Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

karkusa,o kada ir pas ka uzsirasei?jei ne paslaptis...
Atsakyti
as ir kol buvau siauliete ar daznai grizdavau pas tevus-eidavau pas Oksana(aurora). pradejau pas ja kirptis, kai ji dar prie turgaus neoficialiai kirpdavo.superine kirpeja..jau praejo kokis ne pilnas desimtmetis smile.gif paskutini karta pas ja buvau prie daugiau nei metus ir buvau nerealiai patenkinta..kiek daugiau isbandziau kirpeju-niekas netiko..

esu girdejus,kad Oksana daug pliurpia ir giriasi, bet man kazkaip nebuvo taip..idomu kaip dabar ji kerpa ir kokios kainos.paskutiniu metu kirpimas + dazymas budavo iki 130 lt
Atsakyti
QUOTE(werta @ 2007 07 23, 21:44)
karkusa,o kada ir pas ka uzsirasei?jei ne paslaptis...


as uzsirasiau rugpjucio 7d.(tada tik grysiu i LT.)pas VAIDA,auroroje smile.gif paskaiciau visa temele ir nusprendziau kad ji labiausiai verta demesio biggrin.gif na ziuresim kaip gausis,pranesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal ka galite papasakot, apie kirpykla Mirazas? Drauge rekomendavo ten pasidaryti progine sukosena, bet noriu suzinoti daugiau nuomoniu.Aciu.
Atsakyti
jei neklystu, bet manau tikrai neklystu biggrin.gif tai priesais visinskio biblioteka, salia Maxo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(;)hey @ 2007 07 29, 23:20)
Gal ka galite papasakot, apie kirpykla Mirazas? Drauge rekomendavo ten pasidaryti progine sukosena, bet noriu suzinoti daugiau nuomoniu.Aciu.


As kerpu ir dazau plaukucius Miraze pas Danute, nu man tai liux, visada iseinu patenkinta ir kainos nesikandzioja mirksiukas.gif , su dazymu ir pakirpimu apie 60 lt moku, nepalyginsi kai kitos merginos raso, kad virs 100 isleidzia blink.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Rasau, nes atsirado viena problemele rolleyes.gif . Visada su savo 13-kamete dukryte kirpdavomes viesbucio "Saulys" kirpykloje. Taciau kirpeja, pas kuria kirpdavomes is ten isejo verysad.gif . Susidomejau jusu taip graziai apipasakota kirpykla "Mirazas" ax.gif . Dukryte uzsimane savo plaukus padazyti ir apsikirpt. Kaip galvojat, ar ten imtusi kirpejos to? Ir kiek mazdaug kainuotu? smile.gif Kokia kirpeja rekomenduotumet? doh.gif Ir kur ta kirpykla randasi? Beja, dukryte noretu apsikirpt kelios dienos pries rugseno 1d. Ar dar galetumem uzsirasyt tokiam laikui? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zziviliukas @ 2007 07 23, 22:17)
as ir kol buvau siauliete ar daznai grizdavau pas tevus-eidavau pas Oksana(aurora). pradejau pas ja kirptis, kai ji dar prie turgaus neoficialiai kirpdavo.superine kirpeja..jau praejo kokis ne pilnas desimtmetis smile.gif paskutini karta pas ja buvau prie daugiau nei metus ir buvau nerealiai patenkinta..kiek daugiau isbandziau kirpeju-niekas netiko..

esu girdejus,kad Oksana daug pliurpia ir giriasi, bet man kazkaip nebuvo taip..idomu kaip dabar ji kerpa ir kokios kainos.paskutiniu metu kirpimas + dazymas budavo iki 130 lt

girdejau ji vien uz vestuvine sukuosena ima kelis simtus
Atsakyti
QUOTE(linijad @ 2007 07 23, 16:55)
as irgi neseniai buvau auroroj, pas jurga, graziai labai padare (sviesia daze) buvau laabai patenkinta, kol galvos neisiploviau, tai tapau geltona kaip trynys, beveik morkava doh.gif nezinau kas cia kaltas, bet gaila 80 lt


Papildyta:
QUOTE(vyti @ 2007 07 30, 19:32)


as irgi lankausi pas Jurga auroroje. Esu labai patenkinta jos darbu, bendravimu. Sukuosenas daro nepriekaistingai.
P.S. visoms linkiu tureti tokia kirpeja. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ritute* @ 2007 07 30, 14:50)
Sveikos mamytes. Rasau, nes atsirado viena problemele  rolleyes.gif . Visada su savo 13-kamete dukryte kirpdavomes viesbucio "Saulys" kirpykloje. Taciau kirpeja, pas kuria kirpdavomes is ten isejo  verysad.gif . Susidomejau jusu taip graziai apipasakota kirpykla "Mirazas"  ax.gif . Dukryte uzsimane savo plaukus padazyti ir apsikirpt. Kaip galvojat, ar ten imtusi kirpejos to? Ir kiek mazdaug kainuotu? smile.gif  Kokia kirpeja rekomenduotumet?  doh.gif  Ir kur ta kirpykla randasi?  Beja, dukryte noretu apsikirpt kelios dienos pries rugseno 1d. Ar dar galetumem uzsirasyt tokiam laikui?  unsure.gif


verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ritute* @ 2007 08 01, 11:17)



Kiek as pati girdejau, tai labai neblogai dirba ten merginos.Danute labai grazias progines sukosenas daro, o Laura ir Kristina gerai kerpa ir dazo ypac jaunatviskai.Manau rugsejo pirmajai dar spetum uzsirasyt,jei jos neatostogaus.Sekmes.
Atsakyti
o gal ka galite pasakyti apie bonasforca? bigsmile.gif
Atsakyti