Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Sveikos,
nuorėjau paklausti. Man orchidėja pradėjo skleisti stiebą žiedams, prasiskleidė viena žiedas ir visas stiebas nudžiuvo. sad.gif teko nukirpti. Kaip man ją gelbėti?
Atsakyti
QUOTE(Dienavakaras @ 2011 07 25, 17:26)
Sveikos,
nuorėjau paklausti. Man orchidėja pradėjo skleisti stiebą žiedams, prasiskleidė viena žiedas ir visas stiebas nudžiuvo. sad.gif teko nukirpti.  Kaip man ją gelbėti?


niekaip, tiesiog pritruko kažkokių medžiagų, trąšų, vandens, gal kokio streso gavo.. kitą kartą gal labiau pasiseks
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 07 21, 20:48)
ne, nesunku, tiesiog pagalvojau, kad paveiksliukai pakankamai aiškūs smile.gif
aš sodinčiau iki apatinio lapo skrotelės, todėl žiedstiebio dalis bus "užkasta".. ai, ir nepalikčiau tiek daug žiestiebio, nukirpčiau vos po 1-1,5 cm iš kiekvienos pusės

nu va dabar aisku thumbup.gif aciu!
o tas ziedstiebis su laiku paskui nudziusta ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2011 07 26, 12:33)
o tas ziedstiebis su laiku paskui nudziusta ar kaip?


na o kaip kitaip smile.gif
Atsakyti
apipjoviau supuvusius lapus, bet dabar ziuriu, kad vieno lapo galiukas vos pradejo rauksleti... doh.gif
kokiame vandenyje geriau mirkyti? nes mano bendradarbe teigia, kad tik virintam ir tik po keliu valandu, kai atves g.gif
Atsakyti
QUOTE(daniele @ 2011 07 26, 13:14)
kokiame vandenyje geriau mirkyti?


geriausias yra lietaus, akvariumo, minkštas vanduo.. minkštą galima pasidaryti užšaldžius ir atitirpinus... o virintas vanduo yra tuščias, be jokių mineralinių ar organinių medžiagų..
aš mirkau tiesiog vandenyje iš krano, jis ne kietas, sprendžiu pagal tai, kad orinės šaknys gražios, "neapdegintos" kaip būna nuo kieto vandens
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 26 liepos 2011 - 12:25
as irgi taip galvojau drinks_cheers.gif
o kaip del rauksleto galiuko, ka daryti, persodinti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(daniele @ 2011 07 26, 15:14)
o kaip del rauksleto galiuko, ka daryti, persodinti? unsure.gif


aš neįsivaizduoju, ką reiškia "raukšlėtas galiukas" smile.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti jei katlėjos vienas ūgliukas nulūžo netoli šaknų, bet jis neturi nei vienos šaknelės ar jis galėtų išleisti šaknis? unsure.gif jis dar truput laikosi ant kelių gyslelių, parėmiau, bet kažin ar jau suags g.gif Kažkaip gaila išmesti schmoll.gif Gal padėtų įsišaknijimo milteliai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 07 26, 14:19)
aš neįsivaizduoju, ką reiškia "raukšlėtas galiukas" smile.gif

kur yra lapo kraštas.Tai tas galiukas, kraštas, lapo gabaliukas pradėda "raukšlėti", lapo galiukas ne tvirtas, kietas, o minkštas ir "raukšlėtas" unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(daniele @ 2011 07 26, 15:49)
kur yra lapo kraštas.Tai tas galiukas, kraštas, lapo gabaliukas pradėda "raukšlėti", lapo galiukas ne tvirtas, kietas, o minkštas ir "raukšlėtas" unsure.gif


turiu omeny, kad foto reikia laugh.gif
Atsakyti
Vena orche jau trys metai nežydi, o tik orinių šaknų daugybę išaugino.
KAIP man ją atgaivinti- pražydinti???? Porą mėn. ją prausiu po dušu, tręšiu, bet žiedų nesulaukiu. Dbr pakeičiau jai vietą... ką dar g.gif
Atsakyti