Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

[quote=zuzla,2011 06 16, 12:31]
taip, su klaidom smile.gif
cha o as priemiau kaip uz gera biggrin.gif visai nepastebejau,kad a raidele kazkur pasiklydo smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galite patarti turiu dvi orchidejas phalaenopsius ir noriu persodinti i viena vazona kokio dydzio man jo reiketu? Lauksiu atsakymo.
Atsakyti
QUOTE(Lisbeta @ 2011 06 17, 15:11)
Sveikos, gal galite patarti turiu dvi orchidejas phalaenopsius ir noriu persodinti i viena vazona kokio dydzio man jo reiketu? Lauksiu atsakymo.


kad tilptų šaknys ir augalai vienas kitam netrukdytų smile.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakyma. smile.gif
Atsakyti
Ar labai orchidėjoms nepatinka stovėti ant pietvakarių pusės palangės? rolleyes.gif
Atsakyti
Turiu klausima blush2.gif ar galiu orchidėjų trąšas-vandenį su orchidėjų trąšomis po panaudojimo-pamirkymo naudoti kitiems kambario augalams? Ar nebus ko nors per daug, ar nepakenks?nes neturiu kur dėti, juk nelaikysi 2-3 savaites to vandens iki kito tręšimo:hm tai kur jūs jį dedat?
Atsakyti
aš tai kitus palaistau,nieko blogo neatsitiko smile.gif
Atsakyti
na aš ir palaistau kitus, bet žiūriu viena mano gražioji gėlė tokiomis šviesiomis dėmėmis nuėjo blink.gif tai ir mąstau ar gali būti trąšų poveikis, ar bus saulė taip pakenkus, nes išnešiau į įstiklinta balkoną g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagma @ 2011 06 18, 10:55)
Turiu klausima blush2.gif ar galiu orchidėjų trąšas-vandenį su orchidėjų trąšomis po panaudojimo-pamirkymo naudoti kitiems kambario augalams? Ar nebus ko nors per daug, ar nepakenks?nes neturiu kur dėti, juk nelaikysi 2-3 savaites to vandens iki kito tręšimo:hm tai kur jūs jį dedat?


Na tikrai nereikia laikyt to vandens 2-3 savaites doh.gif vanduo surugs. Aš išpilu lauk arba rožes palaistau.
Atsakyti
QUOTE(Orfeja @ 2011 06 18, 20:39)
Na tikrai nereikia laikyt to vandens 2-3 savaites  doh.gif  vanduo surugs. Aš išpilu lauk arba rožes palaistau.

tai aš ir nelaikau, tik klausiu ar pilat lauk ar dar kur praktiškai panaudojat mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, noriu persodint orchideja, bet jos apatine skroteles dalis yra nudziuvusi ir saknys nuo tos dalies irgi nudziuvusios, nieko ten gero ,vienzo ,viskas juoda ir negyva (jau tokia nusipirkau), o virsutine dalis sekmingai leidzia saknis ir ziebastiebi turejo, tik siuo metu nezydi, bet lyg ir viskas ok, ar galiu persodindama ta apatine dali pasalinti, nes jinai negrazia atrodo ir iskilusi ta gelyte ant jos, o as noriu truputi giliau isodint, kad graziai, tvarkingai butu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.Ar gali cambrijos,oncidiumai ir zygopetalumai vasaroti lauke,ar geriau kambaryje? g.gif
Atsakyti