Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Simkaa @ 2011 05 24, 22:14)
o tai dbr tas ziedstiebis ir nudzius visai? neprazydes ?  g.gif


nudžiūt gali visai, gali iki tam tikros vietos, bet iš žiedų, manau, nebus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 25 gegužės 2011 - 06:43
Sveiki 4u.gif Pirmą kartą turiu paphiopedilum .Žiedelis nužydėjo .Skaičiau rusų tinklalapyje ,kad nužydėjus reikia nupjauti žiedstiebį .Ar teisingai supratau ? g.gif
Atsakyti
aš asmeniškai nenukerpu.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 05 29, 13:42)
aš asmeniškai nenukerpu.


o kodėl? jei jis jis ne revolverinis, kam palieki?
Atsakyti
Labas,
Pastebėjau per vazonėlį, kad viena stora šaknis pradėjusi pūti, visa ruda, vandeninga blink.gif O gėlytė balandį persodinta, spejo nužydėt antrą kartą ir naują žiedkotį ilgą išleido, dabar krauna ir brandina 6 pumpurus.. Ka daryt? Traukt lauk iš vazono ir ta šaknį kirpt? ar palikt...?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 05 29, 14:29)
o kodėl? jei jis jis ne revolverinis, kam palieki?

matai, 88888888 paphiopedilum dar "valdiškame" vazonėlyje, gerai būtų persodinti į molinį, tai už to nudžiuvėlio patogu pagaliuko pagalba įtvirtinti. Kai tvirtai stovės, galima ir nukirpti, bet niekada nežinai koks yra hybridas, o gal jis dar žydės ant to pačio stiebo, įvairiai būna. Man netrukdo ir kol neįsitikinu, nešalinu.
Mano meilė auginuką auginasi wub.gif
user posted image
Atsakyti
Man irgi netrukdo biggrin.gif Be to ji vaikutį auginasi ,tai bijau ,kad nepagadinčiau viso reikalo doh.gif
Atsakyti
88888888, tik nesugalvokit atskirti, nes dažniausiai iš seno auginio pumpuro nesulauksit. Ir pasistenkite nesušlapinti lapelių, nemėgsta jos vandenio, tuoj pat ruduoja. Jei aptaškau, visada kruopščiai nuvalau.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 05 29, 16:36)
88888888, tik nesugalvokit atskirti, nes dažniausiai iš seno auginio pumpuro nesulauksit. Ir pasistenkite nesušlapinti lapelių, nemėgsta jos vandenio, tuoj pat ruduoja. Jei aptaškau, visada kruopščiai nuvalau.

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Kai jau sugalvosiu atskirti ,tai viska išsiaiškinsiu smile.gif Ir greičiauisia ,kad čia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2011 05 29, 15:36)
Ir pasistenkite nesušlapinti lapelių, nemėgsta jos vandenio, tuoj pat ruduoja. Jei aptaškau, visada kruopščiai nuvalau.

Tai raibuolių lapų neapipurkšti vandeniu?Ir kai jūs jas liejat? Ar merkiat kokiai 15 minučių,kaip kad falenopsius,ar lieti tiesiai į vazoną?Ačiū :4u:Pas mane žaliais lapais raibuolė,kažkoks hibridas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emma: 29 gegužės 2011 - 20:32
lieju toliau nuo skrotelės, kiaurai, 1xsavaitėje. Kartais įstatau į vandenį, kaip išeina. Vanduo turi bėgti kiaurai, todėl visada darau gerą drenažą. Dar pastebėjau, kad joms patinka smulkinta raudona plyta ant viršaus.
Emma, niekad nepurškiu ant lapų.
Aišku, čia tik mano tokia kukli patirtis, žinovės patars rimčiau blush2.gif
Atsakyti
oi ačiū zuzla už nuostabe temutę 4u.gif 4u.gif
Mini markas dar žydi, betgalvoju, kaip čia su jo žiedkočiu pasielgti, po žydėjimo nupjauti manau visiškai g.gif nes žiedeliai nuo apačios auga g.gif
ir jaučiu miniukams neverta palikti, ar išauga kokios šakutės g.gif
Atsakyti