Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

QUOTE(ainele @ 2007 11 07, 00:22)
sveikutes clap.gif vakar vel buvau grozio studijoj AGNE ir neatsitraukiu nuo veidroduko ploja.gif patvarke antakiukus,nagiukus papilde Erika,o Agne padaze sakneles ir kauke plaukams uzdejo,atrodau nepriekaistingai thumbup.gif  clap.gif  flirt.gif esu labai patenkinta,ir visoms rekomenduociau ten apsilankyti.ten zvaigzdziu nera biggrin.gif ten dirba zmones zino ka darantys ir mokantis bendrauti ir pakelti nuotaika

Kur yra šis grožio salonas, ir kiek ten kainuoja nagučių priauginimas bei papildymas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ainele @ 2007 11 07, 00:22)
sveikutes clap.gif vakar vel buvau grozio studijoj AGNE ir neatsitraukiu nuo veidroduko ploja.gif patvarke antakiukus,nagiukus papilde Erika,o Agne padaze sakneles ir kauke plaukams uzdejo,atrodau nepriekaistingai thumbup.gif  clap.gif  flirt.gif esu labai patenkinta,ir visoms rekomenduociau ten apsilankyti.ten zvaigzdziu nera biggrin.gif ten dirba zmones zino ka darantys ir mokantis bendrauti ir pakelti nuotaika



Aš buvau pas kosmetologę šiame grožio salone...Maloni moteris. Patinka man ji ax.gif ir darbą savo gerai atlieka...ir šiaip jauku ten smile.gif reikės turbūt išbandyt manikiūrą biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Auksuolė @ 2007 11 07, 18:52)
Kur yra šis grožio salonas, ir kiek ten kainuoja nagučių priauginimas bei papildymas  ax.gif


Aido g.41, kiek priauginimas ir papildymas tai aš neatsakysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2007 11 07, 19:04)
Aido g.41, kiek priauginimas ir papildymas tai aš neatsakysiu  ax.gif

Ačiū smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(ainele @ 2007 11 07, 15:12)
jai jau aš žadu mokėti šimtus už paslaugas,tai norėčiau ,kad tos paslaugos butų atliekamos superkokybiškai visapusiškai,visgi i saloną ateinu AŠ kažko norėdama...ir jai man nepatinka,tai sakau ne ir ji neturi teises grubiai atsakyti:gal aš geriau žinau,(kaip ji gali geriau žinot už pačią mane,ko aš noriu ar ko aš nenoriu!!!)arba išvis neklausytis ir pradet kirpt ar dažyt.mane biesina tokios ale "meistrės"

as ir su tuo sutinku... Agne?saaki,a ido gatvej?nu kodel visi taip toli issibarste g.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ispudziais is as apie Maxa, kerpuosi pas ji metu laiko, nes kaip kazkas teisingai rase, tos siaulietes ''zvaigzdes'' kirpejos atsibodo. Pas si stilista uzsirasau pries 2 sav. ''uzknisa tik tai, kad atvazaiuoja tik sestadieniais ir kartais (tiksliau r etai kad a laiku priima rolleyes.gif ) tenka laukti apie valanda savo eiles doh.gif Pvz.mano iki peciu plauku salneliu dazymas, kirpciuku pakirpimas, na zodziu padailinimas sonu ir galiuku atsieina apie 230lt. kazkada dejo kauke tai 270lt sumokejau, tik vieninteli karta , kai visiskai nekirpo , tik sakneles daze mokejau 190lt.
Siaip apkerpa tikrai graziai. labai klauso nuomones, jeigu prasai, kad daug nenukirptu, tai vos vos galiukus paliecia.
Na o kaip asmenybe tongue.gif
Atsakyti
sakai atsibodo siauliu"zvaigzdes",o maxo reikia laukt valanda...tai jis ne "zvaigzde"?????jei siaulietes tiek veluotu,tai jau cia butu keiksmu prirasyta,o jau vilnietis,kad veluoja tai jau nieko tokio, vos vos galiukus patrumpino ir jis jau super meistras.....ir dar 200 lt .... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(werta @ 2007 11 07, 22:41)
sakai atsibodo siauliu"zvaigzdes",o maxo reikia laukt valanda...tai jis ne "zvaigzde"?????jei siaulietes tiek veluotu,tai jau cia butu keiksmu prirasyta,o jau vilnietis,kad veluoja tai jau nieko tokio, vos vos galiukus patrumpino ir jis jau super meistras.....ir dar 200 lt .... lotuliukas.gif

