Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

labas 4u.gif

gal galite patarti? mano viena orchideja gyvena vien kiminuose, nuzydejo. ar reikia man ja persodinti? siaip atrodo ji visai ten laiminga, auginasi naujas isorines saknis, ir lygtai ziedstiebi.

Aciu.
Papildyta:
QUOTE(Saidutia @ 2011 06 10, 15:27)
Sveikos  smile.gif
Gavau dovanų mini orchidėją.Tikslau pavadinimo nežinau  blush2.gif

tai kad aiskiai uzrasyta - phalaenopsis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziezula @ 2011 06 10, 18:28)
ar reikia man ja persodinti?


kada reikia persodinti, parašyta pirmajame puslapyje
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 06 10, 19:12)
kada reikia persodinti, parašyta pirmajame puslapyje

as neklausiu kada reikia persodinti, klausiu ar apskritai persodinti ar gali augt vien kiminuose. nuomones klausiu doh.gif

cia kaip gestapas koks biggrin.gif atsakymas tik vienas - pirmas puslapis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziezula @ 2011 06 10, 20:46)
as neklausiu kada reikia persodinti, klausiu ar apskritai persodinti ar gali augt vien kiminuose. nuomones klausiu  doh.gif

cia kaip gestapas koks  biggrin.gif atsakymas tik vienas - pirmas puslapis  biggrin.gif


ar ne jūsų žodžiai "siaip atrodo ji visai ten laiminga, auginasi naujas isorines saknis, ir lygtai ziedstiebi"? tai kam persodinti?? pakartoju pirmo puslapio žodžius, kokiais atvejais reikia persodinti:jei matote, kad šaknys vazonėlio viduje pūna, jei substratas pelyja, jei vazonėlio sienelės yra pažaliavusios, substratas sukritęs, jei per permatomo vazonėlio sieneles visai nematote šaknų. Šiais atvejais rekomenduojama nedelsiant persodinti tam, kad būtų laiku užkirstas kelias šaknų puviniui

kodėl gestapas? mergaitės pasistengė, susitemino info, patarimus ir rekomendacijas pirmame puslapyje, kad nerašinėti to paties per tą patį mastau.gif aš čia jau ketvirtus metus, jus galvojat, kad jums pirmai kyla toks klausimas? smile.gif

aš asmeniškai atsikratyčiau kiminų, bet jei pas jus falenopsis puikiai jaučiasi taip augdamas, nepūna, "pagavot" laistymo režimą, tai atsakymas aiškus smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, merginos patarkit kaip man vaikus isimti is kamieno,nuo ziedastiebio tai zinau, o kaip is lapu ne,gal galetumet patarti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 06 10, 20:17)
aš asmeniškai atsikratyčiau kiminų, bet jei pas jus falenopsis puikiai jaučiasi taip augdamas, nepūna, "pagavot" laistymo režimą, tai atsakymas aiškus smile.gif

tik tiek ir tenorejau suzinot, aciu. labai aciu ir mergaitem uz pirma puslapi, labai padejo man kaip naujokei. bet praktika niekada neprilygs sausai teorijai, tai nieko nuostabaus, kad iskyla vis tie patys klausimai.
Atsakyti
QUOTE(Ziezula @ 2011 06 10, 22:04)
tik tiek ir tenorejau suzinot, aciu.  labai aciu ir mergaitem uz pirma puslapi, labai padejo man kaip naujokei. bet praktika niekada neprilygs sausai teorijai, tai nieko nuostabaus, kad iskyla vis tie patys klausimai.


pirmame puslapyje ne teorija schmoll.gif o susiteminta daugumos praktika smile.gif
Atsakyti
kaip bebutu praktikai reikia ir teorijos smile.gif
Atsakyti
as ir nesiginciju del to, turejau minty, kad gali milijona kartu perskaityt teorija, bet atliekant praktika vis tiek iskils klausimu. jus gal ir vairuot vien pasiskaiciusios ismokot?
Labai atsiprasau, kad uzdaviau klausima, daugiau cia nelysiu.
Atsakyti
[quote=Ziezula,2011 06 11, 11:19]
Bet kai laikaisi vairavimo teises pirmiausia buna teorijos egzaminas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziezula @ 2011 06 11, 12:19)
as ir nesiginciju del to, turejau minty, kad gali milijona kartu perskaityt teorija, bet atliekant praktika vis tiek iskils klausimu. jus gal ir vairuot vien pasiskaiciusios ismokot?
Labai atsiprasau, kad uzdaviau klausima, daugiau cia nelysiu.

Norit ir klausiat toliau,gal ir normalus zmogus uzsuks ir atsakys. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Kur Vilniuje perkate kokoso palmės plaušą? Ačiū 4u.gif
Atsakyti