Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(zuzla @ 2011 07 08, 08:41)
kodėl neatsikratot grybų? mastau.gif
juk jie naudoja drėgmę ir maistingas medžiagas, skirtas orchidėjų šaknims.. viso to negaudama orchidėja nunyks

Nes pakenksiu žiedams. Palauksiu, kol nužydės.
Atsakyti
Ačiū, jau persiskaičiau. O gal tą keramzitą ir kiminus galima kuom nors pakeisti, nes kaži ar pas mus miestely gėlių parduotuvėj gausiu tokių daikčiukų g.gif
O to fungicido irgi gėlių parduotuvėse ieškoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taram-param: 08 liepos 2011 - 14:19
QUOTE(taram-param @ 2011 07 08, 15:17)
Ačiū, jau persiskaičiau. O gal tą keramzitą ir kiminus galima kuom nors pakeisti, nes kaži ar pas mus miestely gėlių parduotuvėj gausiu tokių daikčiukų g.gif
O to fungicido irgi gėlių parduotuvėse ieškoti?


o kokiam miestelyje gyvenat? kiminų yra didesnėse maximose, keramzito irgi - sodo prekėse..
fungicidą šiuo atveju galima pakeisti kalio permanganato silpnu tirpalu
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 07 08, 11:08)
o surinkti niekaip negali? laugh.gif

kas dėl miltonijų, nieko nepatarsiu, nedraugaujam mes..



taip su pincetu aprankiojau biggrin.gif na žiūrėsim, kaip toliau bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smigė @ 2011 07 05, 18:51)
Labas mergatės, gal kuri pagelbės man  verysad.gif Jau du lapus nukirpau, išleido trečia naują lapą ir vėl va kas darosi...
Jokių musyčių ar vadaliukų nesimato, tikrai neperlaistau, leidžia naujas šaknytes ir senosios matosi sveikos. Nežinau ar persodinti bandyti, ar yra koks purškalas. Gal jau susidurėte su tokia problema?
user posted image


Tai niekas nėra susidures su tokia problemyte g.gif
Atsakyti
Keramzito akmenėlių radau, o vat kiminų negavau. Ar negalima būtų tų kiminų paprasta samana pakeisti? Bijau kad ta orchidėja man neperdžiūtų kol viską susipirksiu unsure.gif
Atsakyti
ant mano orchyciu falenopsiu atsirado kazkokiu miniatiuriniu vabaliuku, seip ju nesimate, bet kai duse jas gerai ismaudziau tie vabaliukai subego ant lapu. kazin kas cia per vabalai? ir kaip juos naikinti? ir ar nepakenks mano geliukams, nes siaip jie graziai ir vesliai auga?
Papildyta:
QUOTE(taram-param @ 2011 07 10, 19:27)
Keramzito akmenėlių radau, o vat kiminų negavau. Ar negalima būtų tų kiminų paprasta samana pakeisti? Bijau kad ta orchidėja man neperdžiūtų kol viską susipirksiu unsure.gif

nei as akmenu, nei samanu dejau, tik spec substrata orchidejoms perku ir auga kuo puikiausiai 4u.gif
Atsakyti
niekas nezino?
Atsakyti
Turėjau panašią problemą su orchidėja phalaenopsis, substrate atsirade buvo vabaliukai, maži judrūs, po laistymo išlysdavo i paviršių. Pavyko juos sunaikinti su kažkokiu preparatu, pavadinimo neatsimenu, nes viskas vyko žiemą blush2.gif , bet parduotuvėje Žalia stotelė man jį rekomendavo, tiesiog pakelį praskiest ir palaistyti, po pirmo laistymo vabaliukai dingo.
Atsakyti
QUOTE(Smigė @ 2011 07 09, 11:26)
Tai niekas nėra susidures su tokia problemyte  g.gif

Mano vienai orchidejau taip buvo ir dar lapas pradejo raitytis,tai nukirpau,na lyg nieko,neatsirado daugiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(vina79 @ 2011 07 15, 23:37)
Turėjau panašią problemą su orchidėja phalaenopsis, substrate atsirade buvo vabaliukai, maži judrūs, po laistymo išlysdavo i paviršių. Pavyko juos sunaikinti su kažkokiu preparatu, pavadinimo neatsimenu,  nes viskas vyko žiemą  blush2.gif , bet parduotuvėje Žalia stotelė man jį rekomendavo, tiesiog pakelį praskiest ir palaistyti, po pirmo laistymo vabaliukai dingo.

aciu, reiks ziuret pilt kazka, nors seip gelytes auga puikiai smile.gif
Atsakyti
Merginos, esu naujoke orchidejose, viena numire, isigijau kita..nu labai jau jos grazios. Pastaciau ant palanges, saules tikrai daug negauna, kokia val.ar dvi.. Na ir nera dar savaites mano augaliukui o lapu viduriukai pabalo.. Tokie dideli balti plemai! Ar gali but kad saule nudegino:(?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cool Mama: 16 liepos 2011 - 22:27