Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

QUOTE(merėja @ 2007 03 16, 20:58)
blush2.gif  as cia truputi ne i tema, bet noriu kreiptis i siaulietes  ax.gif  kur geriausiai darytis pedikiura? anksciau lankydavaus pas moteriske Siauliu viesbuty, bet Siauliuose paskutin i karta  buvau pries du metus, ar ji "tebegyvena"  mirksiukas.gif gal kas zinot?

Tai Dora,man atrodo dar dirba,bet neičiau buvo gerai seniau,kai nieks nedarydavo,dirba,dar vis senoviškai,dabar darausi Perloj ,labai gerai daro Julia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2007 03 18, 22:05)
Mano draugė ja nusivylė, nes nudažė visai ne ta spalva, kurios ji prašė.Paprašė "balintos kavos" spalvos, o nudažė "šokolodine" blink.gif  blink.gif  ir kai draugė pareikalavo perdažyti tai sakė, kad toookia nepatenkinta paliko blink.gif  mat drįso sukritikuoti "ponia superinę kirpėją" lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Nenustebčiau, jei Oxana iš įpratimo padarė taip, kaip jai pasirodė, kad bus gražiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Jos klientės jos klauso lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bertike @ 2007 03 09, 15:21)
O kaip Divalyje ar esat buve pas kokia kirpeja? Gal žinot kuri gražiai moka plaukučius suvarkyt kokiai nors progai? O makiažą ten daro?  4u.gif

Esu buvusi Divalyje ne viena karta ax.gif . Labai gera kirpeja yra Tatjana, meistre, dalyvauja Pelenes konkursuose ir t.t. Aisku kainos ten nemazos, bet ir rezultatai geri thumbup.gif . Makiaza graziai daro Ieva mirksiukas.gif ir su kokybiska kosmetika.
Atsakyti
Gerai, jeigu ir nemažai sumoki, bet išeini iš kirpyklos patenkinta, su nesugadintais plaukučiais. Bet būna ir taip, kad suploji nemažą sumelę ir grįžus namo lieji ašaras cray.gif . Aš iki šiol vis neatrandu "savo" kirpėjos. Atrodo, vieną, kitąkart sutvarko neblogai, o trečią-nusigrybauja... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 03 19, 23:33)
Gerai, jeigu ir nemažai sumoki, bet išeini iš kirpyklos patenkinta, su nesugadintais plaukučiais. Bet būna ir taip, kad suploji nemažą sumelę ir grįžus namo lieji ašaras  cray.gif . Aš iki šiol vis neatrandu "savo" kirpėjos. Atrodo, vieną, kitąkart sutvarko neblogai, o trečią-nusigrybauja... doh.gif

Man irgi ta pati problema - neturiu savo kirpėjos. Kartais atrodo, kad kirpėjoms netyčiom gaunasi gražiai nukirpt ir sušukuot, antrą kartą nueini pas tą pačią ir nebesigauna taip gražiai. Todėl arba einu pas tą pačią nesitikėdama nieko ypatingo, arba bandau laimę pas naują pasiruošusi bet kokiam rezultatui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(iride @ 2007 03 20, 17:59)
Man irgi ta pati problema - neturiu savo kirpėjos. Kartais atrodo, kad kirpėjoms netyčiom gaunasi gražiai nukirpt ir sušukuot, antrą kartą nueini pas tą pačią ir nebesigauna taip gražiai. Todėl arba einu pas tą pačią nesitikėdama nieko ypatingo, arba bandau laimę pas naują pasiruošusi bet kokiam rezultatui  lotuliukas.gif

Uzjauciu jus mergaites rolleyes.gif As tik saknis padazau ir galus pakerpu, tai man gerai. Aisku jei darot kirpima, tai sudetingiau. Dar girdejau "Divalyje" Ina grazius kirpimus daro. Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
O as pas Gintare lankausi, na brangiai, bet uztikrintai. Ir kirpimai ilgai laikosi.
Atsakyti
QUOTE(agnie6ka @ 2007 03 20, 17:53)
O as pas Gintare lankausi, na brangiai, bet uztikrintai. Ir kirpimai ilgai laikosi.

O jeigu konkrečiau, tai kurioje kirpykloje ji dirba? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, man irgi idomu, kurioje kirpykloje Gintare dirba?
O gal kas zinote, kas graziai iskarpo ilgesnius plaukus, kad jie graziai kristu? bigsmile.gif
Atsakyti
Gintare dabar dirba prie universiteto, Vytauto g. pries pat ta Ausros muzieju, uzkrito kirpyklos pavadinimas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2007 03 19, 18:47)
Esu buvusi Divalyje ne viena karta  ax.gif . Labai gera kirpeja yra Tatjana, meistre, dalyvauja Pelenes konkursuose ir t.t. Aisku kainos ten nemazos, bet ir rezultatai geri  thumbup.gif . Makiaza graziai daro Ieva  mirksiukas.gif ir su kokybiska kosmetika.

Jo kainos ten tikrai kosminės doh.gif ,o už makiažą atiduoti 60-70lt. man tai gaila.Mačiau nuotrauką su Ievos darytu makiažu-tai nieko ypatingo,o ir draugei nelabai patiko,sakė labai gausiai pritepė pudros,jautėsi lyg būtų su kauke,tai teko šiek tiek apsivalyti.Kosmetika nors ir kokybiška,bet šešėliai vakare vistiek subėgo į voko raukšleles.
Manau galima rast ir pigiau kas dažo,bet kokybė ne ką prastesnė,nes gaunasi ,kad sumoki ir už prestižinę vietą...Tiesa ir nuotakos makiažas tai jau ne 60lt.,o daugiau...
Atsakyti
QUOTE(GUDRĖ @ 2007 03 21, 11:08)
Jo kainos ten tikrai kosminės doh.gif ,o už makiažą atiduoti 60-70lt. man tai gaila.Mačiau nuotrauką su Ievos darytu makiažu-tai nieko ypatingo,o ir draugei nelabai patiko,sakė labai gausiai pritepė pudros,jautėsi lyg būtų su kauke,tai teko šiek tiek apsivalyti.Kosmetika nors ir kokybiška,bet šešėliai vakare vistiek subėgo į voko raukšleles.
Manau galima rast ir pigiau kas dažo,bet  kokybė ne ką prastesnė,nes gaunasi ,kad sumoki ir už prestižinę vietą...Tiesa ir nuotakos makiažas tai jau ne 60lt.,o daugiau...

Rask, kad gudras kur gerai daro...sunku labai... Aš jau užsiregistravau vestuvių makiažui ir šukuosenai Divalyje, eisiu daryt bandomąjį, jei kas nepatiks pasakysiu ir per vestuves padarys taip kaip aš noriu...Iš tiesų esu girdėjus vien gerus atsiliepimus, tu pirma kur iišpeikė. Pinigai, manau paskutinėj vietoj, palyginus, kad gerai padarytų ir nereiktų nervus gadinti tokią reikšmingą dieną 4u.gif
Atsakyti