - kaskadiniai.. prašiau, kad kuri nors, nusipirkusi tą metrinį falenopsį, pasirodytų su naminiu žydėjimu, ar jis toks pat dyyydelis, bet dar niekas nesirodė smile.gif
toks ilgas žiedstiebis gali ir pas tave išaugt, jei gėlytei pas tave patiks smile.gif
vienas mano falenopsis vis leidžia ir leidžia pratęsimą, tai jau visas kaskadinis pasidarė laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 31, 15:26)
manau, tai paprastas falenopsis.. tiesiog fermeriai žino kuo būtent ir kuriuo būtent metu tręšti.. tokie gi būna ir tiesūs metriniai ir va - kaskadiniai.. prašiau, kad kuri nors, nusipirkusi tą metrinį falenopsį, pasirodytų su naminiu žydėjimu, ar jis toks pat dyyydelis, bet dar niekas nesirodė smile.gif
toks ilgas žiedstiebis gali ir pas tave išaugt, jei gėlytei pas tave patiks smile.gif
vienas mano falenopsis vis leidžia ir leidžia pratęsimą, tai jau visas kaskadinis pasidarė laugh.gif


as senai esu bandziusi pankstyti paprasta, na nieko gaunasi kazkas tokio, bet vat ziedkotis neilgas isaugo, tai ne toks ispudis g.gif
tai siandien ta kaskadine nusipirkau, dar su 1 ziedeliu, tai kai nuzydes, pjausiu zemen ziedkoti ir ziuresiu kas augs g.gif
na tad reikes pasirodyti 4u.gif

maciau parodoj viena tokia su ilgiausiu 1-2 metru ziedkociu, nu nematavau biggrin.gif na bet gerai atrode thumbup.gif gal tavoji buvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kkunigunda: 31 gegužės 2011 - 13:47
Kaskadinės, tai čia kur būna taip sulenktos pardavinėjamos?Pas mane viena tokia žydi, pamėginsiu nufotografuoti.
Atsakyti
QUOTE(Twitter @ 2011 05 31, 15:53)
Kaskadinės, tai čia kur būna taip sulenktos pardavinėjamos?Pas mane viena tokia žydi, pamėginsiu nufotografuoti.


jo tos tokios lenktos ant lankelio 4u.gif
Atsakyti
Nu va tokia ji dabar, gaila, kad kažkaip visai nepamenu, kokio ilgo stiebas buvo, kai gavau ją.

user posted image
Atsakyti
user posted image


sveikos, cia naujas tas stiebas auga?ar imanoma atskirti?
Atsakyti
QUOTE(Twitter @ 2011 05 31, 16:12)
Nu va tokia ji dabar, gaila, kad kažkaip visai nepamenu, kokio ilgo stiebas buvo, kai gavau ją.

user posted image


na vat tiesus auga, grazus, ilgas, tik tiek, kad neislenktas 4u.gif
Atsakyti