Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

sveikos,mergaites 4u.gif
nesu geliu didele myletoja,bet iskilo toks klausimukas,sakykit, ar orchidejai lapai auga tik nuo saknu? man taip keistai pradejo aukstai ant stiebuku lapai augti,gal as nesuprantu,nejaugi ten ziedai bus g.gif bet net nepanasu i pumpurus,grynai lapai unsure.gif
paziurejau googlej,tai nieko panasaus nemaciau,gal jums kuriai taip buvo?

ar padaryti foto,kad aiskiau butu apie ka kalbu g.gif

va,padariau foto,tamsu,tai ne kaip gavosi,bet esme matosi
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo v*i*j*a: 20 liepos 2011 - 20:42
Jusu orchideja vaikelius augina. Dabar reikia laukti, kada jie saknelius isleis ir paaugins ir tada galima bus atskirt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 07 20, 21:45)
Jusu orchideja vaikelius augina. Dabar reikia laukti, kada jie saknelius isleis ir paaugins ir tada galima bus atskirt. smile.gif

vajetau,ne nebuciau pagalvojus,ot blondine doh.gif
aciu labai uz atsakyma 4u.gif

o kai sakneles isleis,tuomet reikes tuos vaikucius tiesiog nulauzti ir pasodinti? teisingai suprantu?

tik man,tokiai gelininkei ir reikejo tu vaiku laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(v*i*j*a @ 2011 07 20, 21:50)
o kai sakneles isleis,tuomet reikes tuos vaikucius tiesiog nulauzti ir pasodinti? teisingai suprantu?


ne, kaip atskirti keikį parašyta ir parodyta pirmame puslapyje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 20 liepos 2011 - 21:03
QUOTE(zuzla @ 2011 07 20, 22:02)
ne, kaip atskirti keikį parašyta ir parodyta pirmame puslapyje

aciu aciuks.gif paziurejau,bus matyt kaip cia man su jais seksis unsure.gif
Atsakyti
[quote=Cool Mama,2011 07 19, 17:12]
Airijoje nerasi substrato orchidejoms,ta kuri matei uz 8 eur yra su durpem..as uzssisakineju is orchidejos.lt ir esu labai patenkinta..
Atsakyti
QUOTE(vedmyte @ 2011 07 21, 00:07)
Airijoje nerasi substrato orchidejoms,ta kuri matei uz 8 eur yra su durpem..as uzssisakineju is orchidejos.lt ir esu labai patenkinta..



rimtai unsure.gif ... Kokia atsiuntimo kaina? Nes ten gi kg siuncia...

Merginos ar normalu kad orchidejos dideliji lapai palei isaugimo vieta pradejo riestis i virsaus puse g.gif ? Mazius kai nemaciau visa nedideli buteliuka trasu suspaude i jos zeme doh.gif kuris turejo laset apie menesi... Turbut shakes mano tai orchidejai verysad.gif ?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 07 20, 18:34)
galima, tik taip didesnė tikimybė pažeisti keikį, kuriam ir taip bus stresas, kai atskirsit

o tai tokiu atveju, kai nukerpi su ziedynstiebiu ( mano atveju, net su dviem) tai kaip tada sodinti? uzkasti ir tuos ziedynstiebius kartu su keikio saknelem ? ar kur ji padeti ? ir kiek nukirpti to ziedstiebio, kokio ilgio palikti prie keikio?
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2011 07 21, 15:35)
o tai tokiu atveju, kai nukerpi su ziedynstiebiu ( mano atveju, net su dviem) tai kaip tada sodinti? uzkasti ir tuos ziedynstiebius kartu su keikio saknelem ? ar kur ji padeti ? ir kiek nukirpti to ziedstiebio, kokio ilgio palikti prie keikio?


pirmame puslapyje viskas paveiksliukais parodyta..
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2011 07 21, 09:53)
rimtai unsure.gif ... Kokia atsiuntimo kaina? Nes ten gi kg siuncia...


na tai kaina ir priklauso nuo kilogramu kiekio..
Atsakyti
Eilinį sykį įsigijau Phalaenopsį, tačiau nustebino, kad įsodintos į samanas. Per tas samanas visai nesimato šaknų, kokia jų būklė. Ką patartumėt daryti, persodinti?
Atsakyti
QUOTE(devde @ 2011 07 21, 16:40)
Eilinį sykį įsigijau Phalaenopsį, tačiau nustebino, kad įsodintos į samanas. Per tas samanas visai nesimato šaknų, kokia jų būklė. Ką patartumėt daryti, persodinti?


taip
Atsakyti