Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

labu, siandien zygiavau musu bulvaru ir pakelus akis isvydau gyvenam. namo lange iskaba - KLIP grozio salonas g.gif kas buvo?ispudziais pasidalinkit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Divaaa @ 2007 11 21, 00:04)
Skaitau as jusu atsiliepimus ir galvoju kad man jau laikas kirptis smile.gif noreciau siaip pas oksana is auroros.. o jus galite pasakyti kiek ji ima? kazkada rugpjucio men  buvau auroroj pas jolanta atrodo[nepamenu vardo  doh.gif ] tai apkirpo graziai bet dabar noriu dar ir kokia kita kirpeja  pabandyti  wub.gif

liaba smile.gif AGNĖJ manikiūras paprastas 12lt, lakavimas plius atskirai,pagal idividualius norus...karštas manikiuraslabai fainai,šiltam kremuke mirkai,įmasažuoja ta kremuka,po to daro manikiūra,tai atrodo 20lt,aš tai pas Erika visada tvarkaus,tai piešia labai gražiai ant nagučių dailę thumbup.gif nagus priaugina gelinius nuo 90 lt ir dar plius visokios grožybės ilietos i gelį thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(mandolina @ 2007 11 23, 18:46)
labu, siandien zygiavau musu bulvaru ir pakelus akis isvydau gyvenam. namo lange iskaba - KLIP grozio salonas g.gif  kas buvo?ispudziais pasidalinkit blush2.gif

ai drauge sakė kad KRĖJA pavirto i KLIP tai buvo užėjus,apie kirpima nieko nežinau,bet sake tamsu ten ir tuščia,1 kirpėja...tai sakė neišdrysopasiolikt ir išejo...
Atsakyti
sveikos, gal zinot, ar "miraze" vis dar dirba laura? galit pasakyt tos kirpyklos nr ar kaip g.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Kiek zinau,tai Laura dirba.O kirpyklos tel. Nr 525454.Sekmes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(;)hey @ 2007 12 04, 00:17)
Kiek zinau,tai Laura dirba.O kirpyklos tel. Nr 525454.Sekmes. 4u.gif

aciu blush2.gif bet ne as kirpsiuos ax.gif daruge grizta is airijos, prase uzrasyt mirksiukas.gif bet matysiu, kaip padre, tai papasakoius drinks_cheers.gif
Atsakyti
Lauksim. mirksiukas.gif
Atsakyti
man labai patinka kirpėja VITA iš kirpyklos AUSTĖJA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*dream* @ 2008 01 23, 10:45)
man labai patinka kirpėja VITA iš kirpyklos AUSTĖJA thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Man taip pat,jau porą metų pas ją einu ir džiaugiuosi,kad ji supranta ko reikia mano plaukučiams. Dar šioje kirpykloje patinka kaip sutvarko antakius,tokia tamsiaplaukė,ji taip pat daro ir manikiūrą,pedikiūrą,makiažą.Labai maloni,dirba kruopščiai bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės,
gal galite patarti kur mieste gražiai pakirptų ir nudažytų šviesius plaukus?
Galvoju apie Aurorą, tik neįsivaizduoju kokios dabar ten kainos?
Atsakyti
Sveikos, kaip tik norejau padiskutuoti apie Jusu giriama kirpeja Laima. As irgi neseniai nutariau pasidaryti svente ir nusidazyti plaukus sruogelem ir apsikirpti. Tik mane nudazius, atejo jau kita kliente, prasidejo forsavimas. Karpe kaip pakliuvo...Isejau labai nusivylusi verysad.gif verysad.gif verysad.gif Svente buvo sugadinta, o kainavo tai 120Lt.
Atsakyti
QUOTE(Saulė7 @ 2008 01 24, 17:17)
Sveikutės,
gal galite patarti kur mieste gražiai pakirptų ir nudažytų šviesius plaukus?
Galvoju apie Aurorą, tik neįsivaizduoju kokios dabar ten kainos?

Na manau apie 150 - 170lt kainuos g.gif ziurint dar koks ilgis plaukuciu tongue.gif
Atsakyti
sveikos, noreciau paklausti gal kuri zinot, netoli maximos, einant nuo saules miesto (nezinau tikslios gatves pavadinimo doh.gif )maciau penktadienio vakare, kad kirpo toks vaikinukas ir jo apkirpta moteris labai labai graziai atrode.gal kuri nutuokiat apie ka as cia sneku, gal kuri zinot ji?rytoj pasitikslinsiu gatve...
Atsakyti