Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

Gal kas lankotes kirpykloje Austeja, geguziu 85. kaip ten kainos ir kirpejos?
Atsakyti
QUOTE(darbsti @ 2007 06 21, 13:26)
Gal kas lankotes kirpykloje Austeja, geguziu 85. kaip ten kainos ir kirpejos?

Mane irgi domina ši kirpykla, neteko dar lankytis, įdomu būtų išgirsti nuomones apie ją ax.gif .
Atsakyti
Aš Austėjoj manikūrą dariausi kelis kartus, na labai paprastai viskas (12 lt.), mano manikiūristė tikrai geriau daro. Tiik tiek kad arti namų ir gali bet kada nubėgti.
Atsakyti
QUOTE(alexxandra @ 2007 06 17, 22:58)

O kur jis dabar "bazuojasi"?


Gal jau miręs, nes tai buvo 1989 m. ir jam tada buvo 78 m.
Atsakyti
QUOTE(merėja @ 2007 03 30, 15:13)
na va, as jau su nauja sukuosena  ax.gif esu laiminga rezultatu, aisku, kainos truputi kandziojasi, bet kai savaite is visu girdi komplimentus, viskas atsiperka  mirksiukas.gif
ir svarbiausia, kad kirpimas visad buna akivaizdus(bent jau mano atveju taip buvo), kol kas Vaida yra ta kirpeja, kurios as ieskojau  4u.gif

Papildyta:

na mandagumas ten  blink.gif bet as irgi 3 valandas kedej sedejau, o buvau uzrasyta tik dviem....ir sekanciai klientei teko laukt valanda- SORRY....kol pasikalbejom: ko noriu, ko ne, net nepajutau kaip tas laikas sprogo doh.gif O kirpeja as pati snekinau, normaliai su manim kalbejo, tik kad telefonas kas 10 min netilo, va tas tai pykde labai  bash.gif  bash.gif  bash.gif



sveikos,ogal kuri galetu parasyt kur randasi ta kirpykla-AURORA ax.gif pasiskaiciau atsiliepimu cia ir usirasiau,bet adreso ir kur randasi nezinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KARKUSA @ 2007 07 21, 15:10)
sveikos,ogal kuri galetu parasyt kur randasi ta kirpykla-AURORA ax.gif pasiskaiciau atsiliepimu cia ir usirasiau,bet adreso ir kur randasi nezinau biggrin.gif


http://www.maps.lt/n.......&lang=lt-LT
Vilniaus g. 112. Aurora salonas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KARKUSA @ 2007 07 21, 14:10)
sveikos,ogal kuri galetu parasyt kur randasi ta kirpykla-AURORA ax.gif pasiskaiciau atsiliepimu cia ir usirasiau,bet adreso ir kur randasi nezinau biggrin.gif

Vilniaus gatvėje priešais Šiaulių Universiteto technikos fakultetą mirksiukas.gif beveik šalia buvusios "Architektų" kavinės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzulis @ 2007 07 21, 20:15)



labai aciu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(svelni @ 2007 07 21, 20:16)
Vilniaus gatvėje priešais Šiaulių Universiteto technikos fakultetą mirksiukas.gif  beveik šalia buvusios "Architektų" kavinės mirksiukas.gif


labai aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
as irgi neseniai buvau auroroj, pas jurga, graziai labai padare (sviesia daze) buvau laabai patenkinta, kol galvos neisiploviau, tai tapau geltona kaip trynys, beveik morkava doh.gif nezinau kas cia kaltas, bet gaila 80 lt
Atsakyti
QUOTE(linijad @ 2007 07 23, 15:55)
as irgi neseniai buvau auroroj, pas jurga, graziai labai padare (sviesia daze) buvau laabai patenkinta, kol galvos neisiploviau, tai tapau geltona kaip trynys, beveik morkava doh.gif nezinau kas cia kaltas, bet gaila 80 lt



blink.gif O kaip ta Jurga atrodo?
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2007 07 23, 17:50)
blink.gif O kaip ta Jurga atrodo?

jurga, tokia tramsi, ilgais plaukais, visai maloni, man ji patiko, kruopsciai daro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linijad @ 2007 07 23, 20:15)
jurga, tokia tramsi, ilgais plaukais, visai maloni, man ji patiko, kruopsciai daro  smile.gif



tamsios tai ten beveik visos biggrin.gif ir visos dirba pakankamai kruopščiai smile.gif
Atsakyti