Įkraunama...
Įkraunama...

Adora

QUOTE(christyn @ 2011 05 20, 06:13)
na, ir Adora idomus, ir Eva grazus. Bet galutinai, kaip su kirviu nukirsta nenuspreskit.  mirksiukas.gif O vat gims, paziuresit i veideli, na, nesiklijuoja nei vienas. o  tik pagalvosit apie koki kita varda - ziurek, ir labai tinka.  rolleyes.gif

Teisybe,as pati 3men be vardo buvau smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Avietyte @ 2011 05 20, 05:57)
Teisybe,as pati 3men be vardo buvau smile.gif)

as buvau siek tiek nustebusi, kad kursioke pagimde, ir gal tikrai koki menesi vaikelis buvo be vardo. na, neissirinko. bet paskui grynai prie veidelio priderino smile.gif 4u.gif ir vardelis labai tinka smile.gif
Atsakyti
Siek tiek grubiai skamba Adora ax.gif

Atsakyti
O man visai nieko rolleyes.gif
Atsakyti
O man grazu wub.gif Visada,ziuriu,man kitaip patinka negu masems biggrin.gif Jei butumet LT,tai net sakyciau Adorė graziau,svelniau,bet Jav gal lengviau su -a galune istart g.gif Sekmes issirenkant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 05 23, 08:46)
O man grazu wub.gif Visada,ziuriu,man kitaip patinka negu masems biggrin.gif Jei butumet LT,tai net sakyciau Adorė graziau,svelniau,bet Jav gal lengviau su -a galune istart g.gif Sekmes issirenkant 4u.gif


Aciu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
O man ne schmoll.gif
Atsakyti
tikrai nėra jis koks baisus. Ir jei neketinate grįžti gyventi čia - apskritai nematau jokios problemos, nes JAV- milijonai skirtingiausių vardų, niekas net nesusimąstys, kad kažkas ne taip.

Na....truputį jis pretenzingas. Bet čia nuo tėvų priklauso - gal jūs ir patys tokie, pretenzingi?

O gal Dorotėja ar Dorothy galėtų būti alternatyva?


o šiaip - neįprastas, bet tariasi lengvai, why not, jei Jums patiems tinka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InRed: 24 gegužės 2011 - 16:33
hmm...o man patiko vardas smile.gif mazyte-Adoryte,o suaugus jau Adora.grazus labai,Eva taippat grazus,va dar Ema panasus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bryana @ 2011 05 25, 00:47)
hmm...o man patiko vardas smile.gif mazyte-Adoryte,o suaugus jau Adora.grazus labai,Eva taippat grazus,va dar Ema panasus smile.gif

kaip faina kad kazkam patinka smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Man negražus. Žodis gražus, vardas - ne.
Atsakyti
Kažkada mačiau tokį animacini filmuką su vaiduokliukais,tai ten buvo tokia kaip čia pasakius senelė-žiniuonė jos vardas buvo Adora ir ji buvo taip grubiai nupiešta man taip nepatiko pats tos veikėjos nupiešimas... Tai dabar man tas vardas atrodo toks negražus,toooks grubus blush2.gif Na atleiskit ,bet čia tik mano nuomonė wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbuliuke111: 25 gegužės 2011 - 15:34