Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

manau,kad gal nereiketu apsistot ties viena kirpeja,apie Oksana daug atsiliepimu,ir labai geru ir nelabai geru...kiekvienas turi teise i pasirinkima,tai gal reiktu pabandyt smile.gif ,nes nuomones visu skirtingos,gal atras

i nauja stiliu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(werta @ 2007 10 17, 23:03)
manau,kad gal nereiketu apsistot ties viena kirpeja,apie Oksana daug atsiliepimu,ir labai geru ir nelabai geru...kiekvienas turi teise i pasirinkima,tai gal reiktu pabandyt smile.gif  ,nes nuomones visu skirtingos,gal atrasi nauja stiliu thumbup.gif


O gal kas žinot ar Maksas vis dar atvažiuoja į Šiaulius kirpti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2007 10 18, 10:40)
O gal kas žinot ar Maksas vis dar atvažiuoja į Šiaulius kirpti?  g.gif

Atvažiuoja į Perlą thumbup.gif
Atsakyti
o kaip jum? gerai jis kerpa? Kaži ar gražiai iškarpo?
Atsakyti
QUOTE(Prieskoninė @ 2007 10 18, 19:10)
o kaip jum? gerai jis kerpa? Kaži ar gražiai iškarpo?

Man jis super thumbup.gif ,nieks taip plaukų mano nesutvarkė,kerpuos pas jį jau kokie penki metai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pince @ 2007 10 19, 10:27)
Man jis super thumbup.gif ,nieks taip plaukų mano nesutvarkė,kerpuos pas jį jau kokie penki metai 4u.gif


o sunku pas jį užsirašyt? ir kiek karpymas kainuoja maždaug?
Atsakyti
QUOTE(Prieskoninė @ 2007 10 19, 21:51)
o sunku pas jį užsirašyt? ir kiek karpymas kainuoja maždaug?

Reikia skambintis Į Perlą ir ten klausti,atvažiuoja kažkur kartą per mėn
Atsakyti
QUOTE(pince @ 2007 10 19, 10:27)
Man jis super thumbup.gif ,nieks taip plaukų mano nesutvarkė,kerpuos pas jį jau kokie penki metai 4u.gif


Aš vis ruošiuos morališkai pas jį kirptis biggrin.gif tik bijau, kad plaukus gali stipriai patrumpint, o dar nepasiruošus trumpinimui ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Žinot, pabandysiu pas Maksą ir aš. Stilistai man patinka, o dar jei skoniai sutampa, tai iš vis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Atsiprašiau Perloje, dar apaugsiu daugiau ir lapkričio 10 dieną nešiu savo kudlas pas Maksą. Mažu patiks g.gif rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Stikline @ 2007 10 20, 23:47)
Aš vis ruošiuos morališkai pas jį kirptis biggrin.gif  tik bijau, kad plaukus gali stipriai patrumpint, o dar nepasiruošus trumpinimui  ax.gif  biggrin.gif


Turi laiko morališkai pasiruošti iki lapkričio 11 dienos biggrin.gif . Dar liko pora laisvų tarpelių po pietų, paskubėk rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iride: 22 spalio 2007 - 11:30
QUOTE(iride @ 2007 10 22, 12:29)
Žinot, pabandysiu pas Maksą ir aš. Stilistai man patinka, o dar jei skoniai sutampa, tai iš vis  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif . Atsiprašiau Perloje, dar apaugsiu daugiau ir lapkričio 10 dieną nešiu savo kudlas pas Maksą. Mažu patiks g.gif  rolleyes.gif
Papildyta:
Turi laiko morališkai pasiruošti iki lapkričio 11 dienos biggrin.gif . Dar liko pora laisvų tarpelių po pietų, paskubėk rolleyes.gif

O kiek kainuoja? ax.gif
Atsakyti
jop, skaitau as apie tas isgirtas kirpejas..skamba ausyse tik oksana is auroros ir dar keli vardai g.gif enjau, nera kitu kirpyklu, m?man kazkodel tos lb isgirtos kirpejos buna arogantiskos, jauciasi vos ne JAV prezidentes lotuliukas.gif schmoll.gif ne amno nervams pakesti tokias pasiputusias vistas bebe.gif gal kas bandet kitur? kur nedazo su londacolor (nes lb nueda plaukus), o su keune? g.gif g.gif tie siauliai su savo kirpyklom krize varo, jums ne? mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Betule @ 2007 10 23, 10:19)
O kiek kainuoja?  ax.gif


Kiek telefonu pasakė, nuo 80 lt.pradžia. Mano potrumpiai, į 100 turėčiau tilpt rolleyes.gif . Jau gal net metai kiek pas Oksaną nebeinu lotuliukas.gif , pasitaupė, dabar čia galiu leist sau pabandyt rolleyes.gif
Atsakyti