Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

QUOTE(doviliux* @ 2006 11 09, 16:13)
Esu buvusi pas Emą. labai gera kirpėja, labai krupščiai viską daro  thumbup.gif

O bikini depiliacija ir mane domintų, kur šiauliuose gerai daro  4u.gif

naaringiux ar jau apsisprendei kur gražintis  mirksiukas.gif



Puikiai depiliuoja Krejoje Inga arba Rasa. Niekada neparausta, greitai ir nereikia uzsirasyti pries savaite. thumbup.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif
QUOTE(kerera @ 2006 10 08, 10:00)
Merginos.abai labau noriu pasikeisti, kuri zinote gera kirpeja, kuri ir maloni butu ir patartu ir graziai nukirptu smile.gif
Gal kuri naujame salone "Divalis" buvot ? ax.gif




As tai kerpuosi Krejoje pas Silvija. Super ir kaina gera. Ilgi plaukai iki 30 lt su sukavimu. Nevaidina superes, bet dirba tikrai puikiai.


Atsakyti
O kur yra Kreja? Jau senai namuciuose buvau, bet greit grysiu ir butinai reiks atsinaujinti! cool.gif biggrin.gif

Bikini depiliacija as dariausi Liux'e. Man patiko. Tik gaila kosmetologes vardo neatmenu...
Atsakyti
QUOTE(Asta555 @ 2006 11 10, 01:28)
Puikiai depiliuoja Krejoje Inga arba Rasa. Niekada neparausta, greitai ir nereikia uzsirasyti pries savaite. thumbup.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif

As tai kerpuosi Krejoje pas Silvija. Super ir kaina gera. Ilgi plaukai iki 30 lt su sukavimu. Nevaidina superes, bet dirba tikrai puikiai.


As lankausi Krejoje. Patinka manikiuras pas Neringa, kirpimas taip pat pas Silvija, Veido valyma dariau pas Inga - thumbup.gif . Dabar priauginami nagai tik 100 lt. Seniai norejau. Eisiu detis rytoj. Parasysiu, kaip sekesi. ax.gif
Atsakyti
:Aš esu buvusi pas Ingą veidą valytis,man nepatiko schmoll.gif .Dabar einu pas Staselę,kuri dirba super,tik reikia kantrybės pas ją laukiant eilės,nes klientų doh.gif .Vasarą pas manikiūristę Renatą dariausi pedikiūrą,tai padarė per 30min.,o rezultatas-aš pati su pemza sau tiek pat pasidarau.Taigi kokybės nulis blink.gif .Jei norit kokybės ir kad gerai padarytų,tai patariu eiti tik pas Dorą,kuri dirba Šiaulių viešbutyje,bet ir pas ją kaip gerą meistrę eilės,nors šiuo metu gal mažiau.
Lakavausi nagus Krėjoje pas Aleksandrą,tai dailė tikrai patiko,taip pat pastebėjau,kad kruopšti.Šiaip šiame salone kainos nemažos,aptarnavimas pusėtinas g.gif .Salone Divalis,kainos tikrai nemažos,bet aptarnavimas aukščiausio lygio thumbup.gif .
Atsakyti
Bonasforcoj ( lyg ir taip rašos ) gerai apkerpa ir sušukuoja , bent aš tai visad likdavau patenkinta , ten virš granto smuklės , kavinės , nežinau kaip ją vadint yra.
Atsakyti
QUOTE(Asta555 @ 2006 11 09, 16:28)
Puikiai depiliuoja Krejoje Inga arba Rasa. Niekada neparausta, greitai ir nereikia uzsirasyti pries savaite. thumbup.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif
As tai kerpuosi Krejoje pas Silvija. Super ir kaina gera. Ilgi plaukai iki 30 lt su sukavimu. Nevaidina superes, bet dirba tikrai puikiai.

aš darausi manikiūrą krėjoje, pas Aleksandrą, tai tikrai kuo geriausi atsiliepimai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo envie: 11 lapkričio 2006 - 12:31
QUOTE(GUDRĖ @ 2006 11 10, 12:24)
:Aš esu buvusi pas Ingą veidą valytis,man nepatiko schmoll.gif .Dabar einu pas Staselę,kuri dirba super,tik  reikia kantrybės pas ją laukiant eilės,nes klientų  doh.gif .Vasarą pas manikiūristę Renatą dariausi pedikiūrą,tai padarė per 30min.,o rezultatas-aš pati su pemza sau tiek pat pasidarau.Taigi kokybės nulis blink.gif .Jei norit kokybės ir kad gerai padarytų,tai patariu eiti tik pas Dorą,kuri dirba Šiaulių viešbutyje,bet ir pas ją kaip gerą meistrę eilės,nors šiuo metu gal mažiau.
Lakavausi nagus Krėjoje pas Aleksandrą,tai dailė tikrai patiko,taip pat  pastebėjau,kad kruopšti.Šiaip šiame salone kainos nemažos,aptarnavimas pusėtinas g.gif .Salone Divalis,kainos tikrai nemažos,bet aptarnavimas aukščiausio lygio thumbup.gif .



