Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

QUOTE(iride @ 2007 10 22, 12:29)
Turi laiko morališkai pasiruošti iki lapkričio 11 dienos biggrin.gif . Dar liko pora laisvų tarpelių po pietų, paskubėk rolleyes.gif



Oooj dar nepasiruošus doh.gif biggrin.gif bet lauksiu labai atsiliepimų wink.gif nepamiršk užsukt, pasipasakot kaip sekės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mandolina @ 2007 10 24, 17:53)
jop, skaitau as apie tas isgirtas kirpejas..skamba ausyse tik oksana is auroros ir dar keli vardai g.gif  enjau, nera kitu kirpyklu, m?man kazkodel tos lb isgirtos kirpejos buna arogantiskos, jauciasi vos ne JAV prezidentes lotuliukas.gif  schmoll.gif  ne amno nervams pakesti tokias pasiputusias vistas bebe.gif  gal kas bandet kitur? kur nedazo su londacolor (nes lb nueda plaukus), o su keune?  g.gif  g.gif tie siauliai su savo kirpyklom krize varo, jums ne? mirksiukas.gif  blush2.gif


Tai jei jos yra giriamos, ko joms nesipūst? Jei prieš mėnesį pas jas į eilę užsirašyt reikia - kodėl joms kainos nepasikelt? Juk vis tiek klientės ateis, kitos gal dėl prestižo... Šiaip tai man jokio skirtumo pas ką nueit - bele rezultatas geras, o kiek esu bandžiusi - kaip pasakysi - taip ir nukirps, fantazijos jokios. Pvz. pas Oksaną eidavau dėl to, kad po kiekvieno kirpimo, bent kol dirbo virš picerijos ir persikėlus dabar kur dirba kelis metus, išeidavau vis kitaip apkirpta, sušukuota. Ji netingėdavo ar turėdavo laiko vis šbandyt kažką naujo. O paskutiniu metu tai nežinau net ką pasakyt - viena mintis, kad atsikratyt gal ne tokia garsia kliente norėjo rolleyes.gif . Juk pas ją kirptis net daininykai važiuoja, o aš kas rolleyes.gif doh.gif . Po paskutinio Oksanos aplankymo, jau šiek tiek apaugusi nuėjau pas kitą apsikirpt, tai net paklausė kas mane kirpo prieš tai - taip kreivai nukirpta buvo, na gal toks sumanymas, bet kažkaip nepasigyrė, kad avangardiškai kirps.
Klientės ir giria tas, kurios kažką pasiūlo, o jei dar pataiko pagal klientės skonį tai visai doh.gif . O siūlančių tai ne prūdai, na ir kas, kad dabar visos kirpėjos yra ir stilistės...
Papildyta:
QUOTE(Stikline @ 2007 10 25, 13:53)
Oooj dar nepasiruošus  doh.gif  biggrin.gif  bet lauksiu labai atsiliepimų wink.gif nepamiršk užsukt, pasipasakot kaip sekės  rolleyes.gif


Kažin kažin, jei jau laaabai krūtai apkirps ko man čia beiti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Jei nepataikys - irgi nebaisu, jau šalta lapkritį, galima kepurę pradėt nešiot mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mandolina @ 2007 10 24, 17:53)
tie siauliai su savo kirpyklom krize varo, jums ne? mirksiukas.gif  blush2.gif


Kaži ar kituose miestuose geriau? g.gif Svarbiausia atrasti savo kirpėja, manau. Kažkam patinka Oksana, kažkam Maxas...ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2007 10 25, 13:57)
Šiaip tai man jokio skirtumo pas ką nueit - bele rezultatas geras, o kiek esu bandžiusi - kaip pasakysi - taip ir nukirps, fantazijos jokios.



Va va, dažniausia pas kirpėjas nėr tos fantazijos...dažniausiai ateini, paklausia, kaip nori būt apkirpta...paklausi tu jos, o kaip labiau tiktų ar būtų gražiau...o jinai neturi ką pasakyt, nes nežino doh.gif
Papildyta:
QUOTE(iride @ 2007 10 25, 13:57)
Po paskutinio Oksanos aplankymo, jau šiek tiek apaugusi nuėjau pas kitą apsikirpt, tai net paklausė kas mane kirpo prieš tai - taip kreivai nukirpta buvo, na gal toks sumanymas, bet kažkaip nepasigyrė, kad avangardiškai kirps.



