Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

Ir dar klausimėlis gal kas žinot katroj Auroroj dirba Oksana? g.gif
Atsakyti
Žinių apie aurorą nėr schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti
Na ir negerai čia gaunasi,kad niekas nežino kur dabar dirba Vaida" iš AUROROS". O gal kas jau žinot? g.gif
Atsakyti
aš šian buvau Tilžės Auroroj, tai ten sukiojos darbinėj formoj Oksana, tai ten mačiau tik gal dvi vietos kirpimui rolleyes.gif kadangi aš ten naujas klientas ir pas oksaną nesiveržiau, o ji ir turbūt naujokų nenorėjo biggrin.gif , tai greit mane nukreipė į Brukliną, aceit Tilžėj neturi kirpėjų, tai kai paklausiau pas ką eit brukline, ji lygtai minėjo Silviją, Birutę ir dar kažką, bet ne Vaidą ir Jurgą g.gif

Tai tiek žinių

P.S. man Tilžėj nepatiktų kirptis, jausčiaus kaip ant pjedestalo kerpama, labai atvira vieta.....
Atsakyti
tai nejau neikas nežino kur daba dirba vaida iš "euroros"? O gal kas turit jos mobilaus telf.nr.? g.gif
Atsakyti
Kadangi Vaidos darbo vieta kol kas neaiški užsirašiau į "Prieš plauką" pas Ignę ax.gif Rezultatas bus trečiadienį vakare rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2008 02 23, 01:06)
Kadangi Vaidos darbo vieta kol kas neaiški užsirašiau į "Prieš plauką" pas Ignę  ax.gif  Rezultatas bus trečiadienį vakare  rolleyes.gif

kazko girdejau, kad ten ne kas.. g.gif nors 1 nuomone - dar ne faktas thumbup.gif ir kirpejos juk skirias
Atsakyti
QUOTE(mandolina @ 2008 02 23, 11:00)
kazko girdejau, kad ten ne kas.. g.gif nors 1 nuomone - dar ne faktas thumbup.gif  ir kirpejos juk skirias


O aš atvirkščiai girdėjau, kad ten visai gerai biggrin.gif bent jau mano bendradarbė kerpasi pas tą kirpėją gražiai visada apkerpa...na jos trumpi plaukai...o mano tik pakirpt galiukus ir pakarpyt vos vos...na pažiūrėsiu kaip seksis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuolė @ 2007 04 13, 18:00)
Ką tik grįžau iš "Eve" kirpyklos, esu patenkinta, plaukučius sutvarkė gražiai, apkirpo, nudažė šaknis ir sruogeles. Ir dar didelis pliusas-kainos vos ne dvigubai mažesnės negu "Saulės" kirpykloje, o rezultatas netgi geresnis  biggrin.gif . Iš kitų esu girdėjusi, kad "Eve" nebloga kirpykla, bet kažkodėl buvau įsikabinusi į "Saulę". Taip, kad kitą kartą vėl keliausiu į "Eve"  smile.gif .

pas kuria kirpeja buvai? as irgi ten vaikstau.
Atsakyti
eve? kur ji randas? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
na aš dar pakentėsiu,gal atsiras kas žino kur šiuo metu dirba Vaida smile.gif
Atsakyti
Na va pagaliau su=inojau kur dabr dirba Vaida iš "auroros".ir jos telf.nr.jei kam reikės rašykit smile.gif
Atsakyti