Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

QUOTE(mamka10 @ 2008 04 16, 20:04)
sveikos , merginos  mirksiukas.gif

kaip atrodo ta Vaida is buvusios auroros ax.gif

tamsi,pusilgeis plaukais,vidutinio sudejimo,simpatiska.
Atsakyti
QUOTE(skraja @ 2008 04 16, 09:10)
As esu buvusi porą kartų pas Oksaną iš Auroros, tai pirmą kartą labai gerai nukirpo thumbup.gif , išsiplaudavu galvą, su džiovintuvu išdžiovindavau ir gerai atrodydavau. O antrą kartą, neseniai buvau ir likau nelabai patenkinta. g.gif  Na, ir aisku kainytės tai aukštokos, antrą kartą su kirpimu ir dažymu somokėjau 150 Lt  g.gif

Papildyta:
O gal galima būtų sužinoti Audronės telefoniuką ir adresiuką 4u.gif  Ir dar labai domina kainytės 4u.gif


Iš po Auroros į Kogo sklepą nuvykus pasijus didelis kontrastas, bet jei patiks kaip kerpa gal nieko tokio...
Atsakyti
QUOTE(skraja @ 2008 04 16, 07:10)
As esu buvusi porą kartų pas Oksaną iš Auroros, tai pirmą kartą labai gerai nukirpo thumbup.gif , išsiplaudavu galvą, su džiovintuvu išdžiovindavau ir gerai atrodydavau. O antrą kartą, neseniai buvau ir likau nelabai patenkinta. g.gif  Na, ir aisku kainytės tai aukštokos, antrą kartą su kirpimu ir dažymu somokėjau 150 Lt  g.gif

Papildyta:
O gal galima būtų sužinoti Audronės telefoniuką ir adresiuką 4u.gif  Ir dar labai domina kainytės 4u.gif


Islinkau pas jus is nostalgijos miestui blush2.gif
Mano mama pas Oksana kerpasi gal 4metai ir vis kitokia pamatau , moteris auksines rankas matyt turi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aasimah @ 2008 04 17, 12:46)
Islinkau pas jus is nostalgijos miestui  blush2.gif
Mano mama pas Oksana kerpasi gal 4metai ir vis kitokia pamatau , moteris auksines rankas matyt turi  mirksiukas.gif

Mane pirmą kartą kai apkirpo, tai sakiau viskas daugiau niekur kitur neisiu 4u.gif
Bet šį kartą kažkaip nelabai man patiko, gal dėl to, kad labai nedaug nukirpo, nežinau. Jaučiu reikės paauginti ir eiti dar kartą, žiūrėsim kokie rezultatai bus trečią kartą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skraja @ 2008 04 17, 15:15)
Mane pirmą kartą kai apkirpo, tai sakiau viskas daugiau niekur kitur neisiu 4u.gif
Bet šį kartą kažkaip nelabai man patiko, gal dėl to, kad labai nedaug nukirpo, nežinau. Jaučiu reikės paauginti ir eiti dar kartą, žiūrėsim kokie rezultatai bus trečią kartą smile.gif

tai kur dabar oksan dingo?i tilze isikele? g.gif vis gundaus pas ja nueit...jauciu, uz kirpima, modelini, turiu omeni, paims 90lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 04 17, 19:27)
tai kur dabar oksan dingo?i tilze isikele? g.gif  vis gundaus pas ja nueit...jauciu, uz kirpima, modelini, turiu omeni, paims 90lt g.gif


Gali būti smile.gif Galiu tik pasakyt, kad už vestuvines šukuosenas ima 500 Lt ax.gif pati irgi gundausi kadanors nueit pas ją...bet jau pinigų reikia negailėt biggrin.gif Na, kadangi retai kerpuosi, galiu sau leist tokį malonumą retkarčiais cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2008 04 18, 07:17)
Gali būti smile.gif Galiu tik pasakyt, kad už vestuvines šukuosenas ima 500 Lt  ax.gif  pati irgi gundausi kadanors nueit pas ją...bet jau pinigų reikia negailėt  biggrin.gif  Na, kadangi retai kerpuosi, galiu sau leist tokį malonumą retkarčiais  cool.gif

netgi 500 lt blink.gif tikiuosi tos sukuosenos vertos tokiu pinigu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 04 17, 18:27)
tai kur dabar oksan dingo?i tilze isikele? g.gif  vis gundaus pas ja nueit...jauciu, uz kirpima, modelini, turiu omeni, paims 90lt g.gif
]

Aš paskutinį kartą lankiausi Tilžėje, bet sakė, kad balanžio mėnesį bus vėl centre, ten pat 4u.gif
Atsakyti
Na as kerpuosi pas Ingrida,Visalaik paprasau,kad galikus pakirptu ir srogelemis dvejomis spalvomis dazausi tai paskutini kart sumokejau 70 litu,kadangi auginosi kasas tai man patinak ,kad plaukai labai greit auga po jos kirpimo.o ji dirba Fojoje arba garbanoje
Atsakyti
beje, kaip ta oksana atrodo?kad nebutu taip, kad nueinu ir noriu uzsiregistruot, klausineju, kai ji netoliese stovi. lotuliukas.gif zodziu, apsidrunint nelb neoriu 4u.gif
ne tokia zema, ilgais sviesiais plaukai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 04 22, 18:38)
beje, kaip ta oksana atrodo?kad nebutu taip, kad nueinu ir noriu uzsiregistruot, klausineju, kai ji netoliese stovi. lotuliukas.gif  zodziu, apsidrunint nelb neoriu 4u.gif
ne tokia zema, ilgais sviesiais plaukai? g.gif


Trumpais tamsiais plaukais, stamboka šiek tiek smile.gif bent jau buvo neperseniausiai biggrin.gif gal pakeitė plaukų spalvą, nžn g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2008 04 22, 19:40)
Trumpais tamsiais plaukais, stamboka šiek tiek smile.gif bent jau buvo neperseniausiai biggrin.gif gal pakeitė plaukų spalvą, nžn  g.gif

o tai ji perikels i bulvaro aurora? g.gif toj tilzej isvis nesamone blush2.gif gal kas turit auroros kirpyklos nr mirksiukas.gif sakau, pravartu turet, speju, zygiuosiu, kai atliekamu lt bus ax.gif
Atsakyti