Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

QUOTE(Obuolinė @ 2008 04 23, 14:03)
o tai ji perikels i bulvaro aurora? g.gif  toj tilzej isvis nesamone blush2.gif  gal kas turit auroros kirpyklos nr mirksiukas.gif  sakau, pravartu turet, speju, zygiuosiu, kai atliekamu lt bus ax.gif


Tai jau galima registruotis, kol ateis eilė ir Lt susitaupys hihihi.gif O čia katros Auroros nr? Tilžės?
Atsakyti
QUOTE(anaida8 @ 2008 04 15, 14:40)
Šiandien apsilankiau kirpykloje Kogo sklepe pas išgirtaja Audronę.Įspudį paliko gera nukirpo thumbup.gif tik įdomu kaip bus po išsiplovimo ar aš taip atrodysiu kaip dabar g.gif Jei taip tai suradau savo naujaja kirpėja thumbup.gif Ačiū kas patarė ten apsilankyti drinks_cheers.gif


O kur yra Kogo sklepas? Gal ten netoli batų, limpopo parduotuvės? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Stikline @ 2008 02 29, 12:48)
Man man  4u.gif
Beje vakar pabuvojau "Prieš plauką" pas Ignę. Labai faina  thumbup.gif  Pabendraut, paklaust ko nors galima...maloni moteris. Apkirpo lyg ir neblogai...nukirpo grifkę, kurios neturėjau 100 metų biggrin.gif Atjaunėjau  hihihi.gif  Alia greit pasidarbavo. Apie pusvalanduką tik sėdėjau kėdėj. Bet vistiek Vaidai nostalgiją jaučiu  blush2.gif


Va drinks_cheers.gif aš irgi pas ją ilgą laiką lankiausi, patinka, kad greitai ir gan kokybiškai nukerpa smile.gif , bet dabar norėčiau ką nors nauja išbandyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(atura @ 2008 04 25, 19:10)
O kur yra Kogo sklepas?

Jau rašyta buvo 44 puslapy. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 25 balandžio 2008 - 19:15
QUOTE(Stikline @ 2008 04 24, 17:45)
Tai jau galima registruotis, kol ateis eilė ir Lt susitaupys  hihihi.gif  O čia katros Auroros nr? Tilžės?

tai kur toji isgirta Oksana dirba ax.gif o gal ir kitos auroroj gerai kerpa? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 04 27, 09:41)
tai kur toji isgirta Oksana dirba ax.gif  o gal ir kitos auroroj gerai kerpa? blink.gif


Vat vat, man irgi labai įdomu kaip ten kitos g.gif Nemanau, kad prastos dirba, nes juk nesigadintų kirpykla įvaizdžio priimdama dirbti prastas kirpėjas. Ir gal kainos ne tokios skausmingos kaip už kirpimą pas kitas g.gif
Atsakyti
apie aurorą cool.gif
Oksana dirba Vilniaus g. ax.gif aš praeitą savaitę pati kirpaus ten, o šią dukrą vedžiau - tai Oksana ten darbavos nušilus. Aš kerpuos pas Iloną, bet mačiau labai fainai kerpa ten Silvija. Kirpimo kaina 40lt, ir dažai man trumpiems plaukams apie 40-50lt.Kiek supratau, Brukline tai jau tikrai jų nebebus, o dėl Tilžės tai manau ir laiko klausimas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Obuolinė @ 2008 04 22, 18:38)
beje, kaip ta oksana atrodo?kad nebutu taip, kad nueinu ir noriu uzsiregistruot, klausineju, kai ji netoliese stovi. lotuliukas.gif  zodziu, apsidrunint nelb neoriu 4u.gif
ne tokia zema, ilgais sviesiais plaukai? g.gif

Tada geriau skambink ir per administratorę derinkis lotuliukas.gif
tel.nr.527501 ax.gif
aš kai pirmą kart nuėjau, tai vietoj administratorės buvo ji pati ir kai pasakiau, kad norėčiau apsikirpt, tai ji iškart rekomendavo savo kirpėjas tongue.gif aš ir nesiveržiau per prievartą pas ją, gal ji naujokų pati nebenori g.gif bet man dar geriau pas kitas jos kirpėjas eit, ir pigiau truputį mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar buvau Kogo kirpykloje pas Audronę, kirpimu likau patenkinta. Tik va pati kirpykla tokia šiaip sau, bet jei rezultatas tenkina, tai tiek to, galima ir pakentėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2008 04 27, 17:22)
apie aurorą cool.gif
Oksana dirba Vilniaus g.  ax.gif aš praeitą savaitę pati kirpaus ten, o šią dukrą vedžiau - tai Oksana ten darbavos nušilus. Aš kerpuos pas Iloną, bet mačiau labai fainai kerpa ten Silvija. Kirpimo kaina 40lt, ir dažai man trumpiems plaukams apie 40-50lt.Kiek supratau, Brukline tai jau tikrai jų nebebus, o dėl Tilžės tai manau ir laiko klausimas ax.gif
Papildyta:

Tada geriau skambink ir per administratorę derinkis lotuliukas.gif
tel.nr.527501 ax.gif
aš kai pirmą kart nuėjau, tai vietoj administratorės buvo ji pati ir kai pasakiau, kad norėčiau apsikirpt, tai ji iškart rekomendavo savo kirpėjas tongue.gif aš ir nesiveržiau per prievartą pas ją, gal ji naujokų pati nebenori g.gif bet man dar geriau pas kitas jos kirpėjas eit, ir pigiau truputį mirksiukas.gif

as irg mastau, kad be oksanos ten yra gerai kerpanciu. nzn, arba pas ilona, arba pas silvija uzlekt reikes, o ir kainos mazesnes thumbup.gif
Atsakyti
o kokios kainos pas audrone is kogo sklepo? tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GATI @ 2008 05 25, 21:58)
o kokios kainos pas audrone is kogo sklepo?  tongue.gif  biggrin.gif

KUR ISVIS TAS KOGO? bigsmile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti