Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(neli @ 2011 06 28, 20:45)
Įdomu, tikrai, nes, pvz., mačiau, kad ne tik žiedai, bet ir lapai, net šaknys melsvos būna,  tai va ir įtariau, kad gal mirko tirpale kokiam. g.gif


ne per mirkymą taip pasidaro, o leidžiant į vidų - į skrotelę, į šaknį, į žiedsiebį.. taip manau..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 06 28, 20:50)
ne per mirkymą taip pasidaro, o leidžiant į vidų - į skrotelę, į šaknį, į žiedsiebį.. taip manau..

Dėkui, reiks gal kada pabandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2011 06 28, 20:12)
Dėkui, reiks gal kada pabandyti  g.gif



Laba. O man būtų gaila taip eksperimentuot su savo orchidėjom schmoll.gif . Per daug aš jas branginu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2011 06 28, 21:27)
Laba. O man būtų gaila taip eksperimentuot su savo orchidėjom schmoll.gif . Per daug aš jas branginu ax.gif

Ir aš branginu, tik va nusižiūrėjau vieną, ir man taip norisi vis tik išbandyti, tikiuosi, nieko blogo nenutiks su ja g.gif
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2011 06 28, 20:45)
Įdomu, tikrai, nes, pvz., mačiau, kad ne tik žiedai, bet ir lapai, net šaknys melsvos būna,  tai va ir įtariau, kad gal mirko tirpale kokiam. g.gif


Yra kazkokiu rusiu geles,kurias laisto skiestu rasalu(nezinau pavadinimo,bet auginamos lauke-tokie dideli i putinus panasus ziedai)-tai is baltu pasidaro melyni.
O kaip su orchidejom-nezinau.
QUOTE(neli @ 2011 06 28, 22:02)
Ir aš branginu, tik va nusižiūrėjau vieną, ir man taip norisi vis tik išbandyti, tikiuosi, nieko blogo nenutiks su ja g.gif

Parasykit kaip sekesi-jei ekspermentuosit. 4u.gif Idomu. smile.gif
Atsakyti
Mergaites, o sitai vargsiukei galima dar kuo nors padeti? As suprantu, kad jinai isdege nuo saules, nors salia stovejo dar 5 orchidejos ir joms viskas ok...
O gal cia kokia liga? gal iskart nukirpti tuos isdegusius lapus?

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coco5: 29 birželio 2011 - 13:02
QUOTE(Liutukeee @ 2011 06 28, 23:44)
Yra kazkokiu rusiu geles,kurias laisto skiestu rasalu(nezinau pavadinimo,bet auginamos lauke-tokie dideli i putinus panasus ziedai)-tai is baltu pasidaro melyni.
O kaip su orchidejom-nezinau.

hortenzijos g.gif
turiu 3 baltus falenopsius,gal su viena ir pabandyčiau,bet gaila gėlės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2011 06 29, 13:59)
Mergaites, o sitai vargsiukei galima dar kuo nors padeti? As suprantu, kad jinai isdege nuo saules, nors salia stovejo dar 5 orchidejos ir joms viskas ok...
O gal cia kokia liga? gal iskart nukirpti tuos isdegusius lapus?


taip, greičiausiai nudegė.. aš nieko nekirpčiau, palikčiau kaip yra.. gėlė pati numes tuos lapus, jei jie bus jai nereikalingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 06 29, 14:03)
taip, greičiausiai nudegė.. aš nieko nekirpčiau, palikčiau kaip yra.. gėlė pati numes tuos lapus, jei jie bus jai nereikalingi smile.gif



Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2011 06 28, 20:45)
Įdomu, tikrai, nes, pvz., mačiau, kad ne tik žiedai, bet ir lapai, net šaknys melsvos būna,  tai va ir įtariau, kad gal mirko tirpale kokiam. g.gif


Taip, mirkoma. Pamenu mokykloje esam darę tokį eksperimentą, dabar gal jau pasikeitė viskas, bet kažkada taip mokė biologijos biggrin.gif Skinta gėlė (ne orchidėja) buvo įstatoma į vazelę su mėlynu skysčiu (nebeatsimenu, bet manau, tais laikais tai tikrai buvo ne kas kita kaip vanduo su rašalu). Taigi, gėlė geria vandenį, o tuo pačiu ir dažiklį, skystis juda aukštyn kotu, per šakeles, lapus ir pasiekia žiedlapius, tuomet leidžiasi žemyn. Tokiu būdu mes matome gėlės viduje cirkuliuojantį dažytą vandenį. Gėlei tokie eksperimentai tikrai ne į gerą, man būtų gaila bandyti, tai labai laikina schmoll.gif
Atsakyti
Mergaitės,kaip dažnai jūs laistote?niekaip negaliu suprasti,kas tiems lapams,kad jie gelsta,raukšlėjasi??? g.gif Žiedus,lapus leidžia,šaknys normalios,o patys lapai atrodo vargingai.... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vikka @ 2011 06 29, 19:44)
Mergaitės,kaip dažnai jūs laistote?niekaip negaliu suprasti,kas tiems lapams,kad jie gelsta,raukšlėjasi??? g.gif Žiedus,lapus leidžia,šaknys normalios,o patys lapai atrodo vargingai.... blink.gif

Gal ligos kokios ar kenkejai,jei su saknim viskas tvarkoj.
Del laistymo, tai as pasiziuriu ar jau isdziuves substratas ar jau nebera rasos ant sieneliu, jeigu abejoju ar laistyt, tada diena kita palaukiu.
Dar neaisku apie ka klausiat, as tai apie falenopsius parasiau.
Atsakyti