Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

yra gera kiprykla Aurora pekliui i siauliu viesbuti ten yra tokia profe kirpeja Oksana berods.. na bet ten kainos ohoho ohmy.gif ir eilej daznai tenka laukt.. na bet tikrai verta :]
Atsakyti
na taip ir apie Oksaną ir apie Gintarę iš Stoties g. berots,,Grožio studija" , girdėjau super atsiliepimų, pas Gintarę pati lankausi, bet, kad kainos žiauriai kandžiojasi.
Atsakyti
QUOTE(Blond69 @ 2004 12 22, 14:25)
O ka reiskai kainos kandziojasi? Man atrodo pas gera kirpeja moket 40-50 Lt yra normalu.

Na kainos tikrai nesikandžiotų jei tai būtų 40-50 litų. O kai siekia net 120-180 lt.
Na čia į kaina įeina kirpimas, dažymas, ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(agnieška @ 2004 12 27, 15:49)
Na kainos tikrai nesikandžiotų jei tai būtų 40-50 litų. O kai siekia net 120-180 lt.
Na čia į kaina įeina kirpimas, dažymas, ir t.t.


Dabar va neperseniausiai kirpausi ir daziausi sruogelemis, sumokejau 65 Lt. Tiesa, mano plaukai trumpi...
Atsakyti
atsyprasau ys angsto neraso 2 raydes mad.gif goya nuomone apye RYTMA LUX'E dyrbancya gardyno g parduotuveje. cool.gif
Atsakyti
Siūlau labai gerą kirpėją, bet Kelmėje. Važiuoja pas ją ir iš Šiaulių, ir net iš Kauno... NEs kainos tikrai nėra didelės (už kirpimą + dažymą + sušukavimą mokėsi 40-60 Lt) Naudoja gerus dažus. Neseniai atsidarė naują saloną - A Studija vadinasi. O kirpėja Alina Gudjonienė, apie ją neseniai rašė Šiaulių krašte..... Aš jau ketvirti metai gyvenu Vilniuje, bet savo galvą visuomet patikiu tik Alinai smile.gif

Beje, tame salone labai gražiai paišo nagus. Tiesa, kainų nežinau smile.gif

Jei ką domina, parašykit į až, parašysiu Alinos mobilų
Atsakyti
blond, agnieska ir as ten lankiausi ne vienerius metus, bet ir man kantrybe truko. kam pasakau kad moku uz savo plaukus 180 lt visi aikteli. eidavau du tris kartus per metus, bet pagalvojau, kad geriau eisiu kas du mensius, bet uz protinga kaina. Ten nebeinu. Vyras ir ejo ten . Tai 35lt. Ir jam truko kantrybe.
Sutinku, kad tikrai padaro be priekaistu, bet kainos manau uzlenktos. Dabar lankausi tai sen tai ten, kol atrasiu kita gera kirpeja
Atsakyti
as tai lankydavaus Bonasforsoje virs Granto tai ir kainos uzlengtos sumokedavaau 160-180 uz iki peciu plaukus na trumpesnius biski.Tai dabar nebezinau ir noretus surast gera bet pietiniam gal ka zinot gero??Ka manot apie Ritma Luxe DIRBANCIA Iki parduotuveje???O Lieporeje yra geru meistriu???
Atsakyti
QUOTE(summer' @ 2004 06 26, 23:08)
esu labai patenkinta kirpeja Rimante(PRIES PLAUKA),kirpykla yra paciame centre prie gaidzio.

O aš likau nesupratusi už ką sumokėjau 80 Lt unsure.gif spalvą parinko netinkančią man visiškai, iškarpė visus plaukus, o prašiau tik truputį patrumpinti, žodžiu nesusikalbėjom sad.gif
Atsakyti
na va, isbandziau kita kirpykla rolleyes.gif . buvau Lieporeje pas Aurika, dirba thumbup.gif , man tikrai patiko, gal tik bijo savo nuomone sakyt, dare taip kaip sakiau, tik bedarant pradejo sneket apie tai ka buvo galima daryt kitaip blink.gif . bet gal kai pirma karta matemes, nenorejo per daug kistis. bet kainos blink.gif , nieko nemaziau nei pas Gintare doh.gif .. galvojau sutaupysiu, o cia, se tau kad nori, uz nudazyma ir kirpciuku patrumpinima sumokejau 100lt doh.gif
pikciausia, kad tokiam Vilniu, Kaune, panos moka uz viska po 50lt ir nei ka ne prasciau nukerpa, nudazo unsure.gif
Atsakyti
Nieko sau sumeles klojat... smile.gif Vat as uz savo ilgas garbana, ty ju dazyma, kirpima ir sukavima moku vidutiniskai apie 40lt ir ne daugiau, o ir rezultatas ciki thumbup.gif beje lankausi Kristos kirpykloj, kuria kazkas cia peike. Jau metai kaip turiu ten savo kirpeja ir dar nei karto nenuvyle!!!
Atsakyti
Oi mergaitės, paskaitinejau apie geriausias Siauliu kirpejas-zengiau lemtinga zingsni, nusprendziau pasikeist "is pagrindu" smile.gif Ir tikrai noriu pagirt Vaida is "Auroros".Tiesa, laukiau menesi, taupiau pinigus, nors veliau sumokejus 40Lt tikrai nesigailejau.Ir manau kad nera jau tiek daug-ir nukirpo, ir galva isplove, kartu su sukuosena(lakas, puotos, zele) thumbup.gif Kitoj kirpykloj viska sumuojant bijau, kad butu ir daugiau gavesi.O atsisedus i kede pasakiau-kirpkit taip, kad atrodyciau pasiekeitus wink_3.gif Dar tiek komplimentu is vyriskiu nesu girdejus smile.gif Zodziu viska atliko SUPER ir be priekaistu thumbup.gif
Atsakyti