Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

QUOTE(envie @ 2007 03 26, 13:32)
aš kaip tik su kirpėja tariausi dėl vestuvių šukuosenos, kad norėsiu  tik banguotų plaukų, tai sako pabanguosim visus,  priekyje įkomponuos svarowski kristalais, turėtų būtų  thumbup.gif tiesa, o tu buvai su veliumu ar be jo?  ax.gif


buvau su veliumu biggrin.gif man kai sugarbanojo plaukus, dalį plaukų nuo priekio suėmė ir gale susegė (tik porą sruogų ant veido paleido)- į tą vietą ir veliumą segė. mat man nelabai tinka, kai plaukai ant veido krenta schmoll.gif o jeigu tu būsi be veliumo - tai gražiai turėtų atrodyti ir visi palaidi plaukai thumbup.gif
oi, kaip man patiko vestuvės, jausmas kaip pasakoje - vien dėl to jausmo antrą kartą už savo vyro tekėčiau ax.gif
linkiu ir tau atrodyti pasakiškai 4u.gif o palaidi banguoti plaukai bus thumbup.gif tik jei tavo plaukai linkę būti tiesūs, bangos gali ilgai nesilaikyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 03 26, 14:41)
palaidi banguoti plaukai bus  thumbup.gif tik jei tavo plaukai linkę būti tiesūs, bangos gali ilgai nesilaikyti  g.gif

mano tiesūs,bet paslankūs labai, tai manau turėtų laikyti bigsmile.gif kad tik oras nepakištų kojos biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo envie: 26 kovo 2007 - 13:50
QUOTE(envie @ 2007 03 26, 14:49)
mano tiesūs,bet paslankūs labai, tai manau turėtų laikyti  bigsmile.gif kad tik oras nepakištų kojos  biggrin.gif  ax.gif


joooo.... oro nesuplanuosi... bet skėtį į planus įtraukti reikėtų biggrin.gif per mano vestuves buvo baisus vėjas doh.gif bet susitaršė tik veliumas, o plaukai nei iš vietos nepajudėjo, nors nepasakyčiau, kad baisiai ten ko nors pripurškė. tiesa, kitą dieną plaukų iššsukuoti negalėjau ax.gif , padėjo tik šampūnas... čia maniškiams plaukams taip būna - jie ir taip linkę raitytis, tai kai sugarbanojo, tai net liūtis nebūtų nieko padariusi lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,
o kaip manot, kokia sukuosena tiktu, jei mano veidas stambokas? Plaukai vidutinio ilgio, paslankus. Nezinau ka cia sugalvoti? Gal kas galite patarti?
Atsakyti
QUOTE(kate1 @ 2007 03 26, 15:46)
Sveikutes,
o kaip manot, kokia sukuosena tiktu, jei mano veidas stambokas? Plaukai vidutinio ilgio, paslankus. Nezinau ka cia sugalvoti? Gal kas galite patarti?


manau, kad tokiu klausimu gali patarti tik kirpėja, kuri matys tavo veidelį mirksiukas.gif garbanos, kurios čia pokalbyje populiarios, gal nelabai tiks g.gif , bet manau variantų išradinga kirpėja prigalvotų nemažai biggrin.gif
Atsakyti
Labai aciu uz nuomone, Henika!
Atsakyti
QUOTE(kate1 @ 2007 03 26, 15:46)
Sveikutes,
o kaip manot, kokia sukuosena tiktu, jei mano veidas stambokas? Plaukai vidutinio ilgio, paslankus. Nezinau ka cia sugalvoti? Gal kas galite patarti?

Nors antra vertus pagalvojau, čia gal truputį ne į temą, kad mano pačios veidas nėra iš smulkiųjų, bent jau veido bruožai tai jau tikrai nesmulkūs, akys milžiniškos blink.gif , lūpos neplonos, bet palaidi plaukai ir garbanos puikiai atrodė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 03 04, 13:57)
labai laukiu atsiliepimu  4u.gif  4u.gif

na va, as jau su nauja sukuosena ax.gif esu laiminga rezultatu, aisku, kainos truputi kandziojasi, bet kai savaite is visu girdi komplimentus, viskas atsiperka mirksiukas.gif
ir svarbiausia, kad kirpimas visad buna akivaizdus(bent jau mano atveju taip buvo), kol kas Vaida yra ta kirpeja, kurios as ieskojau 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(paupau @ 2007 03 15, 12:19)
Aisku Siauliuose ne viena Aurora..bet kas kalbama apie mandaguma...nemanau kad normalu uzsirasius laukt 1 val 2kartus is eiles....suprantu 5 min..10....palaukt....galu gale priet pasiulit kavos ..pakalbet juk visi esame zmones...bet jei tai manau yra normalu as kirpeja ir laukite...savo darba ismanau unsure.gif

P.S pasikartosiu gerai atlieka ji ta darba.....bet reikia biski ir mandagumo... smile.gif
aisku musu klienciu teise rinktis mirksiukas.gif

na mandagumas ten blink.gif bet as irgi 3 valandas kedej sedejau, o buvau uzrasyta tik dviem....ir sekanciai klientei teko laukt valanda- SORRY....kol pasikalbejom: ko noriu, ko ne, net nepajutau kaip tas laikas sprogo doh.gif O kirpeja as pati snekinau, normaliai su manim kalbejo, tik kad telefonas kas 10 min netilo, va tas tai pykde labai bash.gif bash.gif bash.gif
Atsakyti
sveikos mergaites smile.gif viena kirpeja is tiesu gera galiu pasakyti rolleyes.gif tai Jurate is "Kristos " tongue.gif dirba super ir kainos normalios biggrin.gif jei reikia parasau jos numeriuka biggrin.gif 861296864 patariu apsilankykit nenusivilsit biggrin.gif[SIZE=7][COLOR=green]
Atsakyti
QUOTE(wysnelia @ 2007 04 12, 22:09)
sveikos mergaites  smile.gif viena kirpeja is tiesu gera galiu pasakyti  rolleyes.gif  tai Jurate is "Kristos "  tongue.gif dirba super ir kainos normalios biggrin.gif  jei reikia parasau jos numeriuka biggrin.gif 861296864  patariu apsilankykit nenusivilsit biggrin.gif[SIZE=7][COLOR=green]



O ar ta Jurate daro sukuosenas?
Verkiant reikia geros kirpejos, kad sukuosena padarytu..PAvelavau pas savaja uzsirasyti.. doh.gif
o pas bet kokia nuejus baisu, kad nesamones nepadarytu.. verysad.gif
Atsakyti
Ką tik grįžau iš "Eve" kirpyklos, esu patenkinta, plaukučius sutvarkė gražiai, apkirpo, nudažė šaknis ir sruogeles. Ir dar didelis pliusas-kainos vos ne dvigubai mažesnės negu "Saulės" kirpykloje, o rezultatas netgi geresnis biggrin.gif . Iš kitų esu girdėjusi, kad "Eve" nebloga kirpykla, bet kažkodėl buvau įsikabinusi į "Saulę". Taip, kad kitą kartą vėl keliausiu į "Eve" smile.gif .
Atsakyti
Man labai patiko Sigitos salonas smile.gif Ir maloni kirpėja, ir kainos normalios. Likau patenkinta smile.gif
Atsakyti