Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

Aš daug metų vaikčiojau po kirpyklas kol radau sau patinkančią ir įtinkančią. thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2008 04 08, 14:06)
Na va, o aš užsirašiau pas Vaidą iš anksto. Priims tik birželio mėn.  doh.gif  taigi apie jokį spontanišką apsikirpimą pas ją negali būt nė kalbos  biggrin.gif  beje, dar užklausė ar esu pas ją anksčiau buvus...jei būčiau pasakius, kad nesu gal išvis nebūtų priėmus  g.gif

tik birzelio menesiui? blink.gif doh.gif nu visai isnaglejo biggrin.gif juokauju aisku, ale pamenu anksciau ilgiausiai laukt reikedavo menesi..zodziu kaip matau reitingai sitos kirpejos sparciai kyla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 04 09, 11:28)
tik birzelio menesiui?  blink.gif  doh.gif  nu visai isnaglejo biggrin.gif juokauju aisku, ale pamenu anksciau ilgiausiai laukt reikedavo menesi..zodziu kaip matau reitingai sitos kirpejos sparciai kyla smile.gif


Dar ir kaip biggrin.gif Gal ir pati šiek tiek pasikelia hihihi.gif Na bet tikrai verta laukimo jinai...
Atsakyti
Aš ušsirašiau pas Audrone kur dirba Kogo sklepe.eisiu pirmą kart tai žiūrėsiu koie bus rezultatai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anaida8 @ 2008 04 10, 10:09)
Aš ušsirašiau pas Audrone kur dirba Kogo sklepe.eisiu pirmą kart tai žiūrėsiu koie bus rezultatai smile.gif

Būtinai parašyk. bigsmile.gif Įdomi kitų nuomonė. tongue.gif Aš bendrauju jau daugelį metų. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(anaida8 @ 2008 04 10, 10:09)
Aš ušsirašiau pas Audrone kur dirba Kogo sklepe.eisiu pirmą kart tai žiūrėsiu koie bus rezultatai smile.gif


Butinai parasyk ar patiko man ji labai thumbup.gif
Atsakyti
O as vaikstau jau senai pas Ausra. Ji dirba kirpukloje priesais cenrine poliklinika, vandentieki toje kirpykloje. Vaikas ten ir kerpasi. Ir vaiko plaukiukai tai kazkokia vantastikair stori ir razus. Kad taip mano butu tokie.
Na kirpykla nieko ipatingo bet man patinka kaip ji galiukus pakerpa. As nesu isranki bet ji man itinka.
Atsakyti
kur siauliuose deda gera chemini? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2008 04 10, 11:33)
Butinai parasyk ar patiko man ji labai thumbup.gif

ir as pas ja eisiu parasysiu kaip buvo,bet dar negreit beveik po 2 sav
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 04 10, 13:38)
kur siauliuose deda gera chemini? 4u.gif

prisijungiu prie to pacio klausimo.. ir bandau dar visa tema skaityt.. gal rasiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AXTA @ 2008 04 10, 16:39)
ir as pas ja eisiu parasysiu kaip buvo,bet dar negreit beveik po 2 sav


butinai parasyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AXTA @ 2008 04 10, 16:39)
ir as pas ja eisiu parasysiu kaip buvo,bet dar negreit beveik po 2 sav

Lauksiu rezultatų. thumbup.gif
Atsakyti