Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

GAL GALITE PATARTI KAS DARO GRAZIAS SUKUOSENAS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deina @ 2008 04 06, 20:23)
GAL GALITE PATARTI KAS DARO GRAZIAS SUKUOSENAS 4u.gif



Ir man aktualus sis klausimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2008 02 20, 16:24)
aš šian buvau Tilžės Auroroj, tai ten sukiojos darbinėj formoj Oksana, tai ten mačiau tik gal dvi vietos kirpimui rolleyes.gif kadangi aš ten naujas klientas ir pas oksaną nesiveržiau, o ji ir turbūt naujokų nenorėjo biggrin.gif , tai greit mane nukreipė į Brukliną, aceit Tilžėj neturi kirpėjų, tai kai paklausiau pas ką eit brukline, ji lygtai minėjo Silviją, Birutę ir dar kažką, bet ne Vaidą ir Jurgą g.gif

Tai tiek žinių

P.S. man Tilžėj nepatiktų kirptis, jausčiaus kaip ant pjedestalo kerpama, labai atvira vieta.....


As kerpuosi pas Silvija. Pradzioje buvai papuolusi pas Birute, bet man nelabai patiko. Sekanti syki uzsirasiau pas Silvija. Tai dabar jau pas ja kerpuosi pastoviai.
O Aurora Vilniaus g. vel dirba.
Papildyta:

QUOTE(Stikline @ 2007 11 07, 23:09)
Tas kirpimas gali būti toks, kad išplovus plaukus gražiai jie atrodo ir nereikia sėdėt kaži kiek prie veidrodžio kad sutvarkytum plaukus taip, kad jie gražiai atrodytų.


Butent tai ir vadinasi profesionaliai atliktas darbas. Kad be dideliu pastangu ta pati rezultata galetumei isgauti ir namuose.

Revlono priemones ne pacios brangiausios. Sampuno kaina apie 40 lt. Yra ir brangesniu. Tarkim L`oreal, arba dar brangesnes Wella SP serijos.

Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2008 04 05, 23:05)
Nebandžiusios kirptis niekada  lotuliukas.gif


Nu lotuliukas.gif kalbam "iš lempos" kad pakalbėt biggrin.gif
Atsakyti
aha man tai patinka posakiai:as pati nebandziau,bet drauge sake,kad bloga kirpeja ...lotuliukas.gif kas sake ka sake ne pati nezino.... lotuliukas.gif doh.gif zodziu niekas nieko nezino tiksliai tik drauge sake lotuliukas.gif g.gif tai kur ta geriausia kirpeja siauliuose slepiasi kas nors isduos ta paslapti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sairita @ 2008 04 07, 21:51)
aha man tai patinka posakiai:as pati nebandziau,bet drauge sake,kad bloga kirpeja ...lotuliukas.gif  kas sake ka sake ne pati nezino.... lotuliukas.gif  doh.gif zodziu niekas nieko nezino tiksliai tik drauge sake lotuliukas.gif  g.gif tai kur ta geriausia kirpeja siauliuose slepiasi kas nors isduos ta paslapti thumbup.gif


Kaip čia pasakius kuri ta geriausia biggrin.gif geriausią kiekvienai reikia atrasti, nes kas vienai gerai, kitai nelabai smile.gif

O apie kirpėjas čia dažniausiai rašo iš savo patirties merginos, o ne draugių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikline: 07 balandžio 2008 - 21:27
QUOTE(Boružėlė @ 2008 03 04, 19:18)
Aš lankausi pas kirpėją Audronę. Ji dirba KOGO sklepe. Jau lankausi kokius 5metus. Pasiūlė kirpimą, rekomendavo, kaip dažyti plaukys. Esu labai patenkinta. 4u.gif
Kiekvieną kartą gryštu geros nuotaikos ir esu labai patenkinta. Ši kirpėja pastoviai kiekvieną mėn. važiuoja tobulinti savo žinias. Siūlau pabandyti. thumbup.gif
Mano dukros plaukai labai stori, nei viena kirpėja jai neįtikdavo. Ši įtiko. bigsmile.gif


As lankausi taip pat pas Audrute thumbup.gif Tikrai puiki savo darbo meistre,rekomendavau savo draugem irgi nenusivyle ir dar sampo gavau uz rekomendacija tongue.gif
Atsakyti
einu i SUKTUKA, Traku g, salia buv. Verpsto. Jolita, nukirpimas tik galiuku 14 lt tongue.gif bet nei dazyti, ,nei kirpti (isskyrus galiukus) ji nemoka. o einu, nes jos pakirpti plaukai lb greitai atauga (as noriu pasiauginti plaukus) blush2.gif
Atsakyti
Gal kuri galit pasakyti kaip Eve kirpykla?Ar gerai kerpa?Noriu kirpt plaukus, bet neturiu supratimo kurioje galėtų nukirpti gerai ax.gif PATARKIT 4u.gif
Atsakyti
Na va, o aš užsirašiau pas Vaidą iš anksto. Priims tik birželio mėn. doh.gif taigi apie jokį spontanišką apsikirpimą pas ją negali būt nė kalbos biggrin.gif beje, dar užklausė ar esu pas ją anksčiau buvus...jei būčiau pasakius, kad nesu gal išvis nebūtų priėmus g.gif
Atsakyti
QUOTE(anaida8 @ 2008 04 08, 15:09)
Gal kuri galit pasakyti kaip Eve kirpykla?Ar gerai kerpa?Noriu kirpt plaukus, bet neturiu supratimo kurioje galėtų nukirpti gerai ax.gif PATARKIT 4u.gif

juk ten ne viena kirpeja yra, o gerumas ne nuo kirpyklos priklauso o nuo kirpejos biggrin.gif as jau gal pora metu ten vaikstau... seniau eidavau pas Vaida atrodo, bet jin isvaziavo tai dabar pas Rasa vaikstau. Dar neteko nusivilti, bet as nieko mandro nedarau ir neesu isranki, tai bijau ka ir pasakyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2008 04 08, 23:49)
juk ten ne viena kirpeja yra, o gerumas ne nuo kirpyklos priklauso o nuo kirpejos biggrin.gif  as jau gal pora metu ten vaikstau... seniau eidavau pas Vaida atrodo, bet jin isvaziavo tai dabar pas Rasa vaikstau. Dar neteko nusivilti, bet as nieko mandro nedarau ir neesu isranki, tai bijau ka ir pasakyt ax.gif

Tai aš suprantu, kad viskas priklauso nuo kirpėjos smile.gif aš ir norėjau sužinoti kaip toje kirpykloje dirba kirpėjos 4u.gif nes tiek daug visokių nuomonių, kad nebežinai ką pasirinkti g.gif
Atsakyti