Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Sveikos merginos,

Atėjau klausti patarimo, pas mane yra orchidėja, štai kaip ji atrodė prieš 5 dienas:

user posted image
Buvau išvykusi, o kai gryžau namo, radau, kad kokie 7 orchidėjos pumpuriukai nugeltonavo verysad.gif Ką daryt, kad kitiems taip nenutiktų, ir dėl ko taip įvyko? g.gif
Atsakyti
Sveikos. Ir mane domina variantas "su lietum" ax.gif . Gal kokia nuorodėlė būtų, plačiau pasiskaityt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2011 07 07, 12:10)
laba diena merginos,noriu paklaust,o jus lauke laikot geles,po atviru dangum? ar ant nakties sunesat namo? noreciau ir as i lauka isnest savo gelytes  4u.gif


apie kokias gėles eina kalba? jei apie falenopsius, jų nerekomenduojama nešti į lauką..

QUOTE(Esmeralda913 @ 2011 07 07, 12:20)
Buvau išvykusi, o kai gryžau namo, radau, kad kokie 7 orchidėjos pumpuriukai nugeltonavo  verysad.gif  Ką daryt, kad kitiems taip nenutiktų, ir dėl ko taip įvyko?  g.gif


kiek laiko buvote išvykusi? kaip senai gėlė pas jus? kur stovi?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 07 07, 13:39)
kiek laiko buvote išvykusi? kaip senai gėlė pas jus? kur stovi?

Manęs nebuvo tik 5 dienas, o ji naujokė, gal prieš porą savaitėlių pirkau smile.gif Gauna pas mane ji pakankamai šviesos, bet ne saulės spindulių...
Atsakyti
QUOTE(Esmeralda913 @ 2011 07 07, 13:54)
Manęs nebuvo tik 5 dienas, o ji naujokė, gal prieš porą savaitėlių pirkau smile.gif Gauna pas mane ji pakankamai šviesos, bet ne saulės spindulių...


galėjo numesti dėl adaptacijos arba dėl sauso oro
Atsakyti
QUOTE(ingutia @ 2011 06 07, 19:52)
Gal kas patarti galėtų ką daryti...
Mano visų orchidėjų vazonėliuose auga tikrų tikriausi grybai  blink.gif Kas negerai? Tikrai neperlaistau, vandeny nepūdau. Lapai gražūs, orchidėjos žiedus krauna...
Kaip tuos grybus išnaikinti?

Ateinu parodyt savo grybų biggrin.gif
Šiuo metu grybai dera tik žydinčiuose vazonuose, o nežydinčius laikau sausai, tai ten grybai džiovinti jau biggrin.gif Mama biologė sako, kad grybai atsirado ne dėl drėgmės, bet todėl, kad substratas grybų sporom buvo užterštas blink.gif O aš jas visas persodinėjau.
Pažiūrėkit, kiek paskutinėje taškiukų, ten grybukų derlius būsimas smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingutia @ 2011 07 08, 07:20)
Pažiūrėkit, kiek paskutinėje taškiukų, ten grybukų derlius būsimas  smile.gif


kodėl neatsikratot grybų? mastau.gif
juk jie naudoja drėgmę ir maistingas medžiagas, skirtas orchidėjų šaknims.. viso to negaudama orchidėja nunyks
Atsakyti
Pas mane dendobium taip pat turi kompanija grybų doh.gif tik šiuo metu gėlytė žydi ir jie ant substrato viršau doh.gif ar gal kuom nors nupurkšti galima būtų , kalio pemanganatas turbūt jau tokiems nepadės doh.gif
Atsakyti
Dar norėjau paklausti, ar miltonijoms reikia ramybės periodo? Vienur skaičiau, kad reikia, kitur, kad ne, kad žydi bet kada g.gif na ir likau nesupratusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 07 08, 08:46)
Pas mane dendobium taip pat turi kompanija grybų doh.gif  tik šiuo metu gėlytė žydi ir jie ant substrato viršau doh.gif ar gal kuom nors nupurkšti galima būtų , kalio pemanganatas turbūt jau tokiems nepadės doh.gif


o surinkti niekaip negali? laugh.gif

kas dėl miltonijų, nieko nepatarsiu, nedraugaujam mes..
Atsakyti
Nukreipė mane su klausimais šičia. Turiu bėdutę. Draugė atidavė orchidėją, bet ji jau visai be gyvybės ženklų. Paėmiau, kad neišmestų, pagalvojau pabandysiu atgaivinti. Šaknys visos nupuvusios spėju, kad buvo per daug laistyta. Liko tik viena gyva šaknelė maždaug pusės piršto ilgio ir pora "pavargusių" lapų. Ką man su ja daryti? Ar dar galima išgelbėti?
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2011 07 08, 14:34)
Ką man su ja daryti? Ar dar galima išgelbėti?


informacija apie reanimaciją pirmame puslapyje
Atsakyti