Girdejau, kad Stasele netobuleja ir dirba senoviskais metodais ir pasenusiomis medziagomis, todel pas ja neinu. O del Doros, tiesa, ji ir man patinka - pedikiuras, kaip chirurgo, bet higiena - nezinau. Nepaisant to niekas geriau padikiuro dar man nepadare.
Atsakyti
QUOTE(Asta555 @ 2006 11 11, 17:45)
Girdejau, kad Stasele netobuleja ir dirba senoviskais metodais ir pasenusiomis medziagomis, todel pas ja neinu. O del Doros, tiesa, ji ir man patinka - pedikiuras, kaip chirurgo, bet higiena - nezinau. Nepaisant to niekas geriau padikiuro dar man nepadare.

Na kaip man padarė veido valymą Krėjoje,tai labai skyrėsi nuo to kaip veidą išvalė Staselė ir nemanau,kad jei ji blogai dirbtų,eilės reiktų laukti 2savaites g.gif . O kas dėl pedikiūro,tai negalėčiau to pavadinti - higieniniu pedikiūru.Tai tik buvo kulnų nuzulinimas pemza ir užteptas kremas lotuliukas.gif .Tiesa ''meistrė'' labai skubėjo,nes kaip supratau kad jau eilėje manikiūrui nekantravo klientė ir ir su manimi ji nesiterliojo unsure.gif ir kaip gaila,kad išėjau ne kaip ant sparnų,o greičiau pakirptais sparnais verysad.gif
Taigi į Krėją einu tik pas Aleksandrą,nors ji ir dirba lėčiau,bet rezultatais nenusivyliau ir rekomendavau draugėms.Pas Renatą tai jau schmoll.gif ,nes užteko pedikiūro ir šiaip grubiau dirba,nes teko laimė ir mano bendradarbei nagus prisiaugint.........
Na,bet jei tau patiko,tai valio ir kad netektų tau nusivilti,kaip man 4u.gif .
Atsakyti
Apie Stasele nieko nesakysiu, bet ir neisiu niekada.
Inga dirba gerai! Tame salone labai gera kosmetika, perku ja ir namams net dukrytei prieselerginei profilaktikai naudoju.
O procedura Hydrodermija klasiska. Tiesa nepigi - apie 100 lt, bet rezultatas clap.gif clap.gif thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
Grand Perloj, antram aukšte atsidarė naujas grožio salonas ,aplinka superinė,o porą kartų per mėnesį atvažiuoja meistras iš Vilniaus Maksas,tik reikia užsirašyt iš anksto. Kainos aišku nemažos ,bet kirpimai pas jį patys naujausi ,aš kerpuos pas jį jau keli metai tai esu labai patenkinta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pince @ 2006 11 13, 12:14)
Grand Perloj, antram aukšte atsidarė naujas grožio salonas ,aplinka superinė,o porą kartų per mėnesį atvažiuoja meistras iš Vilniaus Maksas,tik reikia užsirašyt iš anksto. Kainos aišku nemažos ,bet kirpimai pas jį patys naujausi ,aš kerpuos pas jį jau keli metai tai esu labai patenkinta lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Aš irgi norėjau pas jį užsirašyt, bet pabijojau. Nenoriu, kad plaukus išdarkytų. Vat įdomu, ar klausosi klienčių nuomonės jisai, ar daro kaip jam pasirodo reikalinga g.gif


P.S. Grand Perloj dariausi manikiūrą pas Jurgą, tai likau labai patenkinta. Labai švelni ir kruopščiai dirba thumbup.gif Ir lb fainai išpaišė nagučius. Sakė ir priaugina, tik apie tai nieko negalėčiau pasakyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stikline: 13 lapkričio 2006 - 14:04
QUOTE(Stikline @ 2006 11 13, 15:05)
Aš irgi norėjau pas jį užsirašyt, bet pabijojau. Nenoriu, kad plaukus išdarkytų. Vat įdomu, ar klausosi klienčių nuomonės jisai, ar daro kaip jam pasirodo reikalinga  g.gif
P.S.  Grand Perloj dariausi manikiūrą pas Jurgą, tai likau labai patenkinta. Labai švelni  ir kruopščiai  dirba thumbup.gif  Ir lb fainai išpaišė nagučius. Sakė ir priaugina, tik apie tai nieko negalėčiau pasakyt  smile.gif

Jurga tikrai gerai dirba,o Maksas tikrai nevisada klausia ,ko nori ,dažnai daro savo nuožiūra,bet visada pataiko,pas jį net veidrodžio nebūdavo,tai net nematydavau ,ką daro,bet aš pasitikiu,kitur net bijočiau kirptis,gerai,kad dabar dirbs ir Šiauliuse thumbup.gif
Atsakyti