Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

edituska zinok tikrai neapsisprendziu doh.gif bet dau girdejau gero apie Jurate is Kristos... jauciu kai turesiu laiko, keliausiu pas ja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 10 18, 20:01)
edituska zinok tikrai neapsisprendziu  doh.gif bet dau girdejau gero apie Jurate is Kristos... jauciu kai turesiu laiko, keliausiu pas ja  ax.gif


O kur ta Krista? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2006 10 19, 08:11)
O kur ta Krista? blush2.gif

Krista ya pietiniam, turiu tos Jurates asmenini numeri mob, gali pasiskambint ir susitart del laiko ax.gif ai, tiesa, toj kirpykloj yra dvi Jurates, tai toji apie kuria cia kalbu yra smulkute... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2006 10 10, 15:28)
Nu ma tai -MIRAŽAS  pas Eva thumbup.gif
bandžiau ir kt ,bet nieko panašaus  schmoll.gif


Ką tik skambinau į Miražą, tai ten Evos nėra g.gif yra tik Ema blink.gif Ar čia ta pati????
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2006 10 17, 21:24)
Sveikos. Gal kas žinot ar Oksana iš Auroros priima visus klientus, ar tik pažįstamus (kaip kad kažkur esu užmačius)  smile.gif  ir kaži kiek reikėtų laukt pas ją eilėj? O gal dar gerų kirpėjų Auroroj žinot, pas kurias būtų galima be baimės dažytis plaukus ir kirptis. Kažkada senai ten kirpausi pas tokią trumpais plaukais kirpėją tai nelabai patiko kaip buvo nudažius  schmoll.gif  Gaila vardo neatsimenu. Nenorėčiau vėl ant tos pačios užsiraut.

siaip as lankausi Auroroje jau 1metus esu tikrai patenkinta,bent jau kol kas..kas zino veliau..bet einu pas oksana..bet manau kad priimtu reitu apie men laukti..o siaip kai nebuvo Oksanos,kirpausi ir daziausi pas Vaida ir likau patenkinta thumbup.gif na palieku nemazai.. ax.gif 110 paskutini karta..bet jei dar prie mones perki....
siaip turiu sampuna tai liuks pilkinanti...(kadangi esu sviesi..)esu isbandziusi Loreal taciau man netiko plaukai riebalavos.. unsure.gif schmoll.gif
na o Revlonas thumbup.gif (40 lt) smile.gif
Atsakyti
Auroroje labai brangu. Esu girdejusi visokiu atsiliepimu.
Apie Jurate is Kristos tik geri atsiliepimai. Ne karta maciau kaip ji apkirpo, nes pati lankausi pas Daiva (ji dirba ir Kristoj) 4u.gif Noreciau ka nors orginalaus is savo garbanu pasidaryti. Bet turbut jau noretusi ir kirpeja pakeisti... g.gif Eksperimento delei....
Atsakyti
QUOTE(Stikline @ 2006 10 17, 22:24)
Sveikos. Gal kas žinot ar Oksana iš Auroros priima visus klientus, ar tik pažįstamus (kaip kad kažkur esu užmačius)  smile.gif  ir kaži kiek reikėtų laukt pas ją eilėj? O gal dar gerų kirpėjų Auroroj žinot, pas kurias būtų galima be baimės dažytis plaukus ir kirptis. Kažkada senai ten kirpausi pas tokią trumpais plaukais kirpėją tai nelabai patiko kaip buvo nudažius  schmoll.gif  Gaila vardo neatsimenu. Nenorėčiau vėl ant tos pačios užsiraut.


As Auroroj kelis kartus buvau pas Jurga. Likau patenkinta. Sviesinau sruogelemis - 60lt, viena karta ir kirpau galiukus bei kirpciukus pataise - dar plius 20lt
Atsakyti
as einu jau kelis kartus is eiles pas Jurga Auroroje tai man labai liuks o kaip ji gava plauba desimt balu uzmigti galima labai svelniai viska iskedena nu liuks ,, karta kirpausi ir pas Vaida toje pacioje kirpykloje tikrai labai kruopsciai kirpo , galva reikejo palenkti tai i viena tai i kita puse po puse centimetro:) bet kaip ji pati sake stebuklu nepadarysiu nes labai plaukai islinke sad.gif tai ir nepadare bet man patiko smile.gif palikau 50 lt manau normaliai

o del nagu tai jo Jolita kuri Premoje dirba liuks . profesionaliai, greitai ,maloniai , ir svarbiausia gerai ,, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pagaliau nuėjau į Miražą pas Emą thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Merginos, gal aš ir ne į temą, bet gal žinot kur gerai daro bikini depiliaciją??? "Mėlynoj paukštėj" dariausi tai nelabai patiko schmoll.gif kažkaip plaukelius ne išrovė, o nutraukė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2006 10 24, 13:10)
Ką tik skambinau į Miražą, tai ten Evos nėra  g.gif  yra tik Ema blink.gif Ar čia ta pati????

Esu buvusi pas Emą. labai gera kirpėja, labai krupščiai viską daro thumbup.gif

O bikini depiliacija ir mane domintų, kur šiauliuose gerai daro 4u.gif

naaringiux ar jau apsisprendei kur gražintis mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar dalyvauja forume siaulietes? Tiek daug salonu nauju pridygo. Gal kur nors superiniai meistrai? smile.gif
Atsakyti
Pažiūrėk pora temų žemiau, pamatysi atsakymą į savo klausimą mirksiukas.gif
Atsakyti