Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

QUOTE(pince @ 2006 11 13, 19:39)
Jurga tikrai gerai dirba,o Maksas tikrai nevisada klausia ,ko nori ,dažnai daro savo nuožiūra,bet visada pataiko,pas jį net veidrodžio nebūdavo,tai net nematydavau ,ką daro,bet aš pasitikiu,kitur net bijočiau kirptis,gerai,kad dabar dirbs ir Šiauliuse thumbup.gif



Kosmaras....
Nepatikeciau savo didziausios puosmenos tokiam meistrui. malonu paciai valdyti padeti. Juk ne visuomet tinka tai, kas madinga. Niekas negali per sekunde nustatyti mano gyvenimo budo, charakterio. Nenoreciau eiti gatve su etikete "kirpo Maksas" jau pakanka galvu "kirpo O..."
O gal as perdaug cia:geda ?
Atsakyti
QUOTE(pince @ 2006 11 13, 11:14)
Grand Perloj, antram aukšte atsidarė naujas grožio salonas ,aplinka superinė,o porą kartų per mėnesį atvažiuoja meistras iš Vilniaus Maksas,tik reikia užsirašyt iš anksto. Kainos aišku nemažos ,bet kirpimai pas jį patys naujausi ,aš kerpuos pas jį jau keli metai tai esu labai patenkinta lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O kokios pas ji kainos?Nors mazdaug?O cia tas Maksas,kur buvo kazkuria is Baro dalyviu pakabines?Jei tas pats,tai kiek zinau siaip jis siaulietis.
Atsakyti
QUOTE(bangele @ 2006 11 23, 15:08)
O kokios pas ji kainos?Nors mazdaug?O cia tas Maksas,kur buvo kazkuria is Baro dalyviu pakabines?Jei tas pats,tai kiek zinau siaip jis siaulietis.

Tas pats,jis iš Šiaulių,bet jau senai dirba Vilniui,turi ten vardą,geras meistras.Ilgi plaukai kirpimas su dažymu pas jį apie iki dviejų šimtų.
Atsakyti
QUOTE(pince @ 2006 11 23, 20:12)
Tas pats,jis iš Šiaulių,bet jau senai dirba Vilniui,turi ten vardą,geras meistras.Ilgi plaukai kirpimas su dažymu pas jį apie iki dviejų šimtų.



Man sakė nuo 200 iki 300 ax.gif cool.gif Bet labai jau knieti man nueit pas jį, nors bijočiau nerealiai. Kol kas auginu plaukus ir nelabai norėčiau tokių staigmenų kaip nušmulinimas iki pečių ar dar stipriau biggrin.gif Tai net neverta eit manau. Va kai atsibos kasos reikės apsilankyt bigsmile.gif O tik dažyt apsiimtų kaži?
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2006 11 23, 19:21)
Man sakė nuo 200 iki 300  ax.gif  cool.gif  Bet labai jau knieti man nueit pas jį, nors bijočiau nerealiai. Kol kas auginu plaukus ir nelabai norėčiau tokių staigmenų kaip nušmulinimas iki pečių ar dar stipriau  biggrin.gif  Tai net neverta eit manau. Va kai atsibos kasos reikės apsilankyt  bigsmile.gif  O tik dažyt apsiimtų kaži?

Oho kokios kaineles pas vaikinuka! blink.gif Nu,jeigu cia tas pats,tai as ji,kai dar jis pirmam kurse mokesi,buvau paemus pavezet betranzuojanti.Gal atsimins ir nuolaida pritaikys. lotuliukas.gif Siaip dar kuri laika sms'ais pabendraudavom,zinau,kad visus konkursus laimedavo,Italijoj daznai stazuodavos ir gerai poto Vilniuj isitryne.Kiek atsimenu,tai tada kalbejo,kad jam labai patinka su ilgais plaukais dirbt,eksperimentuot,taip kad nebijok,gal nenusmulins. biggrin.gif As va irgi antri metai plaukus auginu,tai nei jam,nei kam kitam neleisciau labai ju nutrumpint.O idomu vien kirpimas,be dazymo kiek pas ji kainuoja? g.gif Nu,ir man labai jau knieti pas ji nueit. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bangele @ 2006 11 23, 20:34)
Oho kokios kaineles pas vaikinuka! blink.gif Nu,jeigu cia tas pats,tai as ji,kai dar jis pirmam kurse mokesi,buvau paemus pavezet betranzuojanti.Gal atsimins ir nuolaida pritaikys. lotuliukas.gif Siaip dar kuri laika sms'ais pabendraudavom,zinau,kad visus konkursus laimedavo,Italijoj daznai stazuodavos ir gerai poto Vilniuj isitryne.Kiek atsimenu,tai tada kalbejo,kad jam labai patinka su ilgais plaukais dirbt,eksperimentuot,taip kad nebijok,gal nenusmulins. biggrin.gif As va irgi antri metai plaukus auginu,tai nei jam,nei kam kitam neleisciau labai ju nutrumpint.O idomu vien kirpimas,be dazymo kiek pas ji kainuoja? g.gif Nu,ir man labai jau knieti pas ji nueit. smile.gif



