Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 11 24, 11:45)
Del kirpimo, man labiausiai patinka Vaida is auroros, kerpa labai kruopsciai  thumbup.gif  siauliuose nebuvau jau daugiau nei 3menesius, taigi nesikirpau kitur, o plaukai krenta kaip ka tik nukirpti,  wub.gif  kainuoja apie 50lt, o plaukai iki menciu mazdaug  smile.gif
dar labai patikdavo Kristina is kirpyklos prie saules  thumbup.gif 

girdejau neblogu atsiliepimu apie Rima is SALTO, jei neklystu del kirpyklos pavadinimo  g.gif


Aš SALTO kirpykloje dariausi manikūrą. Man tai nepatiko schmoll.gif tik nežinau manikiūristės vardo g.gif tokia jaunutė
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2006 11 24, 12:37)
Aš SALTO kirpykloje dariausi manikūrą. Man tai nepatiko  schmoll.gif tik nežinau manikiūristės vardo  g.gif  tokia jaunutė


O kur ta Salto randas? Net nžn tokio salono blush2.gif Va skambinau pas Vaidą užsirašyt, tai ojojoj kaip supratau vietos pas ją iki švenčių be šansų. Sakė ji pati bus vėliau, reikės pasukt. Gal dar įgrūs mane į savo tvarkaraštį blink.gif
Atsakyti
O ka galit pasakyt apie Reda is Mirazo?? Girdejau ji ir Grozio valandeles Stoties gatvej dirba.. Kazin ar kainos tos pacios?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2006 11 24, 12:42)
O kur ta Salto randas? Net nžn tokio salono  blush2.gif  Va skambinau pas Vaidą užsirašyt, tai ojojoj kaip supratau vietos pas ją iki švenčių be šansų. Sakė ji pati bus vėliau, reikės pasukt. Gal dar įgrūs mane į savo tvarkaraštį  blink.gif


Salto kirpykla yra Vytauto gatvėje
Atsakyti
Uzsirasiau pas Maksa.Kirpimas sake 80-120,jei su dazymu 180-220 ir daugiau.Drastisku sprendimu nepasitares su klijente irgi sake,kad nepriimineja.Matysim.Apie rezultatus informuosiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bangele @ 2006 11 30, 01:02)
Uzsirasiau pas Maksa.Kirpimas sake 80-120,jei su dazymu 180-220 ir daugiau.Drastisku sprendimu nepasitares su klijente irgi sake,kad nepriimineja.Matysim.Apie rezultatus informuosiu. mirksiukas.gif



Ojoj, tai jau gausi papasakot, kaip sekės, ar patiko smile.gif aš tai jau nieko negaliu apie jo kirpimus papsakot, nes kirpėja, dirbusi ten išėjo į kitą kirpyklą dirbt, ir nieko nežino unsure.gif
Atsakyti
Na va. O aš šiandien kirpausi pas Vaidą iš Auroros 4u.gif Tiesą sakant buvau užsirašius dažytis, ir visai nesikirpt blink.gif biggrin.gif Bet kai atsisėdau į kėdę, pakalbėjom ir apsigalvojau. Patiko, kad pataria kaip geriau daryti, o ne daro viską ko užsimanai thumbup.gif Mano ankstesnė kirpėja niekada nesugebėdavo pasakyt savo nuomonės, kaip sakydavau taip darydavo schmoll.gif Tai va. Kirpimas užtruko lygiai 2 val doh.gif Bet užtat rezultatas manau neblogas ir atrodo lyg bučiau nusidažius plaukus, nes nukirpo ataugusius šviesesnius rolleyes.gif Na žiūrėsiu kaip išsiplovus plaukus atrodysiu smile.gif Bet pirmas įspūdis tai thumbup.gif turbūt po jos nenorėsiu daugiau eit nei pas vieną kirpėją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikline: 04 gruodžio 2006 - 21:43
aš kirpausi ir dažiau plaukučius Auroroje, tik ne pas Vaida, bet vistiek tikrai labai buvau patenkinta kirpėjos darbu bigsmile.gif 4u.gif ir sumokėjau už viską ne taip jau daug 75 l t mirksiukas.gif o kuri ten iš jų Vaida visai įdomu pasirodė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(envie @ 2006 12 09, 18:55)
aš kirpausi ir dažiau plaukučius  Auroroje, tik ne pas Vaida, bet vistiek  tikrai labai buvau patenkinta kirpėjos  darbu  bigsmile.gif  4u.gif ir sumokėjau už viską ne taip jau daug 75 l t  mirksiukas.gif  o kuri ten iš jų Vaida visai įdomu pasirodė  ax.gif

Vaida juodais ilgokais plaukais, stambaus sudejimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 12 09, 21:26)
Vaida juodais ilgokais plaukais, stambaus sudejimo  smile.gif

aišku, manau žinau jau kuri, tik norėjau, kad kas patvirtintų ax.gif mačiau, kaip atrodė viena ką tik apkirpta jos moteris - tikrai labai labai gražiai, ir patarimų daug klientėms duoda ji, kiek girdėjau, jei čia šita, tai tikrai įspūdis neblogas bigsmile.gif tiesa, nors jos klientės plaukai gerokai trupmesni už mano, bet kaina tikrai labai skyrėsi - tą taip pat pastebėjau, todėl ir pamaniau, ar ten ne toji išgirtoji Vaida mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(envie @ 2006 12 09, 18:55)
aš kirpausi ir dažiau plaukučius  Auroroje, tik ne pas Vaida, bet vistiek  tikrai labai buvau patenkinta kirpėjos  darbu  bigsmile.gif  4u.gif ir sumokėjau už viską ne taip jau daug 75 l t  mirksiukas.gif  o kuri ten iš jų Vaida visai įdomu pasirodė  ax.gif



Na nežinau kiek man būtų kainavęs dar ir dažymas, bet už kirpimą sumokėjau 50 Lt ax.gif Bet nesigailiu visiškai, visi giria ir aš pati labai patenkinta thumbup.gif Plaukai super atrodo. Geresnės kirpėjos kol kas neteko sutikt 4u.gif
Atsakyti
sveikos..na,va as tik is kirpyklos Auroros ,pas vaida kirpausi....tikrai sauni meistre 2 karta pas ja..iki tol pas Oksana kirpdavaus abi tikrai sauniaidirba,ismano savo darba thumbup.gif
Atsakyti