Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

QUOTE(linijad @ 2007 08 02, 16:52)
o gal ka galite pasakyti apie bonasforca?  bigsmile.gif



Kažkada seniai seniai kirpo mane kirpėja iš Bonasforcos, vardo deja neatsimenu, visai gražiai apkirpo, likau patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
ir as ten kerpuosi ir dazausi, bet siande kirpo ir daze, mano plaukai ilgoki, tai sumokejau 200 lt. smile.gif daugoka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linijad @ 2007 08 02, 19:20)
ir as ten kerpuosi ir dazausi, bet siande kirpo ir daze, mano plaukai ilgoki, tai sumokejau 200 lt.  smile.gif daugoka  mirksiukas.gif



Nesistebiu smile.gif
Atsakyti
Gal galite patarti kirpėją kuri gražiai sutvarkytų trumpus plaukus, patartų kirpimą? Po paskutinio apsilankymo Auroroje pažadėjau sau daugiau ten nebeeiti, Austėjoje sumokėjau dešimtkart mažiau nei Auroroje, bet vyresnio amžiaus kirpėja labai jau moteriškai apkirpo, kur eit??? g.gif
Gal kas kirpotės "Saulės miesto" salone? Kaip ten kirpėjos, kainos? Mačiau ten tas vyrukas kirpėjas sukinėjasi, jei buvot pasidalinkite įspūdžiais 4u.gif
Atsakyti
Gal kas kirpotės ElSi (rodos taip ax.gif )? Dvaro gatvėj visai netoli bulvaro
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jomato: 09 rugpjūčio 2007 - 07:32
Jooo, šiaulietės garbanas auginasi... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2007 08 08, 23:41)
Gal galite patarti kirpėją kuri gražiai sutvarkytų trumpus plaukus, patartų kirpimą? Po paskutinio apsilankymo Auroroje pažadėjau sau daugiau ten nebeeiti, Austėjoje sumokėjau dešimtkart mažiau nei Auroroje, bet vyresnio amžiaus kirpėja labai jau moteriškai apkirpo, kur eit??? g.gif
Gal kas kirpotės "Saulės miesto" salone? Kaip ten kirpėjos, kainos? Mačiau ten tas vyrukas kirpėjas sukinėjasi, jei buvot pasidalinkite įspūdžiais 4u.gif


Sveikos,
Buvau saules mieste siauliuose SALON+, = PANOS NEIKIT TEN blush2.gif doh.gif
blink.gif bash.gif

Kirpo mane Laura ar Lina, dabar nepamenu. Siaubas kazkoks = atrode kad zirkles pirma karta rankuose laiko doh.gif , kirpo belekaip(visiskai nesupranta ka daro).
Nukirpo tipo, su fenu sekunde pamakalavo = sako viskas. Plaukai ziurejo i visas puses - as ryte atsikelus ir tai graziau atrodziau. Pasakiau kad ne viskas esu nepatenkinta, noriu kad su zniplem bent siek tiek patiesintu plaukus, tai pradejo tiesiunti nepatenkinta, pasakiau o tai priemones jokias nenaudosit pries tiesindama. Siaubas likau nepatenkinta, sumokejau 30 lt. Dar priedo 15 min. jos laukiau pavelavo. Daugiau ten tikrai neisiu.
Atsakyti
Zinoma, tai tik mano nuomone. Gal kam ir ptiko?
Atsakyti
QUOTE(zerute @ 2007 08 21, 14:49)
Zinoma, tai tik mano nuomone. Gal kam ir ptiko?

Dėkui už bet kokią info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zerute @ 2007 08 20, 15:43)
Sveikos,
Buvau saules mieste siauliuose SALON+, =  PANOS NEIKIT TEN  blush2.gif  doh.gif
blink.gif  bash.gif

Kirpo mane Laura ar Lina, dabar nepamenu. Siaubas kazkoks = atrode kad zirkles pirma karta rankuose laiko  doh.gif , kirpo belekaip(visiskai nesupranta ka daro).
Nukirpo tipo, su fenu sekunde pamakalavo = sako viskas. Plaukai ziurejo i visas puses - as ryte atsikelus ir tai graziau atrodziau. Pasakiau kad ne viskas esu nepatenkinta, noriu kad su zniplem bent siek tiek patiesintu plaukus, tai pradejo tiesiunti nepatenkinta, pasakiau o tai priemones jokias nenaudosit pries tiesindama. Siaubas likau nepatenkinta, sumokejau 30 lt. Dar priedo 15 min. jos laukiau pavelavo. Daugiau ten tikrai neisiu.



Oho, dar 30 Lt? blink.gif Aš 50 Lt suploju, bet išeinu nepriekaištingai apkirpta ir sušukuota biggrin.gif ir dar patarimų gaunu biggrin.gif
Atsakyti
Gal galite patart kirpyklą/kirpėją kur gražiai ir jaunatviškai plaukus iškarpo?
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2007 08 31, 08:20)
Oho, dar 30 Lt?  blink.gif  Aš 50 Lt suploju, bet išeinu nepriekaištingai apkirpta ir sušukuota biggrin.gif ir dar patarimų gaunu  biggrin.gif


Čia kur taip? Saulės miesto kirpykloje? g.gif
Atsakyti