Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

Mielosios, vakar patikejau savo ilgus šviesius ir storus plaukus Salon+ dirbančiam kirpėjui ir dar stilistu save vadinančiam Aidui, per visą savo gyvenimėlį dar nebuvau taip klaikiai iškarpyta. Kai žinau kiek reikės laiko vėl buvusias kasas atsiauginti - verkiau krokodilo ašarom. Kas, kad prieš atsisėsdama į kėdęs prašiau esamą ilgį išlaikyti, labiausiai akcentavau, kad noriu jog ant akių krentančius plaukus sutvarkytų ir būtent priekines sruogas pakarpytų - tai jis supratęs, kad visą viršugalvį galima nukirpti. Jeigu plaukų ilgis buvo gerokai žemiau pečių - tai dabar viršugalvis per pusę nutrumpintas. O visas plaukų ilgis gavosi iki pečių. schmoll.gif
Ir dar, bent jau man pasirodė, kad arba tam Aidui kažkas su nervais negerai arba jis na... net nežinau ką ir begalvoti, kai žmogui rankos dreba. Matyt per tuos 18 metų kirpėjo darbo (kaip jis pats pasakojo) rankos nebelaiko. Mačiau forume buvo mergina kuri gyrė Aidą ir mačiau ne vieną prastą atsiliepimą, gaila, kad jų nepaskaičiau prieš eidama pas kirpėją, gal būčiau bent sudvejojus ir nenuėjus, o dabar surizikavau vien dėl profesijos pavadinimo gi ne šiaip kirpėjas, o stilistas, pamaniau, - tai negali blogai nukirpti. Garbės žodis nepagailėčiau net 100 ar daugiau litų, jeigu šauniai apkirptų. O šauniai aš vadinu tokį kirpimą, kai išsiplovus galvą ir išdžiovinus plaukučius gali eiti į žmones. Kartą buvau taip apkirpta, bet tai buvo Vilniuje dar studijų metais. Deja tik kartą gyvenime teko pajusti ką reiškia geras kirpimas. Plaukai krito, net be jokių priemonių, be jokių fenų ar žnyplių. Va čia tai kirpimas. Nepatikėkit savo ilgų plaukų išprotėjusiems stilistams. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitaite @ 2008 02 03, 20:53)
Mielosios, vakar patikejau savo ilgus šviesius ir storus  plaukus Salon+ dirbančiam kirpėjui ir dar stilistu save vadinančiam Aidui, per visą savo gyvenimėlį dar nebuvau taip klaikiai iškarpyta. . .


Na va. Apie Aidą ir aš rašiau ax.gif tikiuosi, kad kitos pasiskaitys atsiliepimus ir padarys teisingas išvadas unsure.gif o rankos dreba jam dėl pernelyg dažno stikliuko kilnojimo huh.gif
Atsakyti
Man tas Salon+ tai išvis nesamonė. neaiškūs ten asmenys dirba. man nebent galiukus neblogai yra nukirpus viena. Taip, kad nesamonė ten eiti cool.gif
Papildyta:
jovitaite, neliūdėk labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2008 02 03, 22:42)
Man tas Salon+ tai išvis nesamonė. neaiškūs ten asmenys dirba. man nebent galiukus neblogai yra nukirpus viena. Taip, kad nesamonė ten eiti  cool.gif
Papildyta:
jovitaite, neliūdėk labai  4u.gif


ačiū mergaitės už palaikymą, draugas ramina, kad ataugs, suprantu, kad taip ir bus, bet tas procesas toooks ilgas, apsišarvuosiu kantrybe ir daugiau nebeeksperimentuosiu ir kitoms patariu to nedarayti, bent jau Salon+ pas Aidą, gal jis vyriškius gerai apkerpa (prieš mane vieną tokį barzdotą dėdę dailino), tačiau su ilgais plaukais dirbti tikrai nemoka.
Atsakyti
QUOTE(Pikute22 @ 2008 01 26, 23:35)
Na manau apie 150 - 170lt kainuos  g.gif ziurint dar koks ilgis plaukuciu  tongue.gif