Šiaip tai pastebėjau, kad dauguma kirpėjų taip sako smile.gif o kažkada kolegė sakė, kad viena kirpėja net savo darbą pati išdėjo į šuns dienas, tai ta kolegė nedrįso jai pasakyt, kad pati jinai ir kirpo ją lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2007 10 25, 15:17)
Va va, dažniausia pas kirpėjas nėr tos fantazijos...dažniausiai ateini, paklausia, kaip nori būt apkirpta...paklausi tu jos, o kaip labiau tiktų ar būtų gražiau...o jinai neturi ką pasakyt, nes nežino  doh.gif
Papildyta:
Šiaip tai pastebėjau, kad dauguma kirpėjų taip sako  smile.gif  o kažkada kolegė sakė, kad viena kirpėja net savo darbą pati išdėjo į šuns dienas, tai ta kolegė nedrįso jai pasakyt, kad pati jinai ir kirpo ją  lotuliukas.gif

jo, jo buna taip lotuliukas.gif peikia, kad blogai nukirpta, o nebeatsimena, kad pati kirpo doh.gif doh.gif oksana ne oksana, bet galima rasti ir kitu geru kirpeju, manau g.gif mirksiukas.gif geras rezultaas, kai po kirpyklos ziuri i veidrodi - ir oba, kaip sauniai atrodau, sau sakai thumbup.gif o dar kai komplimentai aplink. ir taip nukirpt suegab ne tik oksana schmoll.gif kazko as moraliskai pries ja nusistacius lotuliukas.gif juokauju blush2.gif
Papildyta:
beje, gal zinot, kur siauliuose deda chemini?nu ne ta, kur mamos dedavos musu, kad plaukai nusvilnti, kaip sluotos blink.gif blink.gif girdejau, gal galima padaryt ir kad, avis sveika , ir vilkas sotas, t.y. kad plauku nenualintu, bet ir garbanos grazios? mirksiukas.gif gal kas daretes, patenkintos likot 4u.gif
Atsakyti
Šiaip tai pastebėjau, kad dauguma kirpėjų taip sako smile.gif o kažkada kolegė sakė, kad viena kirpėja net savo darbą pati išdėjo į šuns dienas, tai ta kolegė nedrįso jai pasakyt, kad pati jinai ir kirpo ją lotuliukas.gif
[/quote]


thumbup.gif cia tai neblogai.


O nei viena nebuvot naujoj kirpykloj Dvaro g.,nebezinau g.gif pavadinimo.Kirpeja Daiva dirba, is "Šaulio" viesbucio kirpyklos isejusi.Gal kuri buvot anksciau pas ja,kokie atsiliepimai? Ir kainos beje?
Ir dar klausimas,ar ten su Keune dirba?
Atsakyti
O man toks klausimas iškilo...ar salonuose daro procedūras plaukams? Na ne tik plauna ir kerpa...o tarkim padaro kokią nors kaukę ir t.t. ir pan. be kirpimo g.gif
Atsakyti
Sveikos,
pasidalinsiu ir as savo patirtim.Turiu viena kirpeja,pas kuria lankausi nuo 17metu. Ji ir siandien man patinka.Kalbu apie kirpykla "Pas Ramune" dvaro g. Ji yra tos kirpykleles savininke (Ramune) ir dirba tikrai kruopsciai,griet ir kainom zemiskom.Ne vienai draugei ten jau rekomendavau ir jos tapo pastov. jos klientem thumbup.gif
Nereikia lakstyt pas tas isliaubsintas kirpejas,kurios is didelio nosies uzvertimo,nebemato klientes galvos,o kainas lupa tipo profes kaip kad butu.
Svarbiausia rast savo simpatija,nors ji dirba mazytej uzkampio kirpyklelej,bet ji neretai daug labiau nudziugina nei tos "profesionales" blush-anim-cl.gif
O del Salon+ kirpyklos tai komentaras: mano drauge yra kirpeja,uztat pazysta visas ten dirbancias,sake kad prastos ir net labai,tik pletkai rupi ir kuo greiciau darba padaryt,kad ir atmestinai.Karta nuvedziau berniuka nukirpt.Paprasiau siek tiek patrumpint,tai parsivedziau skusta avina namo ir dar galas ne i tema iskarpytas buvo,siaubas.daugiau mano kojos ten nebus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2007 11 04, 23:42)
Svarbiausia rast savo simpatija,nors ji dirba mazytej uzkampio kirpyklelej,bet ji neretai daug labiau nudziugina nei tos "profesionales"  blush-anim-cl.gif


