Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

QUOTE(Kissa @ 2006 03 03, 10:41)
Na po 15 min einu plauku "taisyti" i salona "Prie saules"  smile.gif Grizusi pasipasakosiu



labai laukiu astsileipimu 4u.gif pas kokia kirpeja buvai? 4u.gif
Atsakyti
Na va, laikas pasipasakoti smile.gif buvau pas Reda, ji man pakirpo ir nudaze sruogelem. Tikrai esu labai patenkinta, nes pries tai esu sviesinusi plaukus Lieporej, veliau Miraze, tai abiejose vietose nudazydavo ryzai. Apie plauku nuskabyma Miraze jau pasakojau, tai Reda negalejo patiketi, kad siais laikais kirpejos taip dirba. Rekomendavo man sampuna ir seruma, kurie skatina plauku augima. Na, bandysiu, nes labai noriu ilgu plauku. Ir labai isgyre SEMI DE LINO aliejuka (apie kuri cia jau skaiciau labai daug geru atsiliepimu)
Atsakyti
QUOTE(Kissa @ 2006 03 04, 11:09)
Na va, laikas pasipasakoti smile.gif buvau pas Reda, ji man pakirpo ir nudaze sruogelem. Tikrai esu labai patenkinta, nes pries tai esu sviesinusi plaukus Lieporej, veliau Miraze, tai abiejose vietose nudazydavo ryzai. Apie plauku nuskabyma Miraze jau pasakojau, tai Reda negalejo patiketi, kad siais laikais kirpejos taip dirba. Rekomendavo man sampuna ir seruma, kurie skatina plauku augima. Na, bandysiu, nes labai noriu ilgu plauku. Ir labai isgyre SEMI DE LINO aliejuka (apie kuri cia jau skaiciau labai daug geru atsiliepimu)



o Reda tai tokiais raudonais - ryzais garbanotais plaukais?garbanotais? ax.gif
kaip tik galvoju ta aliejuka pirkti, o kokia kaina kirpykloj? 4u.gif
Atsakyti
Reda ilgais sviesiais plaukais su kirpciukais. Kirpykloje manau jie nepardavineja to aliejuko. As apsiziurejau kainas Sarmoj-ten 58lt. Pati nusipirkau is Eurovaistines-bazes. Ten 53.99lt. Labai skaniai kvepia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissa @ 2006 03 07, 10:45)
Reda ilgais sviesiais plaukais su kirpciukais. Kirpykloje manau jie nepardavineja to aliejuko. As apsiziurejau kainas Sarmoj-ten 58lt. Pati nusipirkau is Eurovaistines-bazes. Ten 53.99lt. Labai skaniai kvepia  tongue.gif


kokioj kirpykloj ta reda dirba g.gif
Papildyta:
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 02 25, 09:15)
buvau euro gymo kirpykloj, tai apsaugok dieve  doh.gif  schmoll.gif  kosmaras ne kirpeja, kirpo 1 valanda, ne taip kaip as norejau, bet taip kaip ji norejo  verysad.gif  daugiau ten kojos nekelsiu  schmoll.gif 
dar girdejau kad bonasforsoj gerai kerpa kirpeja asta, tik ten zymiai brangiau nei saulej  4u.gif

idomu pas kokia buvai g.gif nes as ir euro gyme pas viena kerpuosi, bet man ji patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 03 11, 00:46)
kokioj kirpykloj ta reda dirba g.gif
Papildyta:

idomu pas kokia buvai g.gif  nes as ir euro gyme pas viena kerpuosi, bet man ji patinka  ax.gif



buvau pas tokia sviesiais trumpais plaukais, jai gal koki 35-40 metu unsure.gif o pas kokia tu eini? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 03 11, 13:09)
buvau pas tokia sviesiais trumpais plaukais, jai gal koki 35-40 metu  unsure.gif  o pas kokia tu eini?  4u.gif

aha, sviesus trumpi plaukai, tokia auksta kuda moteryte, vardu Vaida. Ilgai kirpo, bet isejau patenkinta rezultatu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 03 11, 16:36)
aha, sviesus trumpi plaukai, tokia auksta kuda moteryte, vardu Vaida. Ilgai kirpo, bet isejau patenkinta rezultatu ax.gif


dziaugiuos, kad likai patenkinta mirksiukas.gif 4u.gif o man turbut - nepasiseke doh.gif verysad.gif
Atsakyti
uzsirasiau kirpimui pas Vaida is auroros ax.gif paziuresiu, kaip man cia baigsis g.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 03 15, 18:57)
uzsirasiau kirpimui pas Vaida is auroros  ax.gif  paziuresiu, kaip man cia baigsis g.gif

sekmes 4u.gif lauksim atsiliepimu, o kiek mazdaug kainuos dar aisku nezinai g.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 03 15, 20:04)
sekmes  4u.gif  lauksim atsiliepimu, o kiek mazdaug kainuos dar aisku nezinai g.gif


ai dar tik po poros savaiciu eisiu - ilgai laukti ax.gif blush2.gif niu nezinau kiek kainuos, pagal drauges pasakojima - isivaizduoju, kad kirpimas 30-50 lt, bent tikiuos tiek g.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 03 15, 20:10)
ai dar tik po poros savaiciu eisiu - ilgai laukti  ax.gif  blush2.gif  niu nezinau kiek kainuos, pagal drauges pasakojima - isivaizduoju, kad kirpimas 30-50 lt, bent tikiuos tiek  g.gif

tai normaliai irnesakyk.gif bet esu girdejusi, kad kitos palieka simtuka ir ne viena rolleyes.gif labai lauksiu tavo atsiliepimu, jei ka tada kita karta ir as ten leksiu blush2.gif
Atsakyti