Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

QUOTE(iride @ 2007 08 31, 23:10)
Čia kur taip? Saulės miesto kirpykloje? g.gif



Neee biggrin.gif nerizikuočiau ten eiti...kažkaip nepatikimai kirpėjos atrodo ax.gif ir išvis..po patirtų eksperimentų labai bijau keisti kirpėjas, nes nežinia ant kokios galima "užsiraut" rolleyes.gif
Aš kerpuosi kaip tik Auroroje, į kurią tu žadi nebeeit biggrin.gif

P.S. O dievuliau, paskaičiusi tavo postą apie kirpėją vyruką saulės mieste, prisiminiau, gi aš pas jį kažkada kirpausi. Jis kažkada liuxe dirbo blink.gif Siaubas siaubelis. Iškarpė mano plaukus nu taip super "meniškai", kitą dieną išsiplovus plaukus normaliai susitvarkyt negalėjau, styrojo belekaip ir dar kreivai buvo nukirpta, lyg žirkles būtų paėmęs žmogus visai nenusimanantis kirpime doh.gif žodžiu norėjo padaryt kaži ką - gavosi nekas blink.gif (beje tas vyrukas gal trumpus plaukus ir gerai apkerpa, iš nuogirdų sprendžiu).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikline: 31 rugpjūčio 2007 - 22:39
QUOTE(Prieskoninė @ 2007 08 31, 18:22)
Gal galite patart kirpyklą/kirpėją kur gražiai ir jaunatviškai plaukus iškarpo?

as kerpuosi bonasfocoje, tai galiu paskyti, kad patinka man ten, iseinu patenkinta, bet ten brangu, bent jau man lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linijad @ 2007 09 08, 16:02)
as kerpuosi bonasfocoje, tai galiu paskyti, kad patinka man ten, iseinu patenkinta, bet ten brangu, bent jau man lotuliukas.gif


kiek už plaukų kirpimą paima?
Atsakyti
QUOTE(Prieskoninė @ 2007 09 08, 18:53)
kiek už plaukų kirpimą paima?

nezinau kiek atskirai, bet as uz dazyma (plaukai ilgi) ir kirpima nesudetinga sumokejau 200 lt. tongue.gif
Atsakyti
O as galva guldau uz ''SALTO''.Ten ir su gerom priemonem dirba,nukerpa taip kaip noriu,o svarbiausia nebrangiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrute23 @ 2007 09 10, 12:47)
O as galva guldau uz ''SALTO''.Ten ir su gerom priemonem dirba,nukerpa taip kaip noriu,o svarbiausia nebrangiai thumbup.gif



O kur randas? smile.gif
Atsakyti
[quote=Indrute23,2007 09 10, 12:47]
O as galva guldau uz ''SALTO''.Ten ir su gerom priemonem dirba,nukerpa taip kaip noriu,o svarbiausia nebrangiai thumbup.gif
[/quote
neperseniausiai lankiausi sioje kirpykloje, tik daziausi plaukus viena spalva, sumokejau 75lt, nezinau ar cia lb pigu g.gif turbut kaip ir visur smile.gif
Atsakyti
[quote=astuxxx2000,2007 09 10, 14:24]
[quote=Indrute23,2007 09 10, 12:47]
O as galva guldau uz ''SALTO''.Ten ir su gerom priemonem dirba,nukerpa taip kaip noriu,o svarbiausia nebrangiai thumbup.gif
[/quote
neperseniausiai lankiausi sioje kirpykloje, tik daziausi plaukus viena spalva, sumokejau 75lt, nezinau ar cia lb pigu g.gif turbut kaip ir visur smile.gif
[/quote]
As daziau plaukus,kirpima dariau ir sumokejau 85lt. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Stikline @ 2007 09 10, 14:13)
O kur randas?  smile.gif

