Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(zuzla @ 2011 07 21, 16:43)

Bet ji taip gražiai žydi. Juk jie greičiausiai nukris?
Atsakyti
QUOTE(devde @ 2011 07 21, 16:53)
Bet ji taip gražiai žydi. Juk jie greičiausiai nukris?


tai persodinkit, kai nužydės, dabar svarbiausia neperliekite, kiminai iš išorės gali būti sausi, o viduje vis dar drėgni
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 21 liepos 2011 - 16:04
QUOTE(zuzla @ 2011 07 21, 17:03)
tai persodinkit, kai nužydės, dabar svarbiausia neperliekite, kiminai iš išorės gali būti sausi, o viduje vis dar drėgni

Labai dėkoju už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 07 21, 16:07)
pirmame puslapyje viskas paveiksliukais parodyta..

maciau, bet vistiek klausiu, nes parodyta neaiskiai, ar ta ziedynstiebi uzkasa ar ne. nejaugi sunku parasyti trumpai, kas ir kaip 4u.gif aciu
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2011 07 21, 18:08)
maciau, bet vistiek klausiu, nes parodyta neaiskiai, ar ta ziedynstiebi uzkasa ar ne. nejaugi sunku parasyti trumpai, kas ir kaip  4u.gif  aciu


ne, nesunku, tiesiog pagalvojau, kad paveiksliukai pakankamai aiškūs smile.gif
aš sodinčiau iki apatinio lapo skrotelės, todėl žiedstiebio dalis bus "užkasta".. ai, ir nepalikčiau tiek daug žiestiebio, nukirpčiau vos po 1-1,5 cm iš kiekvienos pusės
Atsakyti
Labutis merginos. Paskubejau persodinti orchidejas ir tik dabar pamaciau,kad negali buti subtrate durpiu doh.gif Pirkau lietuviskas,galvojau bus geriau,o dabar ziuriu,kad apsirikau g.gif Ka blogo daro tos durpes ? Ar man jas vel persodinti dabar ? (pries savaite persodinau i substrata su durpemis )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snow: 22 liepos 2011 - 12:39
QUOTE(snow @ 2011 07 22, 13:39)
Ka blogo daro tos durpes ?

Ar man jas vel persodinti dabar ?


ir vėl atnešu iš pirmo puslapio..
Substrate neturi būti durpių! Phalaenopsis orchidėjos šaknims labai svarbu, kad tarp šaknų cirkuliuotų oras, todėl substratas turi būti pralaidus. Kuo substratas pralaidesnis, tuo jis greičiau pradžiūna. Tokiu būdu išvengsite drėgmės užsilaikymo vazonėlio viduje. Užsilaikiusi drėgmė, nuolatinis laistymas, kai šaknims neleidžiama pradžiūti, paprastai tampa šaknų pūvimo priežastimi.

rekomenduoju persodinti
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SauluteeeR @ 2011 07 19, 15:22)
mano phenelopse ant vieno stiebo augino 3 keikus ir pradejo visa dziuti, numete lapus  verysad.gif  ziuriu dabar kad stiebas ir  keiku lapai dziusta, galvoju gal atskirti du isleide saknis vienas ne, bet tos sakneles da tik po 1-2 cm, kaip manot ar keikus galiu issaugoti?  g.gif


Pasakykite kas čia? Taip pat trys keikiai? Jei įžiūrėsite g.gif Jie auga ant buvusio tokio pat ale keikio. Kai buvo su vienu keikiu, persodinau viską ir užaugo dar trys...
user posted image
user posted image
user posted image
Ir dar lapų augimo vieta tokia, matote,...ar čia dar augs lapai?
QUOTE(devde @ 2011 07 21, 16:40)
Eilinį sykį įsigijau Phalaenopsį, tačiau nustebino, kad įsodintos į samanas. Per tas samanas visai nesimato šaknų, kokia jų būklė. Ką patartumėt daryti, persodinti?

Vakar ir aš gavau miniuką (lyg čia jus taip juos vadinate) - mažiuuką Phalaenopsį, jis taip pat įsodintas į samanas ir žydi. Taip pat persodinti? g.gif Bet vazonėlis toks mažiukas.... ir jam ten visai neankšta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *DonAngel*: 22 liepos 2011 - 13:15
Kai persodinau savo grazuoles ,atsirado daug musiciu,ydomu kodel ,gal ta zeme netinkam ar kaip g.gif ,ir ka patartumet daryt ar vel persodint ar kaip tas musites isnaikint doh.gif

Ir dar klausimukas kuris substratas geriau smulkesnis ar stambesnis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daiwyte: 22 liepos 2011 - 20:13
QUOTE(daiwyte @ 2011 07 22, 21:04)
Kai persodinau savo grazuoles ,atsirado daug musiciu,ydomu kodel ,gal ta zeme netinkam ar kaip g.gif ,ir ka patartumet daryt ar vel persodint  ar kaip tas musites isnaikint doh.gif

Ir dar klausimukas kuris substratas geriau smulkesnis ar stambesnis blush2.gif

Buvo ir pas mane musyciu, tai kiek skaiciau, tai su jom kovojama, kaip ir su visom musem, galima kokiu purskalu papurkst(kaip dihlofosas), tik ne pacia gele, o aplink, jei purkst nenoresit,galit ant kokiu lipduku isgaudyt jas. As kol prisiruosiau su savom musytem kovot, tai jos pacios dingo.
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 07 22, 22:49)
Buvo ir pas mane musyciu, tai kiek skaiciau, tai su jom kovojama, kaip ir su visom musem, galima kokiu purskalu papurkst(kaip dihlofosas), tik ne pacia gele, o aplink, jei purkst nenoresit,galit ant kokiu lipduku isgaudyt jas. As kol prisiruosiau su savom musytem kovot, tai jos pacios dingo.

Su lipduku išgaudžiau, bet kokius du tris men. buvo lipdukas, kol nebebuvo musyčių,
Atsakyti