Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Sveikos, kas gi cia per biesas darosi lapo pakrastyje? unsure.gif
user posted image
Atsakyti
Matau substrakte juodu muselių unsure.gif Ko gero reik man traukt gėles lauk 4u.gif g.gif
Jei dabar išimsiu, kaip man laikyt orchidėją? Žemių jau šiandien negausiu unsure.gif
Atsakyti
Bei:
nemanau, kad turetu taip banguotis lapai, ar ne? Kenkejai? doh.gif
user posted image
Atsakyti
*coliukeee*, aš, pvz., museles "gaudau" su lipniomis juostelėmis, skirtomis augalų kenkėjams naikint, įkiši į vazoną ir ramu.
Pažiūrėkite, gal užsikimšusi vazono apačia ir užsilaiko vanduo, dar būna, nuo vaisių jų prisiveisia.
Kitas variantas - apačioje sukritusios žievės, užsilaiko vanduo (darosi pelkė), tuo atveju siūlyčiau persodinti, nes pradės pūti šaknys.

bimbaM, bangelės pasidaro nuo dėl netolygaus laistymo, ramiai, ne kenkėjų darbas biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Mano miniukas auginasi naują lapuką, tik kodėl jis taškuotas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 07 05, 10:55)
user posted image
Mano miniukas auginasi naują lapuką, tik kodėl jis taškuotas?  g.gif


oi pas mane taip pat balti miniukai, rūžavas tokius lepelius augina 4u.gif na ir ne tik miniukai 4u.gif
Atsakyti
Labas mergatės, gal kuri pagelbės man verysad.gif Jau du lapus nukirpau, išleido trečia naują lapą ir vėl va kas darosi...
Jokių musyčių ar vadaliukų nesimato, tikrai neperlaistau, leidžia naujas šaknytes ir senosios matosi sveikos. Nežinau ar persodinti bandyti, ar yra koks purškalas. Gal jau susidurėte su tokia problema?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smigė: 05 liepos 2011 - 18:51
QUOTE(Smigė @ 2011 07 05, 19:51)

gal saulė nudegino
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 07 05, 19:15)
gal saulė nudegino


Ne ji stovi ne ant saulės, tik foto padariau ant palangės. Ji stovi ant lentynos, ir ten tiesioginių spindulių nėra.
Atsakyti
QUOTE(Smigė @ 2011 07 05, 18:51)
Labas mergatės, gal kuri pagelbės man  verysad.gif Jau du lapus nukirpau, išleido trečia naują lapą ir vėl va kas darosi...
Jokių musyčių ar vadaliukų nesimato, tikrai neperlaistau, leidžia naujas šaknytes ir senosios matosi sveikos. Nežinau ar persodinti bandyti, ar yra koks purškalas. Gal jau susidurėte su tokia problema?
user posted image


NIEKAS NEGALITE MAN PADĖTI verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,jungiuosi ir as i orchideju augintoju gretas 4u.gif
Atsakyti
laba diena merginos,noriu paklaust,o jus lauke laikot geles,po atviru dangum? ar ant nakties sunesat namo? noreciau ir as i lauka isnest savo gelytes 4u.gif
Atsakyti