Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

QUOTE(creative @ 2007 02 03, 14:00)
Zinoma, kad yra, as paprastai lankausi salone DeLoris, pas kirpeja Inga, man ji tikrai  thumbup.gif IR nukerpa ir nudazo, o sukuosenas kokias daro wub.gif Ir kainos nesikandzioja, as uz ilgu plauku pakirpima ir visos galvos dazyma sviesiomis sruogelemis moku apie 50-60 litu. thumbup.gif

Sveika, labai aciu uz patarima, bet Inga is DeLores tai diena, kuriai man reikia sukuosenos, uzimta, nors dar 5 menesiai iki tos dienos smile.gif
Gal zinote, ar Vaida is "Euroros" graziai daro vestuvines sukuosenas?
Kaip reikia tokios, kuri turetu skonio pojuti ir darytu grazias, vejavaikiskas sukuosenas!!!
Help!
Atsakyti
QUOTE(creative @ 2007 02 03, 15:00)
Zinoma, kad yra, as paprastai lankausi salone DeLoris, pas kirpeja Inga, man ji tikrai  thumbup.gif IR nukerpa ir nudazo, o sukuosenas kokias daro wub.gif Ir kainos nesikandzioja, as uz ilgu plauku pakirpima ir visos galvos dazyma sviesiomis sruogelemis moku apie 50-60 litu. thumbup.gif


o kur tas salonas randasi? 4u.gif
Atsakyti
Sveika, Sypsne, DeLores randasi netoli "Batas" parduotuves, tarkim nuo "Batas" parduotuves eini i centro puse ir uz 10 m yra salonas DeLores, tokie laipciukai i apacia veda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kate1 @ 2007 03 02, 12:49)
Sveika, Sypsne, DeLores randasi netoli "Batas" parduotuves, tarkim nuo "Batas" parduotuves eini i centro puse ir uz 10 m yra salonas DeLores, tokie laipciukai i apacia veda smile.gif


dekuij 4u.gif reiks apsilankyt, nes jau visai apsileidau, kirpt reikia ir padazyt galvoju smile.gif
Atsakyti
[quote=astuxxx2000,2007 02 18, 15:49]
perskaityk visa tema mirksiukas.gif
mano favorite Vaida is Auroros mirksiukas.gif


na ir as uzsisakiau pas Vaida, po dvieju savaiciu ax.gif po dvieju metu pertraukos smile.gif
jau gyriau sia kirpeja forume, man ji patiko, tada ji mane pakeite kardinaliai-patapau trumpaplauke ax.gif dabar atsiauginau plaukus, ziuresim ka dabar pasiulys, kirpt trumpai nenoriu, nes paskui neturesiu galimybiu lankytis kas menesi kirpykloj rolleyes.gif
apie rezultatus pranesiu mirksiukas.gif oi, kaip laukiu pasiketimu wub.gif
Atsakyti
[quote=merėja,2007 03 03, 15:36]
[quote=astuxxx2000,2007 02 18, 15:49]
perskaityk visa tema mirksiukas.gif
mano favorite Vaida is Auroros mirksiukas.gif
na ir as uzsisakiau pas Vaida, po dvieju savaiciu ax.gif po dvieju metu pertraukos smile.gif
jau gyriau sia kirpeja forume, man ji patiko, tada ji mane pakeite kardinaliai-patapau trumpaplauke ax.gif dabar atsiauginau plaukus, ziuresim ka dabar pasiulys, kirpt trumpai nenoriu, nes paskui neturesiu galimybiu lankytis kas menesi kirpykloj rolleyes.gif
apie rezultatus pranesiu mirksiukas.gif oi, kaip laukiu pasiketimu wub.gif
[/quote]
labai laukiu atsiliepimu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=merėja,2007 03 03, 15:36]
[quote=astuxxx2000,2007 02 18, 15:49]
perskaityk visa tema mirksiukas.gif
mano favorite Vaida is Auroros mirksiukas.gif
na ir as uzsisakiau pas Vaida, po dvieju savaiciu ax.gif po dvieju metu pertraukos smile.gif
jau gyriau sia kirpeja forume, man ji patiko, tada ji mane pakeite kardinaliai-patapau trumpaplauke ax.gif dabar atsiauginau plaukus, ziuresim ka dabar pasiulys, kirpt trumpai nenoriu, nes paskui neturesiu galimybiu lankytis kas menesi kirpykloj rolleyes.gif
apie rezultatus pranesiu mirksiukas.gif oi, kaip laukiu pasiketimu wub.gif
[/quote]
Laukiam laukiam rezultatų mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=merėja,2007 03 03, 23:36]
[quote=astuxxx2000,2007 02 18, 15:49]
perskaityk visa tema mirksiukas.gif
mano favorite Vaida is Auroros mirksiukas.gif
na ir as uzsisakiau pas Vaida, po dvieju savaiciu ax.gif po dvieju metu pertraukos smile.gif
jau gyriau sia kirpeja forume, man ji patiko, tada ji mane pakeite kardinaliai-patapau trumpaplauke ax.gif dabar atsiauginau plaukus, ziuresim ka dabar pasiulys, kirpt trumpai nenoriu, nes paskui neturesiu galimybiu lankytis kas menesi kirpykloj rolleyes.gif
apie rezultatus pranesiu mirksiukas.gif oi, kaip laukiu pasiketimu wub.gif
[/quote]
cia tiek geru atsiliepimu prisiskaiciau apie vaida, kad jau beveik apsisprendziau-eisiu ir as.seniai ieskau tokios kirpejos, kuri pries kirpdama ar dazydama patartu kas tinka.paskutiniu metu lankiausi divalyje pradzioj patiko, aisku kaina gera,pirmas rezultatas tikrai liux buvo, visi gyre. o paskutini karta tai pasigadino, daze sviesiai sruogeles nuo saknu, istepe ir dingo, ilgokai prasedejau, pradejus buvau nerimaut jau, ir ka- rezultatas toks-saknu spalva gerokai skyresi nuo likusiu plauku ir uz ta saknu padazyma 100 litu paeme, nieko sau blink.gif daugiau ten kojos nekelsiu, na tik antakius susitvarkysiu, bes labai gerai ten sutvarko, visada lieku patenkinta smile.gif bet ten maciau dar bent pora kirpeju dirba, tai gal kitos ir gerai atlieka darba, as tik pas viena tebuvau g.gif
Atsakyti
kas tinka.paskutiniu metu lankiausi divalyje pradzioj .....

