Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

QUOTE(Bertike @ 2007 03 21, 13:20)
Rask, kad gudras kur gerai daro...sunku labai... Aš jau užsiregistravau vestuvių makiažui ir šukuosenai Divalyje, eisiu daryt bandomąjį, jei kas nepatiks pasakysiu ir per vestuves padarys taip kaip aš noriu...Iš tiesų esu girdėjus vien gerus atsiliepimus, tu pirma kur iišpeikė. Pinigai, manau paskutinėj vietoj, palyginus, kad gerai padarytų ir nereiktų nervus gadinti tokią reikšmingą dieną  4u.gif

drinks_cheers.gif aš irgi vestuvėms užsisakiau divalyje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2007 03 19, 18:47)
Esu buvusi Divalyje ne viena karta  ax.gif . Labai gera kirpeja yra Tatjana, meistre, dalyvauja Pelenes konkursuose ir t.t. Aisku kainos ten nemazos, bet ir rezultatai geri  thumbup.gif . Makiaza graziai daro Ieva  mirksiukas.gif ir su kokybiska kosmetika.

As irgi lankausi Divalyje pas Tatjana thumbup.gif labai kruopsciai viska daro, labai maloni, ne per daug plepi, kas man irgi patinka, nes kartais mėgstu pamiegoti, kai mane kerpa ar dažo, bet kai norisi papliurpti tai mielai pabendrauja biggrin.gif kainos išties nemažos, bet gi ne kasdien ten vaikštau. o jeigu adar vestuves kuriai artėja - tai jukdažniausiai tai tik vieną karta gyvenime - galima ir brangiau uz plaukus ir makiažą sumokėti.
viena kartą kai mane kirpo vienai mergičkai darė makiažą - tik vardo, kuri darė, nežinau, tai labai ISPŪDINGAI padarė, nenuobodžiai bet ir neperkrautai.
Dar labai faina Divalio kosmetologė Asta thumbup.gif išsivystė priklausomybė nuo jos procedūrų lotuliukas.gif
Nors dar šuokuosenas neblogai daro Aušra (anksčiau dirbo liuxe) dabar savo kirpykloje AVENIU, bet jai reikia tiksliai pasakyti ko nori - truputi išradingumo jai truksta, bet jei zinai ko nori - padarys idealiai.
Atsakyti
Merginos, gal žinot kuri kirpėja galėtų pakeisti plaukų spalvą nesugadindama plaukų??? Aš visada buvau tamsi, o dabar sugalvojau šiek tiek pašviesinti ar kaip nors pagyvinti plaukų spalvą. Nenoriu tapti blondine, bet ir pati nelabai įsivaizduoju, kokia spalva man tiktų. verysad.gif Gal galėtumėt parekomenduoti kirpėją, kuri pasiųlytų man tinkančią plaukų spalvą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnie6ka @ 2007 03 20, 18:53)
O as pas Gintare lankausi, na brangiai, bet uztikrintai. Ir kirpimai ilgai laikosi.

Gintare sauniai kerpa ir dazo , tik kainytes man kiek didokos, tai einu pas savo kirpeja nuolat, o kai galiu sau leisti daugiau, uzsirasau pas Gintare. thumbup.gif eisiu dabar ir vel. Anksciau ji dirbo kirpykloje prie stoties, o dabar kitoje ( pavadinimo ir as neprisimenu, nes kirpykla, tiesa sakant, nelb.kokia, bet savrbu meistre smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(creative @ 2007 03 21, 17:19)
Gintare sauniai kerpa ir dazo , tik kainytes man kiek didokos, tai einu pas savo kirpeja nuolat, o kai galiu sau leisti daugiau, uzsirasau pas Gintare. thumbup.gif  eisiu dabar ir vel. Anksciau ji dirbo kirpykloje prie stoties, o dabar kitoje ( pavadinimo ir as neprisimenu, nes kirpykla, tiesa sakant, nelb.kokia, bet savrbu meistre  smile.gif )