Na nežinau. Man kainą pasakė ten su visais atseit kirpimais, dažymais, sušukavimais po ceremonijų biggrin.gif Bet jei vaikinas toks gabus, tai gal proto turi ir nepadaro be ryšio. Svarbiausia, kad nukirptų taip, kad ir išsiplovus galvą namie atrodytum kaip žmogus, o ne kaip kaži kas su styrančiais plaukais į visas puses. Jau esu apturėjus tokį "malonumą". O jei ilgi plaukai patinka ir jų nesudarko be proto tai gal ir faina būtų pamėgint rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2006 11 23, 21:26)
Na nežinau. Man kainą pasakė ten su visais atseit kirpimais, dažymais, sušukavimais po ceremonijų  biggrin.gif  Bet jei vaikinas toks gabus, tai gal proto turi ir nepadaro be ryšio. Svarbiausia, kad nukirptų taip, kad ir išsiplovus galvą namie atrodytum kaip žmogus, o ne kaip kaži kas su styrančiais plaukais į visas puses. Jau esu apturėjus tokį "malonumą".  O jei ilgi plaukai patinka ir jų nesudarko be proto tai gal ir faina būtų pamėgint  rolleyes.gif

Tai va butent,norisi galva issiplaut ir but graziai iskart. drinks_cheers.gif
Tai ar buvot kuri pas ji jau?Kokie atsiliepimai?Kaip daznai jis cia pasirodo?Ai,tiesa,o kurioj vietoj ta Grand Perla? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bangele @ 2006 11 23, 22:27)
Tai va butent,norisi galva issiplaut ir but graziai iskart. drinks_cheers.gif
Tai ar buvot kuri pas ji jau?Kokie atsiliepimai?Kaip daznai jis cia pasirodo?Ai,tiesa,o kurioj vietoj ta Grand Perla? ax.gif


Na pince sakė kelis kart per mėn smile.gif O šiaip tai buvo (lyg ir buvo jau) šį mėnesį. Aš pažįstu ten kirpėją dirbančią, tai ji siūlė man užsirašyt. Sakė priima nedaug klienčių (apie 6), o norinčių kirptis tai tikrai buvo. Reikės jos paklausinėt detaliau. Ir apie jo kirpimus (jei matė kaip dirbo) pasiteirausiu irgi.

O Grand Perla yra netoli Bronelės, prieš centrinį turgų.
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2006 11 23, 21:40)
Na pince sakė kelis kart per mėn smile.gif O šiaip tai buvo (lyg ir buvo jau) šį mėnesį. Aš pažįstu ten kirpėją dirbančią, tai ji siūlė man užsirašyt. Sakė priima nedaug klienčių (apie 6), o norinčių kirptis tai tikrai buvo. Reikės jos paklausinėt detaliau. Ir apie jo kirpimus (jei matė kaip dirbo) pasiteirausiu irgi.

O Grand Perla yra netoli Bronelės, prieš centrinį turgų.

Nu,tai laukiam detalios info. smile.gif O del vietos,tai taip ir maniau,kad ten.Labai tinkama,jei ka-begsiu i parka sleptis. lotuliukas.gif
Atsakyti
Del kirpimo, man labiausiai patinka Vaida is auroros, kerpa labai kruopsciai thumbup.gif siauliuose nebuvau jau daugiau nei 3menesius, taigi nesikirpau kitur, o plaukai krenta kaip ka tik nukirpti, wub.gif kainuoja apie 50lt, o plaukai iki menciu mazdaug smile.gif
dar labai patikdavo Kristina is kirpyklos prie saules thumbup.gif

girdejau neblogu atsiliepimu apie Rima is SALTO, jei neklystu del kirpyklos pavadinimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 11 24, 11:45)
Del kirpimo, man labiausiai patinka Vaida is auroros, kerpa labai kruopsciai  thumbup.gif  siauliuose nebuvau jau daugiau nei 3menesius, taigi nesikirpau kitur, o plaukai krenta kaip ka tik nukirpti,  wub.gif  kainuoja apie 50lt, o plaukai iki menciu mazdaug  smile.gif
dar labai patikdavo Kristina is kirpyklos prie saules  thumbup.gif 

girdejau neblogu atsiliepimu apie Rima is SALTO, jei neklystu del kirpyklos pavadinimo  g.gif



O kaip Vaida dažo plaukus? Gundausi užsirašyt nusidažyt prieš šventes (aišku jei papulsiu)
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2006 11 24, 11:45)
O kaip Vaida dažo plaukus? Gundausi užsirašyt nusidažyt prieš šventes (aišku jei papulsiu)

Nezinau del dazymo, pas ja nesu daziusi g.gif
Atsakyti