Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

QUOTE(paupau @ 2006 12 11, 16:33)
sveikos..na,va as tik is kirpyklos Auroros ,pas vaida kirpausi....tikrai sauni meistre 2 karta pas ja..iki tol pas Oksana kirpdavaus abi tikrai sauniaidirba,ismano savo darba thumbup.gif


O kiek paklojai uz kirpima? 4u.gif Tavo ilgi plaukai? smile.gif Noreciau ir as ten kadanors isbandyti, bet vis pinigeliu pagailiu blush2.gif
Atsakyti
Kirpimas pas Vaida 50 Lt smile.gif Bet tikrai verta. Jei dar kartą reikėtų rinktis net nesuabejočiau 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
mano plaukiukai plonyciai siaip yra na iki peciu kazkur...daziau suogelem ir patrumpino kirpciukus 90lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Siandien buvau pas Maksa.Darbas ir rezultatas man patiko,o kaip bus-matysiu.T.y.kaip susitvarkysiu pati issiplovus galva. ax.gif Kardinaliai nieko nekeiciau,tiesiog norejau gero kirpimo.Sausi eisiu dazytis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bangele @ 2006 12 17, 00:08)
Siandien buvau pas Maksa.Darbas ir rezultatas man patiko,o kaip bus-matysiu.T.y.kaip susitvarkysiu pati issiplovus galva. ax.gif Kardinaliai nieko nekeiciau,tiesiog norejau gero kirpimo.Sausi eisiu dazytis. mirksiukas.gif



Taigi kiek suplojai už tą malonumą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2006 12 17, 21:40)
Taigi kiek suplojai už tą malonumą?  ax.gif

80lt.Su nuolaida. ax.gif
Atsakyti
sveiki,man irgi reikia geros kirpejos siauliuose,kas dirba su ilgais garbanotais plaukais.buvau krejos pries keleta menesiu,kirpeja tai tokia paparasta,nesakau kad nepatiko.nieko ypatingo su garbanotais plaukais juk nepadarysi.bet laaabai nepatiko kaina-200 litu uz kirpima ir saknu padazyma sviesiai???manau sumokejau uz kirpyklos strategine vieta.ir dar gera val turejau laukti,ir dar administratore save isimylejusi mergicka atejo ir paprase pinigu anksciau nei mane sutvarke,mat jie uzsidarinejo ir ji jau norejo eiti namo ax.gif .tikrai ten daugiau neisiu.grisiu i lt sausio gale,patarkit kur nueiti???
Atsakyti
Oj čia garbanotosios galėtų patarti labiau rolleyes.gif aš kol kas tik viena kirpėja žaviuosi, bet manau jinai ir su garbanėlėmis susitvarkytų. Tai Vaida iš Auroros. Aišku kaina ne iš mažųjų, bet kokybė thumbup.gif
Atsakyti
pritariu stiklinei, kirpeja Vaida is Auroros tikrai verta demesio, pati ne karta kirpausi pas ja ir galiu pasakyti kad rezultatais buvau suzaveta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AXTA @ 2007 01 08, 16:07)
sveiki,man irgi reikia geros kirpejos siauliuose,kas dirba su ilgais garbanotais plaukais.buvau krejos pries keleta menesiu,kirpeja tai tokia paparasta,nesakau kad nepatiko.nieko ypatingo su garbanotais plaukais juk nepadarysi.bet laaabai nepatiko kaina-200 litu uz kirpima ir saknu padazyma sviesiai???manau sumokejau uz kirpyklos strategine vieta.ir dar gera val turejau laukti,ir dar administratore save isimylejusi mergicka atejo ir paprase pinigu anksciau nei mane sutvarke,mat jie uzsidarinejo ir ji jau norejo eiti namo ax.gif .tikrai ten daugiau neisiu.grisiu i lt sausio gale,patarkit kur nueiti???

Oho,čia tai kaina doh.gif ,man taip pat ten nepatiko,nes kaina neatitinka kokybės.
Atsakyti
parasykit tada prasau,man auroros kirpyklos nr,ar asmenini vaidos nr,dekui
Atsakyti
Teko girdėti,tik nežinau ar tai tiesa,kad Krėją uždarė.Matot pasirodo ir didelės kainos neišgelbėjo biggrin.gif O tau Axta nepasisekė,turbūt prieš uždarant dar norėjo pasipelnyt,matyt ir tu patekai pati to nežinodama į tą sąrašą blink.gif
Atsakyti