O kiek maždaug kainuoja pas Gintarę plaukučių sutvarkymas? ax.gif Aš, pvz., kirpykloje "Prie saulės" palieku 60-70 litukų-pakerpa galiukus, kirpčiukus, ir nudažo plaukus.
Atsakyti
Sveika,
O Divalyje gerai daro sukuosenas? Man taip pat reikia geros kirpejos, kuri daro sukuosenas, visi giria Danute is Mirazo, bet ji nedaro bandomojo, sako vistiek ta diena kitaip gausis. Bet juk reikia pasiziureti, gali but, kad visai netiks, ka ji siulo. Jei nieko kito nerasiu,kazkaip reiks jos isprasyti, kad darytu bandomaji, kaip kiroeja gali nesutikti daryti bandomojo, gi ne uz dyka???
Gal kas zinot gera vestuviniu sukuosenu darytoja?
Ir gal kas zinot, kokios sukuosenos dabar madoje?
Is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kate1 @ 2007 03 22, 09:34)
Sveika,
O Divalyje gerai daro sukuosenas? Man taip pat reikia geros kirpejos, kuri daro sukuosenas, visi giria Danute is Mirazo, bet ji nedaro bandomojo, sako vistiek ta diena kitaip gausis. Bet juk reikia pasiziureti, gali but, kad visai netiks, ka ji siulo. Jei nieko kito nerasiu,kazkaip reiks jos isprasyti, kad darytu bandomaji, kaip kiroeja gali nesutikti daryti bandomojo, gi ne uz dyka???
Gal kas zinot gera vestuviniu sukuosenu darytoja?
Ir gal kas zinot, kokios sukuosenos dabar madoje?
Is anksto dekoju smile.gif


Na kiek girdėjau tai daro iš ties gerai, pasikliausiu rekomendacijomis ir ten šoliuosiu... Aišku bandomieji ne už dyką, bet dėl šventos ramybės man negaila...
Na manau madoj tai kas tinka ir patinka...aš atiduodu pirma vietą - paprastumui 4u.gif Sekmės ieškant smile.gif
Atsakyti
Šiaip dabar ''ant bangos'' stambios ir smulkios garbanos ax.gif .
Atsakyti
Galiu rekomenduoti DIVALI tikrai nuostabi kirpykla , ir kiek girdėjau ten vyksta akcijos visokios nuolaidos nors aš iš Kauno, bet apie šį grožio saloną žinau, būtinai ten nueik, pati pamatysi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GUDRĖ @ 2007 03 24, 19:20)
Šiaip dabar ''ant bangos'' stambios ir smulkios garbanos ax.gif .


sutinku biggrin.gif aš per savo vestuves prisiauginau plaukus ir taip pat sugarbanojau stambiomis garbanomis. nerealiai atrodė thumbup.gif pastebėjau, kad dabar populiarus būtent palaidu plauku sušukavimai vestuviu proga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 03 26, 09:14)
sutinku  biggrin.gif  aš per savo vestuves prisiauginau plaukus ir taip pat sugarbanojau stambiomis garbanomis. nerealiai atrodė  thumbup.gif  pastebėjau, kad dabar populiarus būtent palaidu plauku sušukavimai vestuviu proga  lotuliukas.gif

aš kaip tik su kirpėja tariausi dėl vestuvių šukuosenos, kad norėsiu tik banguotų plaukų, tai sako pabanguosim visus, priekyje įkomponuos svarowski kristalais, turėtų būtų thumbup.gif tiesa, o tu buvai su veliumu ar be jo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 03 21, 18:32)
O kiek maždaug kainuoja pas Gintarę plaukučių sutvarkymas?  ax.gif Aš, pvz., kirpykloje "Prie saulės" palieku 60-70 litukų-pakerpa galiukus, kirpčiukus, ir nudažo plaukus.

Tiksliai nepamenu, bet paskutini karta uz geroka plauku pakarpima, saknu dazyma viena spalva, sruogeliu kita sumokejau 170lt. na daugoka tikrai.. blush2.gif
Atsakyti