Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

sveikos, mergaites 4u.gif , o kokie atsiliepimai apie "grozio paslapti"? ruosiuosi ten darytis sukuosena, makiaza ir manikiura brolio vestuvems. ka manote? o gal galeciau Siauliuose rasti geresni varianta? negyvenu lietuvoje, tai nezinau kas kaip...
beja, pamenu, kad anksciau vasario16 gatveje, salia "saulio" viesbucio buvo kazkoks neblogas grozio salonas, tik nepamenu pavadinimo g.gif , ar zinot apie ka kalbu? gal ten neblogai butu? kaip tik "saulio" viesbuty apsistosime, tai butu salia visai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justina24: 27 balandžio 2005 - 14:19
nu va, as jau po kirpyklos ax.gif . buvau zemaites gatvej, salia Meksikanos. labai neblogai apkirpo, svarbiausia, kad labai lengva tvarkytis thumbup.gif , o ir sumokejau tik 15lt tongue.gif ax.gif thumbup.gif . dabar reiks pabandyt nusidazyt plaukus pas ta pacia kirpeja, Jolanta.
Atsakyti
Esu buvus šiaulietė, dabar gyvenu Vilniuje, bet kirptis grįžtu į Šiaulius - jau šeštus metus kerpuosi pas kirpėją Ingutę. Dirbo ji iš pradžių Bonasforcoje, o dabar Vytauto gatvėje, šalia ŠPU, penkiaaukštyje esančioj kirpykloj (neatsimenu kirpyklos pavadinimo) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shpika @ 2005 05 03, 10:46)
nu va, as jau po kirpyklos  ax.gif . buvau zemaites gatvej, salia Meksikanos. labai neblogai apkirpo, svarbiausia, kad labai lengva tvarkytis  thumbup.gif , o ir sumokejau tik 15lt  tongue.gif  ax.gif  thumbup.gif . dabar reiks pabandyt nusidazyt plaukus pas ta pacia kirpeja, Jolanta.


gal gali tiksliau pasakyti kur sita kirpykla yra. labai jau sudominai mirksiukas.gif ir pas kokia kirpeja kirpaisi?
as va irgi ruosiuosi vestuvems, tai pasiskaitinejau cia atsiliepimu apie Gintare ir Oksana. ir dabar nezinau g.gif ar dziaugtis, ar verkti, kad neisejo nei pas viena uzsirasyti, nes, kaip tycia, viena birzeli atostogauja, o kita siaip kazkur isvaziuos.
Atsakyti
Daimar, as pas ja sukuosenos nesidariau schmoll.gif , tai negaliu garantuot unsure.gif . o ir kirpaus tik viena karta mirksiukas.gif . vakar mano mama buvo pas ja, tai irgi, labai patenkinta, thumbup.gif atrodo. ji dirba per dvi vietas, Žemaites 56, berods toks adresas g.gif , arba Aido 9 mirksiukas.gif . as turiu jos tel, ryt galesiu parasyt az, dabar neturiu smile.gif
Atsakyti
Na, paskambinau as tai Gintarei ,tai gavau toki atsakyma- skambinkite liepa del rugsejo ,na atleiskit,bet cia jau nukrypimai ,tik Siauliuose taip gali buti ,kazkokie krastutinumai .Man juokinga,kaip mes patys ispuciam visa tai...
Atsakyti
Vakar susisiekiau su Reda is Mirazo ,tai varysiuos kita savaite kirptis,po viso parasysiu...
Atsakyti
na, kirpeja as jau susiradau. bet ka cia gali zinoti, gal ateity vel reiks ieskoti naujos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(figa @ 2005 05 03, 10:31)
Esu buvus šiaulietė, dabar gyvenu Vilniuje, bet kirptis grįžtu į Šiaulius - jau šeštus metus kerpuosi pas kirpėją Ingutę. Dirbo ji iš pradžių Bonasforcoje, o dabar Vytauto gatvėje, šalia ŠPU, penkiaaukštyje esančioj kirpykloj (neatsimenu kirpyklos pavadinimo) smile.gif


Gal tos Ingutes pavarde Gabreleviciene? Jei taip, gal galetum man jos tefoniuka? ax.gif
Kai gyvenau Siauliuose pries 5 metus kirpausi pas Inga Gabreleviciene,bet isvykau ir pameciau jos visas koordinates. Super kirpeja! Vasara vel busiu Siauliuose ir labai noreciau pas ja apsikirpti. Gal kas zinote kur ji dirba ir t.t?

Gal kas galetumete Oksanos telefona parasyti? Buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
as tai Liuxe lankausi ir esu labai patenkinta biggrin.gif džiaugiuosi kad radau kirpėją kuri tiksliai visada supranta ko aš noriu clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
O man labai patinka pas Inga(kazkas jau minejo).Ji anksciau dirbo Bonasforsoj o dabar Saulio viesbutyje apacioj.Nu tikrai thumbup.gif kirpeja.Dar patiko Ingute,irgi is Bonasforsos,bet perejo kitur(irgi minejo kazkas),dar man patiko Oksana is Auroros:)kazkada,labai seniai gal pries kokius 4 ar kiek metu Bonasforsoj buvo super super super dazytoja plauku,vanda jos vardas,tokia garbanotais plaukiukais,vis apie ja pagalvoju ir prisimenu tas geras dienas kai eidavau pas ja dazytis:mirksiukasgaila bet ji jau uz juru mariu... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(skraide @ 2005 05 19, 08:18)
Vakar susisiekiau  su Reda is Mirazo ,tai  varysiuos kita savaite kirptis,po viso parasysiu...

Koks rezultatas? Ar patiko?
Atsakyti