Kainos tai tikrai nerealios... Nežinau, kokius stebuklus tada reikėtų padaryti iš plaukų už tokias kosmines kainas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksuolė: 07 lapkričio 2007 - 22:03
QUOTE(Auksuolė @ 2007 11 07, 23:02)
Kainos tai tikrai nerealios... Nežinau, kokius stebuklus tada reikėtų padaryti iš plaukų už tokias kosmines kainas  doh.gif



Na mano pažįstama sumokėjo 80 Lt už kirpimą, be dažymo pas Maxą. Čia kainelė už plaukų dažymą didžiulė doh.gif (dar žiūrint kokio ilgio plaukai). Nors va mano draugė kirposi ir dažė plaukus Šiauliuose Divalyje, suplojo 200 Lt biggrin.gif ir ne žvaigždė berods dažė ir kirpo biggrin.gif Tas kirpimas gali būti toks, kad išplovus plaukus gražiai jie atrodo ir nereikia sėdėt kaži kiek prie veidrodžio kad sutvarkytum plaukus taip, kad jie gražiai atrodytų. Man visada problemos būdavo..iš kirpyklos išeinu graži, o išsiplovus galvą kažkaip beryšio plaukai atrodydavo...maniau čia mano plaukai tokie beryšio, bet vieną dieną supratau, kad galima nukirpti taip, jog po plovimo jie išliktų tokie pat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2007 11 07, 22:09)
Na mano pažįstama sumokėjo 80 Lt už kirpimą, be dažymo pas Maxą. Čia kainelė už plaukų dažymą didžiulė  doh.gif  (dar žiūrint kokio ilgio plaukai). Nors va mano draugė kirposi ir dažė plaukus Šiauliuose Divalyje, suplojo 200 Lt biggrin.gif ir ne žvaigždė berods dažė ir kirpo  biggrin.gif   Tas kirpimas gali būti toks, kad išplovus plaukus gražiai jie atrodo ir nereikia sėdėt kaži kiek prie veidrodžio kad sutvarkytum plaukus taip, kad jie gražiai atrodytų. Man visada problemos būdavo..iš kirpyklos išeinu graži, o išsiplovus galvą kažkaip beryšio plaukai atrodydavo...maniau čia mano plaukai tokie beryšio, bet vieną dieną supratau, kad galima nukirpti taip, jog po plovimo jie išliktų tokie pat  thumbup.gif

Tai man ir visada tokia problema, kad iš kirpyklos išeinu gražiais plaukais, o po plovimo ir vėl vargelis doh.gif . Tai tada gal ir verta eiti pas tuos "brangininkus", o "Agnės" kirpykloje, įdomu, kokie rezultatai po galvos išplovimo g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksuolė: 07 lapkričio 2007 - 22:27
QUOTE(Auksuolė @ 2007 11 07, 23:26)
Tai man ir visada tokia problema, kad iš kirpyklos išeinu gražiais plaukais, o po plovimo ir vėl vargelis  doh.gif . Tai tada gal ir verta eiti pas tuos "brangininkus", o "Agnės" kirpykloje, įdomu, kokie rezultatai po galvos išplovimo g.gif .



