Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

Sveikutes!Teisybe pasakius sunku surast kirpeja,nors ju begalo daug.As varytoj eisiu 2 kartapas OKSANA IS Auroros,kai 1 kartabuvau tai daze na tikslaiu pataise isdarkytus mano plaukus....ir likau patenkinta thumbup.gif tai ryt eisiu tik psikirpt tai idomukaip apkirps biski neramu ax.gif
SEKMES VISOMS IESKANT KIRPEJU mirksiukas.gif Ir pasidalinkime patirtimi...
Atsakyti
QUOTE(paupau @ 2005 06 10, 14:13)
Sveikutes!Teisybe pasakius sunku surast kirpeja,nors ju begalo daug.As varytoj eisiu 2 kartapas OKSANA IS Auroros,kai 1 kartabuvau tai daze na tikslaiu pataise isdarkytus mano plaukus....ir likau patenkinta thumbup.gif tai ryt eisiu tik psikirpt tai idomukaip apkirps biski neramu ax.gif
SEKMES VISOMS IESKANT KIRPEJU mirksiukas.gif Ir pasidalinkime patirtimi...

Bent jau man tai ji kerpa labai gerai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Visada visada išeinu iš jos patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paupau @ 2005 06 10, 13:13)
Sveikutes!Teisybe pasakius sunku surast kirpeja,nors ju begalo daug.As varytoj eisiu 2 kartapas OKSANA IS Auroros,kai 1 kartabuvau tai daze na tikslaiu pataise isdarkytus mano plaukus....ir likau patenkinta thumbup.gif tai ryt eisiu tik psikirpt tai idomukaip apkirps biski neramu ax.gif
SEKMES VISOMS IESKANT KIRPEJU mirksiukas.gif Ir pasidalinkime patirtimi...


Patarkit kaip pas ja patekti? cry.gif Pasirodo ji nauju klienciu nebepriima. cry.gif cry.gif

Paupau, ar gerai apkirpo?
Atsakyti
as irgi jau pora metu kerpuosi pas Oksana. Kainos tai blink.gif blink.gif Esu ir 200 lt palikus kai smulkiom sruogelem dazhe. Shiaip tikrai brangu, bet man patinka ju dazhai, dabar oksana dazho ir su Revlon, nes tapo vienintele ju atstove lietuvoje. Kirpeja tikrai profesionale, todel ir kainas sau tokias uzhsideti gali leisti. Bet manau yra ir kitu geru kirpeju Shiauliuose ir pigesniu. Bet Oksana tikrai super thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(raige @ 2005 06 12, 23:07)
as irgi jau pora metu kerpuosi pas Oksana. Kainos tai  blink.gif  blink.gif Esu ir 200 lt palikus kai smulkiom sruogelem dazhe. Shiaip tikrai brangu, bet man patinka ju dazhai, dabar oksana dazho ir su Revlon, nes tapo vienintele ju atstove lietuvoje. Kirpeja tikrai profesionale, todel ir kainas sau tokias uzhsideti gali leisti. Bet manau yra ir kitu geru kirpeju Shiauliuose ir pigesniu. Bet Oksana tikrai super thumbup.gif

Pas ją ankščiau buvo kainos palyginus su dabar netgi juokingos biggrin.gif Kai dar neturėjo Auroros... Jinai tobulėja,kainos irgi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo France;): 13 birželio 2005 - 08:17
GRYZAU PATENKINTA,O TAS SVARBIAUSSIA,KAINOS NA JO....... smile.gif UZ KIRPYMA TIKTAI SUMOKEJAU 50 LT IR DAR NUSIPIRKAU REVLONO FIRMOS (su jais dirba)SAMPUNA,IR BALSSAMA.DAR TIK 1 KARTA PLOVIAU TAI APIE POVEIKI NEZINAU,O NUKIRPO TAI TIKRAI thumbup.gif BUVAU ILGAKASE O DABARIKI KAKLO BET NOREJAU BISKI PASIKEIST thumbup.gif NA BUS MATYT KAIP TOLIAU
Atsakyti
na, nebuvau parasius apie savo kirpimus.Apie Reda is Mirazo-nezinau ,bet parejau be nuotaikos,apkarpe su greiciais,plaukais apkibau nuo galvos ligi koju (na del tvarkos galvoju neimsiu i galva ,juk jei gerai karpo ,tegu...) auginau as tuos plaukus, o iskarpe negailedama .Na tik ,galvoju ,gal kaip pirma karta zmogui sunku pazinti tavo plauka ,ar norus ,bet kai pradejo velti... schmoll.gif
Atsakyti
Merginos, padekite, gal zinote gera kirpeja kuri kerpa ir dazo namuose? g.gif turiu bedeliu su plaukais ir kompleksuoju eiti i kirpykla blush2.gif jei galit parasykit telefona. Is anksto dekoju
Atsakyti
Auksines zirkles yra salia "Bohemos'',Tilzes gatvej, mazdaug priesais "Milda".
Atsakyti
QUOTE(levrete @ 2005 07 20, 14:14)
gal kas lanketes "Auksinese zirklese"? kaip ten kirpejos ir kainos?



as einu pas Aukse jau kokie daugiau nei metai. Esu labai patenkinta,vienintele kirpeja po kurios iseinu su didele didele sypsena ir ramumu ant sirdies thumbup.gif ji nukerpa, nudazo ir susukuoja taip kaip noriu. Kur tik as nejau, pas Gintare (stoties gatveje) , bet jei nudazo gerai, nukerpa per daug ar susukuoja, kad grizus namo galva einu plauti, pas Oksana (auroroj) irgi nepatiko, vien jos saltumas....O Aukse, visai kas kita labai kruopsti, beje ji dirbo Auroroj, bet isejo is ten kaip ir daugelis kirpeju pabega, del tam tikru priezasciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dida @ 2005 07 22, 13:33)
as einu pas Aukse jau kokie daugiau nei metai. Esu labai patenkinta,vienintele kirpeja po kurios iseinu su didele didele sypsena ir ramumu ant sirdies  thumbup.gif ji nukerpa, nudazo ir susukuoja taip kaip noriu. Kur tik as nejau, pas Gintare (stoties gatveje) , bet jei nudazo gerai, nukerpa per daug ar susukuoja, kad grizus namo galva einu plauti, pas Oksana (auroroj) irgi nepatiko, vien jos saltumas....O Aukse, visai kas kita labai kruopsti, beje ji dirbo Auroroj, bet isejo is ten kaip ir daugelis kirpeju pabega, del tam tikru priezasciu  blush2.gif

o pas Zita neteko kirptis?
Atsakyti
QUOTE(dida @ 2005 07 22, 12:33)
as einu pas Aukse jau kokie daugiau nei metai. Esu labai patenkinta,vienintele kirpeja po kurios iseinu su didele didele sypsena ir ramumu ant sirdies  thumbup.gif ji nukerpa, nudazo ir susukuoja taip kaip noriu. Kur tik as nejau, pas Gintare (stoties gatveje) , bet jei nudazo gerai, nukerpa per daug ar susukuoja, kad grizus namo galva einu plauti, pas Oksana (auroroj) irgi nepatiko, vien jos saltumas....O Aukse, visai kas kita labai kruopsti, beje ji dirbo Auroroj, bet isejo is ten kaip ir daugelis kirpeju pabega, del tam tikru priezasciu  blush2.gif


O kur ta Aukse dirba??
Atsakyti