Vytauto g.108 tel.(8-41)42 14 62
Atsakyti
nu siaubas neskleiskit nesamoningos info apie salon+ kirpejus bent jau Aida. jis tai super thumbup.gif as apejus gana daug kirpyklu bet labiausiai man patiko stilisto Aido darbas. tikrai be jokiu abejoniu patikiu savo plaukus jam nes zmogus su tokia patirtim nieko negero su plaukais tikrai nepadarys
Atsakyti
QUOTE(logitech @ 2007 09 17, 17:05)
nu siaubas neskleiskit nesamoningos info apie salon+ kirpejus bent jau Aida. jis tai super thumbup.gif  as apejus gana daug kirpyklu bet labiausiai man patiko stilisto Aido darbas. tikrai be jokiu abejoniu patikiu savo plaukus jam nes zmogus su tokia patirtim nieko negero su plaukais tikrai nepadarys



Nu žinai tikrai neskleisčiau jei pati nebūčiau pakliuvus į jo rankas blink.gif Gal tavo trumpi plaukai..kiek girdėjau trumpus plaukus lyg ir gerai nukerpa, bet mano plaukus jis išdarkė ir nematau reikalo jo girt, nes tikrai nebuvau patenkinta jo darbu...basiai atrodžiau ką čia bepridursi doh.gif ir tikrai antrą kartą nieks nepriverstų į jo kėdę atsisėst.
Atsakyti
QUOTE(logitech @ 2007 09 17, 17:05)
nu siaubas neskleiskit nesamoningos info apie salon+ kirpejus bent jau Aida. jis tai super thumbup.gif  as apejus gana daug kirpyklu bet labiausiai man patiko stilisto Aido darbas. tikrai be jokiu abejoniu patikiu savo plaukus jam nes zmogus su tokia patirtim nieko negero su plaukais tikrai nepadarys


Pas Aidą aš irgi esu buvusi, prieš kokį 12 metų (vajėj, kaip laikas bėga doh.gif) dar dirbo senajame Lux'e kažkur prie parko, net nepamenu kurioje tiksliai vietoje, bet ne centre dar buvo. Tai jis mano a'la Karė kirpimą iškarpė asimetriškai, negaliu sakyt, kad baisiai, tuo metu buvo madingai ax.gif . Įdomu kaip dabar jis dirba, gal labai avangardiškai, norėtųsi jaunatviškai, bet saikingai rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Stikline @ 2007 08 31, 23:29)
Aš kerpuosi kaip tik Auroroje, į kurią tu žadi nebeeit  biggrin.gif 


Aš ten tikrai nebeisiu. jau vieną kartą buvau taip nusprendusi, bet pagalvojau, kad gal ne Oksanos diena buvo, gal ne mano, pabandžiau dar kartą. Gaila išleistų pinigų ir sugaišto laiko, Oksana gal nusprendė manim atsikratyti blush2.gif ir jai pavyko. Užsirašiau į Salto pirmadieniui, pažiūrėsime kaip ten. Nerandu savo kirpėjos, nors tu ką doh.gif . Labai ieškau senų laikų savo kirpėjos, gal kas žinos kur ji dirba - vardas Lina, yra dirbusi Basanavičiaus g. kirpyklėlėje, vėliau važiavau pas ją į pietinį Gegužių gatvėje bute įrengtoje kirpykloje - neaukšta, apvalutė, dažyta blondinė, labai simpatiško veiduko... Parašiau, gal kas nors ją atpažins... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2007 10 17, 12:15)
Aš ten tikrai nebeisiu. jau vieną kartą buvau taip nusprendusi, bet pagalvojau, kad gal ne Oksanos diena buvo, gal ne mano, pabandžiau dar kartą. Gaila išleistų pinigų ir sugaišto laiko, Oksana gal nusprendė manim atsikratyti blush2.gif ir jai pavyko.



Išgirdau nesenai ir iš savo bendradarbės ne itin gerus atsiliepimus apie Oksaną. Ir ja, matyt, norėjo atsikratyt lotuliukas.gif O norėjau kaip tik užsirašyt pas ją kirptis..dabar suabejojau g.gif gal geriau pasilikt pas Vaidą..
Atsakyti