Nžn, man nė viena kirpėja nebuvo nukirpus taip, kad po plovimo būčiau patenkinta 100 proc. Kažkada minėjau, kad Vaida iš Auroros apkirpo taip, kad buvau tiesiog apakus, nes dar jai sakiau, kaži ar po plovimo būtent toks kirpimas, kokį ji siūlė bus vis dar gražus smile.gif bet ji patikino, kad taip...ir iš tiesų taip buvo bigsmile.gif net nžn gal jai pasisekė biggrin.gif antrą kartą buvau jau gerokai užsiauginus plaukus, kirpo tik pačius galiukus...taigi tas efektas ne taip stipriai matėsi kaip pirmą kartą...kai daug trumpiau pakirpo.
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2007 11 08, 00:09)
Na mano pažįstama sumokėjo 80 Lt už kirpimą, be dažymo pas Maxą. Čia kainelė už plaukų dažymą didžiulė  doh.gif  (dar žiūrint kokio ilgio plaukai). Nors va mano draugė kirposi ir dažė plaukus Šiauliuose Divalyje, suplojo 200 Lt biggrin.gif ir ne žvaigždė berods dažė ir kirpo  biggrin.gif  Tas kirpimas gali būti toks, kad išplovus plaukus gražiai jie atrodo ir nereikia sėdėt kaži kiek prie veidrodžio kad sutvarkytum plaukus taip, kad jie gražiai atrodytų. Man visada problemos būdavo..iš kirpyklos išeinu graži, o išsiplovus galvą kažkaip beryšio plaukai atrodydavo...maniau čia mano plaukai tokie beryšio, bet vieną dieną supratau, kad galima nukirpti taip, jog po plovimo jie išliktų tokie pat  thumbup.gif

dar mano kirpėja atskleidė paslaptį,kad kirpimas dar ne viskas,kad gražiai butu išplovus,šampūnas duoda didelę reikšmę unsure.gif ploviau su loreal iš parduotuvės tai vis atrodydavo kaip nušiurę g.gif nors būdavau ka tik apkirpta....nusipirkau iš salono šviesintiem,sausiem,pažeistiem KEUNE (kirpėja parinko pagal mano plauką) didžiulis skirtumas,žvilga ir paklusnus paliko ir kirpimas atrodo thumbup.gif o dar kaukes kartais uždeda thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif augti pradejo kaip po mielių biggrin.gif (o nebeaugo sustoję buvo kažkodėl) tai nežinau ar kirpėjos žirklės geros ar ranka gera biggrin.gif ar priemones atitaikė thumbup.gif nagučius priaugina nuo 90 iki 120lt žiūrint ka norėsit,gal blizducius kad i gelį įlietų ar dar kokiu grožybių... o aš jau lojali klijentė šio salono,tai man taiko nuolaidas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ainele @ 2007 11 07, 23:33)
dar mano kirpėja atskleidė paslaptį,kad kirpimas dar ne viskas,kad gražiai butu išplovus,šampūnas duoda didelę reikšmę unsure.gif ploviau su loreal iš parduotuvės tai vis atrodydavo kaip nušiurę g.gif nors būdavau ka tik apkirpta....nusipirkau iš salono šviesintiem,sausiem,pažeistiem KEUNE (kirpėja parinko pagal mano plauką) didžiulis skirtumas,žvilga ir paklusnus paliko ir kirpimas atrodo  thumbup.gif o dar kaukes kartais uždeda thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  augti pradejo kaip po mielių biggrin.gif  (o nebeaugo sustoję buvo kažkodėl) tai nežinau ar kirpėjos žirklės geros ar ranka gera biggrin.gif  ar priemones atitaikė thumbup.gif



O taip smile.gif šampūnai daug reiškia. Paskutiniu metu naudojau revlon drėkinantį šampūną ir kondicionierių, tai pajutau ką reiškia geros priemonės...bandžiau su paprastu pigiu šampūnu išsiplaut po mėnesio..siaubas doh.gif nors dar kol kas visiškai stebuklingos priemonės neatradau..kad plaukai atrodytų nepriekaištingai...nors ir nuo pačių plaukų struktūros priklauso g.gif
Atsakyti