Būtent thumbup.gif tik gaila, kad beieškant savo simpatijos tenka nusvilt unsure.gif aš jau vien dėl to bijau keist kirpėją doh.gif o ir geros kirpėjos, kad ir mažoj kirpyklėlėj slepiasi užsitarnauja gerą vardą ir dažniausiai yra pakankamai žinomos ir rekomenduojamos wink.gif be to, visos kirpėjos turi būti savo darbo profesionalės..jeigu jos ne studentės.
Atsakyti
o pries pora metu buvau nuejus i kirpykla, kuri yra priesais Saules miesta. Likau labai patenkinta, tik kirpejos vardo nebeprisimenu doh.gif
Atsakyti
sveikutes clap.gif vakar vel buvau grozio studijoj AGNE ir neatsitraukiu nuo veidroduko ploja.gif patvarke antakiukus,nagiukus papilde Erika,o Agne padaze sakneles ir kauke plaukams uzdejo,atrodau nepriekaistingai thumbup.gif clap.gif flirt.gif esu labai patenkinta,ir visoms rekomenduociau ten apsilankyti.ten zvaigzdziu nera biggrin.gif ten dirba zmones zino ka darantys ir mokantis bendrauti ir pakelti nuotaika
Atsakyti
aš tai jau rami,kad radau sau tinkama saloną:manikiūrininkė Erika dailiai tvarko nagus,gelinius,daile labai patinka jos,nerealias gėles piešia thumbup.gif antakius irgi labai gražius turiu,Erikos dėka thumbup.gif ji tokia kruopštukė,man labai patinka 4u.gif o plaukus patikiu tik kirpėjai Agnei 4u.gif ir KEUNE produkcijai,atsigaivinau plaukučius nerealiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ai manau nesvarbu kur be dirbtu kirpėja,(tai mano nuomonė)jai ji tausoja saugo klijentės plaukus,o ne žaloja,ji tikrai verta meistrės vardo ir važiuočiau i bet kokį rajona(man tai esmės nesudaro)bet tik pas tokia meistrę,o ne apsišaukėlę kokia,ar žvaigždžių liga susirgusią ASMENYBĘ, save laikančia stiliste.tikra meistrė turi įsiklausyti ką klijentė pageidauja ir eiti i kompromisą siūlydama savo idėjas,o ne kišti per prievarta tai ką ji moka.kiek kirpėja save be sureikšmintų žiniom ir pasiekimais,tai tik i nauda aišku,bet neturėtų užmiršti manyčiau malonaus,šilto bendravimo su klijente,nes nepakeičiamų nėra,ir nereiktų užmigti ant laurų! jos daug mokosi specelybės,bet pamiršta,kad dar reiktų ir i psichologinius kursus nuvykti,kur moko bendravimo su klijentais,kaip pateikti ir paaiškinti kas klijentei labiau tiktų,o ir šiaip manau ,kad reikia klijentei paklusti,tos labai jau sužvaigždėjusios ale meistrės užmiršta,kad visgi musų teisė rinktis... tongue.gif aukštai kilęs,skaudžiai krisi...o šiaip tai mane žavi žmogaus kuklumas,jai jau aš žadu mokėti šimtus už paslaugas,tai norėčiau ,kad tos paslaugos butų atliekamos superkokybiškai visapusiškai,visgi i saloną ateinu AŠ kažko norėdama...ir jai man nepatinka,tai sakau ne ir ji neturi teises grubiai atsakyti:gal aš geriau žinau,(kaip ji gali geriau žinot už pačią mane,ko aš noriu ar ko aš nenoriu!!!)arba išvis neklausytis ir pradet kirpt ar dažyt.mane biesina tokios ale "meistrės"
Atsakyti