Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

Sveikos, gal kas zinot kirpeja Ingrida is Divalio, uzsirasiau pas ja vestuvinei sukuosenai, nes ta diena rekomenduojama Tatjana nedirbs blush2.gif
Atsakyti
tai kur dirba vaida is buvusios euroros ?smile.gif
kas cia valstybine paslaptis smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triušis Kvanka: 31 kovo 2008 - 14:11
QUOTE(kukuruze @ 2008 03 31, 10:49)
Sveikos, gal kas zinot kirpeja Ingrida is Divalio, uzsirasiau pas ja vestuvinei sukuosenai, nes ta diena rekomenduojama Tatjana nedirbs  blush2.gif

jeigu neklystu as pas ja ir kirpaus pries gera pusmeti, siaip be to, kad pinigine labai suplonejo likau tikrai patenkinta. aisku man ne sukuosena dare, bet kirpo ir daze
Atsakyti
QUOTE(Triušis Kvanka @ 2008 03 31, 15:10)
tai  kur dirba vaida is buvusios euroros ?smile.gif 
kas cia valstybine paslaptis smile.gif)

nu ir man įdomu g.gif .....kazkaip viskas užslaptinta cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogiux @ 2008 04 03, 14:24)
nu ir man įdomu g.gif .....kazkaip viskas užslaptinta cool.gif


Bijo, kad visos gražios netaptų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kukuruze @ 2008 03 31, 20:49)
Sveikos, gal kas zinot kirpeja Ingrida is Divalio, uzsirasiau pas ja vestuvinei sukuosenai, nes ta diena rekomenduojama Tatjana nedirbs  blush2.gif

sveikute, teko man kazkada pas ja lankytis ...pries metus laiko gal..pirma karta plaukus labai graziai nudaze, dviem spalvom daze, sruogelem bigsmile.gif likau patenkinta, neskaitant to kad pinigine suplonejo 120 lt, ir kad kirpima teko eit pakoreguot i kita kirpykla, nes ant nosies drauges vestuves buvo, o atrodziau kaip apipesiota ohmy.gif tokiais ryskiais "laiptais"iskarpe"kad geriau nereikia...po to dar du kartus teko dazytis plaukus pas ja, abu kartus sumokejau po kosmine suma (kirpt nebeleidau) ir abu kartus nusivyliau schmoll.gif nesakau kad ji prasta kirpeja, bet man nepatiko, gal ne kiek pati kirpeja, kiek kainos ir kokybes santykis......nors girdejau viena dares sukuosena pas ja, tai lygtai nieko visai padare.....
Atsakyti
QUOTE(Triušis Kvanka @ 2008 03 31, 15:10)
tai  kur dirba vaida is buvusios euroros ?smile.gif 
kas cia valstybine paslaptis smile.gif)

ji dirba krejoj centre bulvare iejimas is dvaro gatves
Atsakyti
kokioj dar krejoj? verysad.gif krejos jau senai nebera... nono.gif
Atsakyti
man tai atrodo kad cia niekas nieko nezino, g.gif tik kazkokias nuogirdas girdejo ir perpasakoja,o pacios ne nebandziusios blink.gif ...parasykit tikras rekomendacijas kurios tikrai pacios lanketes pas gera kirpeja ir kiek mokate uz gera kirpima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sairita @ 2008 04 05, 13:39)
o pacios ne nebandziusios blink.gif


Ko nebandžiusios? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2008 04 05, 14:09)
Ko nebandžiusios?  biggrin.gif


Nebandžiusios kirptis niekada lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AXTA @ 2008 04 04, 10:45)
ji dirba krejoj centre bulvare iejimas is dvaro gatves

Dabar ten salonas "Klip" mirksiukas.gif
Atsakyti