Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

QUOTE(vene @ 2007 04 13, 18:00)
Ką tik grįžau iš "Eve" kirpyklos, esu patenkinta, plaukučius sutvarkė gražiai, apkirpo, nudažė šaknis ir sruogeles. Ir dar didelis pliusas-kainos vos ne dvigubai mažesnės negu "Saulės" kirpykloje, o rezultatas netgi geresnis  biggrin.gif . Iš kitų esu girdėjusi, kad "Eve" nebloga kirpykla, bet kažkodėl buvau įsikabinusi į "Saulę". Taip, kad kitą kartą vėl keliausiu į "Eve"  smile.gif .

O kur tas EVE?koks kirpejos vardas?
o kokie plaukuciai ilgi ar trumpi? 4u.gif
paskutinis apsilankymas Auroroje pas Vaida man nelabai patiko, nes nudaze nelabai grazia spalva, matyt neatitaike, tai po savaites ejau i saule persidazyt, o nukirpo kaip visada liuksiskai wub.gif
taigi, kirptis ir toliau eisuiu pas vaida, o dazytis pas kristina i saules kirpykla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 04 14, 16:02)
O kur tas EVE?koks kirpejos vardas?
o kokie plaukuciai ilgi ar trumpi? 4u.gif
paskutinis apsilankymas Auroroje pas Vaida man nelabai patiko, nes nudaze nelabai grazia spalva, matyt neatitaike, tai po savaites ejau i saule persidazyt, o nukirpo kaip visada liuksiskai  wub.gif
taigi, kirptis ir toliau eisuiu pas vaida, o dazytis pas kristina i saules kirpykla  smile.gif

"Eve" yra pietiniame prie Beržynėlio, o kirpėjos vardo nežinau blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 04 14, 16:02)
O kur tas EVE?koks kirpejos vardas?
o kokie plaukuciai ilgi ar trumpi? 4u.gif
paskutinis apsilankymas Auroroje pas Vaida man nelabai patiko, nes nudaze nelabai grazia spalva, matyt neatitaike, tai po savaites ejau i saule persidazyt, o nukirpo kaip visada liuksiskai  wub.gif
taigi, kirptis ir toliau eisuiu pas vaida, o dazytis pas kristina i saules kirpykla  smile.gif

Aš rytoj einu pas Kristiną, dažysiu ir kirpsiu plaukus, tikiuosi viskas gerai bus, nes po paskutinio apsilankymo kitoj kirpykloj, pas kitą kirpėją, taip žiauriai plaukučius sugadino verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes,siaulietes. Noriu ir as prie jusu prisijungti...Turiu toki klausimuka blodinems: kuria kirpykla esat labiausia patenkintos? Gal zinot tokia, kur gerai ir ne uz kosmine kaina sviesina plaukus? As dauguma esu nusivylus...nes amzinai nudazo geltona spalva.
Atsakyti
QUOTE(deimi @ 2007 04 18, 21:01)
Sveikutes,siaulietes. Noriu ir as prie jusu prisijungti...Turiu toki klausimuka blodinems: kuria kirpykla esat labiausia patenkintos? Gal zinot tokia, kur gerai ir ne uz kosmine kaina sviesina plaukus? As dauguma esu nusivylus...nes amzinai nudazo geltona spalva.

Kaip tik praeitą savaitę dažiausi ''Austėjoje'' priešais nukloną(draugės patarta)tai visai nieko gavosi,nes man taip pat gaudavosi geltonas atspalvis.Kirpėja nudažiusi ant plaukų užpylė kažkokio pilkintojo,tai nuėmė tą geltonumą.Spalva visai nieko,kirpėja sakė,kad plaunantis sapalva gražės,bent jau draugės spalva tai labai liux.Su kirpimu sumokėjau 45lt,bet manau kaina priklauso kiek dažų sunaudos,nes jei stori plaukai tai gal kaina didesnė.Paklausiu draugės kirpyklos tel. gali pasiskambint,tiesa kirpėjos vardas ar Vida ar Vita negaliu pasakyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 03 21, 14:46)
Nors dar šuokuosenas neblogai daro Aušra (anksčiau dirbo liuxe) dabar savo kirpykloje AVENIU, bet jai reikia tiksliai pasakyti ko nori - truputi išradingumo jai truksta, bet jei zinai ko nori - padarys idealiai.



o kur ta kirpykla AVENIU? g.gif
Atsakyti
geros kirpejos dirba.jotvingiu 1.ir manikuiristes geros.tik nagu nepriaugina
Atsakyti
QUOTE(minilina @ 2007 04 25, 13:43)
o kur ta kirpykla AVENIU? g.gif


dvaro g. panašiai toje vietoje, kur anksčiau buvo luxas, bet jeigu eiti nuo centro link Vytauto g. tai aveniu bus už buvusio luxo, man atrodo už poros namų. ten iškaba kabo ir ant namo kampo ir ant gatvės stovi.
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 04 13, 18:00)
Ką tik grįžau iš "Eve" kirpyklos, esu patenkinta, plaukučius sutvarkė gražiai, apkirpo, nudažė šaknis ir sruogeles. Ir dar didelis pliusas-kainos vos ne dvigubai mažesnės negu "Saulės" kirpykloje, o rezultatas netgi geresnis  biggrin.gif . Iš kitų esu girdėjusi, kad "Eve" nebloga kirpykla, bet kažkodėl buvau įsikabinusi į "Saulę". Taip, kad kitą kartą vėl keliausiu į "Eve"  smile.gif .

Nuotraukėlės nebus? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomato @ 2007 05 02, 08:59)
Nuotraukėlės nebus?  verysad.gif

Na ką čia bedėsi nuotrauką, apkirpo, padažė, plaukų kirpimas paprastas, kadangi auginu plaukus, o dabar jau vėl nuo šaknų lenda žiliukai blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 04 25, 16:41)
dvaro g. panašiai toje vietoje, kur anksčiau buvo luxas, bet jeigu eiti nuo centro link Vytauto g. tai aveniu bus už buvusio luxo, man atrodo už poros namų. ten iškaba kabo ir ant namo kampo ir ant gatvės stovi.

Kokia kirpimo ir dažymo kaina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomato @ 2007 05 08, 10:58)
Kokia kirpimo ir dažymo kaina?  ax.gif

na, paskutiniu metu aš pas ją tik dažydavausi ir tik pačius galiukus kirpdavau, nes auginau plaukus, tai mokėdavau apie 40-60 lt. 60 Lt.
Atsakyti