Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

Sveikutes visos smile.gif gal kas galite pasakyti ka nors apie kirpyka Valandele sau ir apie ten dirbancis kirpejas? Planuoju ten apsilankyt, bet nezinau pas kuria kirpeja eiti?
Atsakyti
QUOTE(mandera @ 2007 05 30, 10:31)
Sveikutes visos  smile.gif gal kas galite pasakyti ka nors apie kirpyka Valandele sau ir apie ten dirbancis kirpejas? Planuoju ten apsilankyt, bet nezinau pas kuria kirpeja eiti?


Sveika 4u.gif esu buvus tam grožio salone ax.gif bijau pameluot vardą, bet ligtais pas Sandrą kirpaus, tikrai liux kirpėja thumbup.gif suprato ko noriu ir puikiai atliko savo darbą, likau patenkinta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Fkoosna* @ 2007 06 02, 16:52)
Sveika  4u.gif  esu buvus tam grožio salone ax.gif  bijau pameluot vardą, bet ligtais pas Sandrą kirpaus, tikrai liux kirpėja thumbup.gif  suprato ko noriu ir puikiai atliko savo darbą, likau patenkinta  ax.gif

o kur ta kirpykla yra ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(envie @ 2007 06 02, 19:03)
o kur ta kirpykla yra ?  g.gif


Stoties g. 5a ax.gif čia priešais saulės miestą, netoli bms megapolio, tokiam kiemely smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Fkoosna* @ 2007 06 02, 19:55)
Stoties g. 5a  ax.gif  čia priešais saulės miestą, netoli bms megapolio, tokiam kiemely  smile.gif


Ir kaip kainos? 4u.gif
Atsakyti
Kad žinok nelabai pamenu, nes ten lankiaus prieš pusantrų metų gal, dabar visad einu į "Lieporę" , man arčiau ji. O ten tai gal šiek tiek brangiau už "Lieporę", bet visos kirpėjos labai malonios, kavos pasiūlo, paplepa ax.gif
Atsakyti
Buvau nuejusi pasigrazinti, bet nepamenu kirpejos vardo blush2.gif tokia tamsiais trumpais plaukais. Apkirpo gerai ir padaze neblogai, taip kaip norejau, o sumokejau uz kirpima ir padazyma 60 Lt
Atsakyti
Kažkada viešbutyje "Šiauliai" dirbo kirpėjas Vytautas, visi žinodavo kaip Vytuką, o ten tai buvo tikras meistras, eilės didžiausios visame mieste pas jį, kirpdavo visus, nors dirbo vyrų skyriuje, jam net nereikėdavo aiškinti kaip kirpti, apžiūri ir nukerpa, kaip sakoma v desiatku.
Atsakyti
o gal ka girdejote apie divalyje dirbancia kirpeja Jovita? smile.gif
Atsakyti
Grožio salone "Audronė" dirba kirpėja Dovilė,visada maloni ir gerai kerpa,aš esu patenkinta jos kirpimu. Pabandykit gal kam patiks. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mandera @ 2007 05 30, 09:31)
Sveikutes visos  smile.gif gal kas galite pasakyti ka nors apie kirpyka Valandele sau ir apie ten dirbancis kirpejas? Planuoju ten apsilankyt, bet nezinau pas kuria kirpeja eiti?


Kerpuosi ten pas Redą (ji dirba ir "Miraže") jau antri metai.. Tik geriausi atsiliepimai thumbup.gif ir mamą prikalbinau pas ją lankytis, abi esam labai patenkintos. Reda padėjo atgaivinti ir atsiauginti plaukus, dirba su labai gera MilkShake kosmetika plaukams ir dažais, visada galiu pasikonsultuoti įvairiais klausimais dėl plaukų ax.gif nu vienžo, man tai SUPER thumbup.gif

O ir manikiūrininkė (pamiršau vardą..) puiki. Ir kosmetologė (salono savininkė) labai kruopšti ir kainos nedidelės..
Vienžo, man ten viskas viename lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Palemonas @ 2007 06 08, 08:11)
Kažkada viešbutyje "Šiauliai" dirbo kirpėjas Vytautas, visi žinodavo kaip Vytuką, o ten tai buvo tikras meistras, eilės didžiausios visame mieste pas jį, kirpdavo visus, nors dirbo vyrų skyriuje, jam net nereikėdavo aiškinti kaip kirpti, apžiūri ir nukerpa, kaip sakoma v desiatku.


O kur jis dabar "bazuojasi"?
Atsakyti
Sveiki. Butu tikrai fainai jei siaulietes man pagelbetu - gal zinot kur gerai daro vestuvines sukuosenas, makiaza ir manikiura? na nenoriu perdaug imantraus stiliaus. Bet tik tiek kad zinau, kad ne visos kirpyklos dirba su gyvom gelem (geles ikomponuojant i sukuosena) verysad.gif ..... Ir dar klausimelis - kur butu galima igyti dirbtina idegi (purskiama ant kuno, isliekanti keleta savaiciu). Gyvenu ne pietiniame - gal arciau centro ka nors? a?... ax.gif
Atsakyti