Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

sveikos gal galit pagelbet kas cia galetu but
user posted image
is pradziu buvo tokie taskuciai kaip pirmoje o dabar pasidare jau taip
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Santaika @ 2011 06 17, 17:49)
Ar labai orchidėjoms nepatinka stovėti ant pietvakarių pusės palangės?  rolleyes.gif


kokioms orchidėjoms? rolleyes.gif

QUOTE(RainyDay @ 2011 06 20, 12:53)
ar galiu persodindama ta apatine dali pasalinti


aš pašalinčiau smile.gif

QUOTE(anika1 @ 2011 06 20, 13:15)
Sveikos.Ar gali cambrijos,oncidiumai ir zygopetalumai vasaroti lauke,ar geriau kambaryje? g.gif


mano liežuvės ir zygopetalumas vasaroja balkone
Papildyta:
QUOTE(giedruze @ 2011 06 20, 20:25)
sveikos gal galit pagelbet kas cia galetu but
is pradziu buvo tokie taskuciai kaip pirmoje o dabar pasidare jau taip


ar tikrai tie taškučiai ir lapų geltonavimas susiję?? mastau.gif
Atsakyti
na man atrodo kad taip nes nuo tu taskuciu lapai geltonija ir krenta sad.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2011 06 21, 11:49)
na man atrodo kad taip nes nuo tu taskuciu lapai geltonija ir krenta sad.gif


gal gali papasakot, kokia jos istorija mastau.gif kiek laiko jau pas tave, kur stovi, ar buvo kitų problemų ir pan?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 06 21, 10:28)
kokioms orchidėjoms? rolleyes.gif


Falenopsiams 4u.gif Pas mane visi langai į vieną pusę, o ten nuo pietų jau lankosi kaitri saulė. Gal tada geriau statyti toliau nuo lango? Kad ir mažiau gaus šviesos, bet gal bent nesudegs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Santaika @ 2011 06 21, 12:18)
Falenopsiams  4u.gif  Pas mane visi langai į vieną pusę, o ten nuo pietų jau lankosi kaitri saulė. Gal tada geriau statyti toliau nuo lango? Kad ir mažiau gaus šviesos, bet gal bent nesudegs  ax.gif


pas mane irgi tik pietvakarinė palangė, tai nėra kur dėtis gėlėms - auga smile.gif bet nuo kaitrios saulės specialiai įtaisiau šviesų roletą
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 06 21, 12:20)
pas mane irgi tik pietvakarinė palangė, tai nėra kur dėtis gėlėms - auga smile.gif bet nuo kaitrios saulės specialiai įtaisiau šviesų roletą


Ačiū, reikės ką nors pritaikyti vietoj roleto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 06 21, 12:08)
gal gali papasakot, kokia jos istorija mastau.gif kiek laiko jau pas tave, kur stovi, ar buvo kitų problemų ir pan?

atsirado is parduotuves su taskuciais tokiais pradejo gelsti lapais ir kaip matosi visas pagelto krumas salia stovejus orchideja kuri pas mane jau pora metu atsirado taskuciai ir pradejo gelsti lapai, kolkas pas kitas nepastebejau. O su visu augalu pageltusiu ka daryt, nes saknys sveikos grazios daug nauju g.gif
Atsakyti
nežinau, aš negaliu pasakyt, kame problema..
mano kuklia nuomone, tai ne vabalai, taigi arba virusas arba grybelis.. bet jau toli pažengęs, tai nežinau, ar dar galima išgelbėt... bandyt fungicidą mastau.gif tada, jei padės, laukti ir tikėtis naujų lapų arba skrotelės..
na gal kas ką dar patars smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedruze @ 2011 06 20, 20:25)
sveikos gal galit pagelbet kas cia galetu but

man rodos,čia puvinys.Visai neseniai skaičiau apie orchidėjų ligas,arba nupurkšt kažkuo,arba išmest.Bet išmest visada spėsi,tiesiog atskirk nuo kitų
Atsakyti
Buvo rašyta, kad museles iš substrato reikia naikinti uždėjus juostelę musėms gaudyti, bet jau gal antras mėnuo, o tos muselės neišnyko dar...Gal į nevykusį substratą persodinau, nors gėlė ten auga ir net tris vaikučius(bent man taip atrodo, kad ten vaikučiai) užaugino....
Persodinti man ją vėl?
Atsakyti
o koks tas nevykęs substratas? kokia jo sudėtis?
Atsakyti