Ačiū už info 4u.gif Brangoka, bet ką padarysi g.gif
O gal žinote kuri kirpėja Auroroje gražiai kerpa ir tvarko ilgus plaukus?
Atsakyti
Sveikos. gal kuri lanketes kirpykloje audrone? cia prie saules miesto. ka manot apie sia kirpykla, ar verta eiti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryte007 @ 2008 02 07, 13:02)
Sveikos. gal kuri lanketes kirpykloje audrone? cia prie saules miesto. ka manot apie sia kirpykla, ar verta eiti? smile.gif


Na, aš joje esu lankiusis dar tada kai ji buvo kitoj vietoj, bet ta pati. Tai negaliu pasakyti nieko labai gero, nes neitin kultūringos moterys ten dirbo tada. O dėl kirpimo ar dažymo tai nei gerai , nei labai blogai man ten buvo. Na, bent jau nesugadino man visko, bet ir nepagražino. Kadangi man rūpi kaip su manimi bendrauja tai į tokią kirpyklą neičiau. Aš moku pinigėlius ir nemažus todėl norėčiau, kad būtų malonios ir paslaugios mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės

pakalbam apie Aurorą ax.gif aš ten pirmam kartui ruošiuos, nes skaičiau, kad rašėt, kad kirpėjos kerpa kita technologija plaukus, tai ir aš taip noriu, kad stilistas prisiliestų biggrin.gif Tai sakykit ten pas Vaidą, ar Jurgą ar OKSANĄ kainos vienodos, ar priklauso nuo meistriškumo lygio...... ir dar man rodos kad Aurora dabar išsikėlė į Tilžę g.gif berods per TV reklamavos.... ir kokio ilgumo eilės pas jas g.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2008 02 11, 16:50)
Sveikutės

pakalbam apie Aurorą ax.gif aš ten pirmam kartui ruošiuos, nes skaičiau, kad rašėt, kad kirpėjos kerpa kita technologija plaukus, tai ir aš taip noriu, kad stilistas prisiliestų biggrin.gif Tai sakykit ten pas Vaidą, ar Jurgą ar OKSANĄ kainos vienodos, ar priklauso nuo meistriškumo lygio...... ir dar man rodos kad Aurora dabar išsikėlė į Tilžę g.gif berods per TV reklamavos.... ir kokio ilgumo eilės pas jas g.gif


Kainos gal ir skirias nžn. Aš pas vieną iš jų tesilankiau. O eilės ilgos. Nors...dar ir nuo sėkmės priklauso...gal bus kokia vietelė netyč greitu laiku smile.gif O kainos įtariu padidėjusios..anksčiau už kirpimą 50 Lt pas Vaidą mokėjau...turbūt dabar daugiau kainuotų g.gif
Atsakyti
labas rytas biggrin.gif ,kol tu prisiruosei .....jau nei vaida nei jurga ten nebedirba biggrin.gif ,o aurora issikele i bruklina,o dar viena aurora bus tilzej,taip kad dabar auroros bus dvi
Atsakyti
QUOTE(werta @ 2008 02 13, 22:42)
labas rytas biggrin.gif ,kol tu prisiruosei .....jau nei vaida nei jurga ten nebedirba biggrin.gif ,o aurora issikele i bruklina,o dar viena aurora bus tilzej,taip kad dabar auroros bus dvi


Oj, čia liūdna naujiena g.gif o kur Vaida dirba dabar gal žinai?
Atsakyti
nu va verysad.gif tik nuiteik morališkai doh.gif tai tikiuosi , kad pasakysit kur kirpėja Vaida dirbs mirksiukas.gif man ji iš jūsų pasisakymo labiausiai patiko biggrin.gif
sakykit, o kaip suprast, kad Auroroj kerpa kirpėjos naudodamos kitą technologiją,ar tai ir bus, kaip rašot kad plaukai labai gerai krenta, ir tas pakarpymas labai gražus būna.....
pas mane kaip ir kare, bet kažkaip netaip tie plaukai prakarpyti ir tiek....
Atsakyti