O kur yra Divalis ir kuri ten gerai antakius tvatko, ar ten tik viena ir yra?
smile.gif
Atsakyti
Nesuprantu už ką taip visos giria kirpėją Vaidą iš ''Auroros'' g.gif . Prieš kelias savaites pirmą kartą aš pas ją kirpausi ir iššėjau sugadinta nuotaika schmoll.gif . Apkirpo, manau, kaip ir bet kuri kita tos kirpyklos kirpėja būtų apkirpusi. Nieks labai jau negyrė mano naujos šukuosenos. Tačiau jos bendravimas ( jeigu ji taip bendrauja su visomis klientėmis) tai pasibaisėtinas. Tokia ''pasikėlusi'', arogantiška, grubi, visą kirpimo laiką ( apie 1 val) neištarė nei žodžio.
Atsakyti
Sveikos, su kovo 8-aja, moterys!!!
as irgi ta pati pagalvojau, kas per daug giriamas, dar neaisku, koks yra is tikro. Be to, vienam skoniui ji tinka, o kitam - ne. As irgi esu buvusi pas viena labai isgirta kirpeja, ir sitaip mane apkirpo, kad isejau sugadinta nuotaika taip pat. Mano plaukai pasipute, linke garbanotis siek tiek, o ji man istiesino plaukus ir apkirpo, bet kai issiploviau galva, isivaizduokit, kaip atrodziau schmoll.gif Juk kirpeja pagal plauko struktura turi matyti, koks kirpimas zmogui tinka, o koks ne. Toks kirpimas butu tikes, kas turi lygius lygius plaukus, o ne tokius, kaip mano.
Merginos, gal kas zino kas graziai daro progines/vestuvines sukuosenas????
Padekit, ka???
Atsakyti


O kur yra Divalis ir kuri ten gerai antakius tvatko, ar ten tik viena ir yra?
smile.gif
divalis yra stoties gatveje, centre, prie kavines sodzius. as antakius tvarkausi pas ligita, ji ir manikiura daro. visada pati antakius tvarkydavaus, bet viena karta pabandziau, laaaabai graziai padare is mano tokiu antakiu, ilgai negalejau atsidziaugt. bigsmile.gif
o dabar esu depresijoj, kadangi kiek zinau pas vaida ilgos eiles, o man reikejo greitai, tai nuejau i lux (iki PC), dabar sedziu ir bliaunu, tereikejo ataugusias saknis sruogelem padazyt, net nesitikejau kad gali taip pridirbt, isejau geltona "plemuota "galva. blink.gif jau toooookia spalva padare, kad net i parduotuve geda eit. dabar ieskau kur galetu mane rytoj priimt ir istaisyt ta broka, tokia jau tikrai nevaiksciosiu, nors paimk ir nueik atgal i ta kirpykla, kad perdazytu. sumokejau 60 lt.....
su kovo-8 visas 4u.gif
Atsakyti