Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(chuchundra @ 2011 06 30, 00:45)
Gal ligos kokios ar kenkejai,jei su saknim viskas tvarkoj.
Del laistymo, tai as pasiziuriu ar jau isdziuves substratas ar jau nebera rasos ant sieneliu, jeigu abejoju ar laistyt, tada diena kita palaukiu.
Dar neaisku apie ka klausiat, as tai apie falenopsius parasiau.



Ačiū,būtent apie falenopsius klausiu. smile.gif viską apžiūrėjau ir neradau nieko,kas galėtų kenkti... g.gif tai pradėjau mastyti-gal perlieju ir p.n.???
Atsakyti
turiu parsisiuntusi vanilę 4u.gif skaičiau šiek tiek apie jos priežiūrą ką radau 4u.gif
o kodėl skabomos jos ataugėlės, kad į ilgį augtų ar čia koks kitas reikalas? Ar naujiems augalėliams priauginti? mano parsisiųstoji buvo apskabyta, bet pas mane tos atšakėlės taip sparčiai auga 4u.gif
ar jas palikti ar taip pat vertėtų skabyti? Aišku vešlesnė ji gražiau atrodo, bet gal ką jos įtakoja?
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2011 06 25, 12:24)
Aciu, mergaites. Reiskia reiks sodinti jaunuoli atskirai smile.gif Dar noriu patarimo: reanimatoriuje gelyte labai sparciai ir gausiai leidzia orines saknis, o tos saknys, kurios bus substrade, kaip buvo dvi nupezusios, taip ir liko, ne kiek neauga  schmoll.gif  Laukti dar? Ar bandysi sodinti tokia? Gal is nuotraukos bus aiskiau  4u.gif 
user posted image
user posted image



Mergaites, negi niekas nepagelbes man ir neatsakys.... ?! blush2.gif
Atsakyti
aš kirpčiau visą tą nudžiuvusią dalį, tos dvi šaknys visteik vėliau nunyks..
Atsakyti
kaip dažnai reikia laistyti falenopsius vasarą? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gabunia @ 2011 06 30, 12:46)
kaip dažnai reikia laistyti falenopsius vasarą? verysad.gif


kai išdžiūsta, tada ir laistyt mirksiukas.gif jei sunku orientuotis, įsmeikit pagaliuką į vazono vidurį, pagal jį ir tikrinkit substrato drėgnumą
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 06 30, 12:09)
aš kirpčiau visą tą nudžiuvusią dalį, tos dvi šaknys visteik vėliau nunyks..


Aciu 4u.gif Bet sodinti ja dar per anksti? Kaip ja aplamai sodinti reiks, kai visos orines saknys ne paciame saknyne o ant "kamine" ir lapu? Ar galima sodinti truputuka giliau tas saknis su lapais ikisant?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2011 06 30, 14:45)
Aciu  4u.gif  Bet sodinti ja dar per anksti? Kaip ja aplamai sodinti reiks, kai visos orines saknys ne paciame saknyne o ant "kamine" ir lapu? Ar galima sodinti truputuka giliau tas saknis su lapais ikisant?


ne, substratas turi būti iki apatinio lapo skrotelės, kitaip rizikuojate supūdyti - jei lapo skrotelė bus po substratu, palaisčius ten ilgai laikysis drėgmė.. jei falenopisis "nestovės" vazone, paremkite jį iš abiejų pusių pagaliukais.. kas dėl šaknų, jos pačios įlįs į substatą, nes ten bus drėgniau nei ore..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 06 30, 14:56)
ne, substratas turi būti iki apatinio lapo skrotelės, kitaip rizikuojate supūdyti - jei lapo skrotelė bus po substratu, palaisčius ten ilgai laikysis drėgmė.. jei falenopisis "nestovės" vazone, paremkite jį iš abiejų pusių pagaliukais.. kas dėl šaknų, jos pačios įlįs į substatą, nes ten bus drėgniau nei ore..


Aisku.... Dėkui, siandien ir uzsiimsim visais geliais biggrin.gif
Atsakyti
padovanojo šia gėlę, kiek suprantu priklauso orchidėjom, kai gavau dovanų labai daug žiedų buvo, dabar turi du žiedus, yra plasmasiniam vazonėli nepermatome baltame, ar galima į permatomą sodinti, laistau nedažnai, įdomu kada reikėtu persodinti, turbut žemės kaip ir kitom orchidėjom?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2011 06 30, 15:42)
padovanojo šia gėlę, kiek suprantu priklauso orchidėjom, kai gavau dovanų labai daug žiedų buvo, dabar turi du žiedus, yra plasmasiniam vazonėli nepermatome baltame, ar galima į permatomą sodinti, laistau nedažnai, įdomu kada reikėtu persodinti, turbut žemės kaip ir kitom orchidėjom?
 


Priklauso, priklauso orchidejoms, cia dendrobiumas, koks dendrobiumas tiksliau nepasakysiu. Ir pas mane nepermatomam vazone sedi ir ruosiasi zydeti,tai kol kas tikrai nejudinsiu, o ar galima i permatoma,tai nezinau, irgi apie tai galvojau,ir nusprendziau,kad galima, bet nebutina. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2011 06 30, 15:42)
padovanojo šia gėlę, kiek suprantu priklauso orchidėjom, kai gavau dovanų labai daug žiedų buvo, dabar turi du žiedus, yra plasmasiniam vazonėli nepermatome baltame, ar galima į permatomą sodinti, laistau nedažnai, įdomu kada reikėtu persodinti, turbut žemės kaip ir kitom orchidėjom?
 
user posted image



QUOTE(chuchundra @ 2011 06 30, 16:10)
Priklauso, priklauso orchidejoms, cia dendrobiumas, koks dendrobiumas tiksliau nepasakysiu. Ir pas mane nepermatomam vazone sedi ir ruosiasi zydeti,tai kol kas tikrai nejudinsiu, o ar galima i permatoma,tai nezinau, irgi apie tai galvojau,ir nusprendziau,kad galima, bet nebutina. smile.gif

Dendrobium nobile.
Atsakyti