Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

QUOTE(merėja @ 2005 01 16, 15:08)
Oi mergaitės, paskaitinejau apie geriausias Siauliu kirpejas-zengiau lemtinga zingsni, nusprendziau pasikeist "is pagrindu" smile.gif Ir tikrai noriu pagirt Vaida is "Auroros".Tiesa, laukiau menesi, taupiau pinigus, nors veliau sumokejus 40Lt tikrai nesigailejau.Ir manau kad nera jau tiek daug-ir nukirpo, ir galva isplove, kartu su sukuosena(lakas, puotos, zele) thumbup.gif  Kitoj kirpykloj viska sumuojant bijau, kad butu ir daugiau gavesi.O atsisedus i kede pasakiau-kirpkit taip, kad atrodyciau pasiekeitus  wink_3.gif Dar tiek komplimentu is vyriskiu nesu girdejus smile.gif Zodziu viska atliko SUPER ir be priekaistu thumbup.gif

o ka tau padare, kaip nukirpo? as jau pora menesiu nebuvus kirpykloj, vis i siaulius negriztu...tai ojojoj kaip galvele atrodo
tai kaip gi pakeite?
Atsakyti
Na as iki tol turejau plaukus iki peciu, ir vaiksciojau susirisus i uodega sad.gif Atrodziau taip niuriai...O nukirpo dabar trumpai, su kirpciukais, na pvz. panasiai kaip Ausrai is "TV pagalbos" thumbup.gif Na kai kurie bendradarbiai sunkiai pazino:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merėja: 17 sausio 2005 - 09:30
As kirpdavausi Bonasforsoj pas Inga. Mokedavau 40 Lt. Tai ir galva isplaudavo, ir nukirpdavo (kirpima padarydavo, ne siaip galiukus patrumpindavo) ir susukuodavo, ir putos, ir lakas. Negalejau skustis. Man moket 40 Lt uz kirpima yra daugiau nei normalu. O dabar ji dirba kitoj kirpykloj, kur jos darbo vieta pigiau jai atsieina, tai paskutini karta uz kirpima mokejau tik 28 Lt. Pigiau grybo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blond69: 17 sausio 2005 - 16:33
Čia daug kas klausinėja apie Ritmą iš Lux`o. Anksčiau aš porą metų buvau jos klientė ir galiu pasakyti dirba ji gana gerai, bet blogiausia, kad dirba Lux`e,kur kainos užlaužtos, o aptarnavimas nieko gero. Kadangi man ėjimas į kirpyklą ne tik apsikirpimas, bet ir savotiškas poilsis, relaksacija, tai tas Lux`o bobinčius labai nepatiko.Kadangi Lux`e pinigus kiek mokėti skaičiuoja administratorė (kurios išlaikymas, ko gero, įskaičiuotas į tavo šukuoseną), tai pastebėjau, kad su lyg kiekvienu atėjimu kaina pastoviai didėjo. Kai paskutinį kartą už keturias šviesias ir keturias tamsias sruogeles paėmė 75 lt. mano kantrybė trūko ir kirpėją pakeičiau. Kaip rašiau, dabar jau porą metų kerpuosi pas Vaidą iš "Auroros", bet tas pastovus kainų didėjimas irgi pradėjo nervinti ir jau dairausi naujos kirpėjos.
Atsakyti
Gal kas lankėtės kirpykloje DELORIS.Laukiu atsiliepimų.
Atsakyti
Na taip ;liux'e aptarnavimas man ir ne koks bet einu kad arti namu biggrin.gif nereikia trenktis i centra (del vaiko)valandos suskaiciuotos buna smile.gif
Ir DAR MAN kazko ir nelabai patiko va kaip isdaze mane uzvakar sad.gif nezinau jau mintis yra pakeist pabandyt kaika kita,bet nezinau?Bonasforsoje buvau pas inga,O Blond kuri inga nebedirba-tamsi mazyte???
Tai Auroroje kazkas minejo kad nebloga Oksana,rekomenduotumet,kokie atsiliepimai!!!!!!!!!!!!!!
Patarkite nes noriu ir kirpima koki kitoki smile.gif
Atsakyti
Apie Oksaną jau buvo rašyta, kad kerpa gerai, bet pas ją pakliūti sunku, reikia užsirašyti prieš keletą savaičių, o ir kainos labai "užkeltos".
Atsakyti
QUOTE(Mįsliukė @ 2005 02 01, 21:24)
Apie Oksaną jau buvo rašyta, kad kerpa gerai, bet pas ją pakliūti sunku, reikia užsirašyti prieš keletą savaičių, o ir kainos labai "užkeltos".


O as kai paklausiau ar galima pas Oksana pasigrazint, tai sulaukiau tokio atsakymo-"ji dabar priima tik senas nuolatines savo klientes", o naujiu jau nebe cry.gif Tai teko rinktis Vaida-jau rasiau kaip sauniai ji mane pakeite mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip nudaze vakar plaukus cry.gif eisiu sakyt siandien kad perdazydu idomu kaip seksis nemaciau is nugaros pasiziuriu ir viesi ir ryza tai......idomu perdazys mane iki tol budavo gerai na 3 kartus daziau tai gal eit pas vaida???kita syki net nezinau ka ir pasirinkt
Atsakyti
QUOTE(paupau @ 2005 02 02, 12:02)
kaip nudaze vakar plaukus cry.gif eisiu sakyt siandien kad perdazydu idomu kaip seksis nemaciau is nugaros pasiziuriu ir viesi ir ryza tai......idomu perdazys mane iki tol budavo gerai na 3 kartus daziau tai gal eit pas vaida???kita syki net nezinau ka ir pasirinkt


Čia kurioje kirpykloje taip padažė, kad reikia vėl perdažyti???
Atsakyti
Kokia centre kirpykla rekomenduotumete?
kas lankėsi salone Deloris???
Atsakyti
luxe perdaze bet vistiek liko i ryzuma plaukai,mat esu tamsi dare sviesias sruogeles tacia jau ne pirma karta jau 1 metus nesiojau tas sruogeles bet ne siauliuose kirpdavaus,...o dabar nezinau ant galvos misraine na jau geriau bet ka kita karta rinktis tai nezinau cry.gif blink.gif sad.gif
Atsakyti