Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

QUOTE(envie @ 2006 10 08, 10:26)
12lt manikiūras, o vardas jos Aleksandra,  4u.gif atrodo jos ten dvi dirba ir keičiasi, tai visai norėčiau ir pas kitą nueit pabandyt  biggrin.gif

O tai čia kaina be lakavimo ir piešimo kaip suprantu,nes šiaip paprastai su lakavimu ir daile aš moku apie17-20lt.
Atsakyti
Mergaitės, gal žinote, kur Šiauliuose kokybiškai atlieka cheminį plaukų ištiesinimą? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(GUDRĖ @ 2006 10 08, 18:10)
O tai čia kaina be lakavimo ir piešimo kaip suprantu,nes šiaip paprastai su lakavimu ir daile aš moku apie17-20lt.

taip, taip be lakavimo ax.gif o kur tu daraisi? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo envie: 09 spalio 2006 - 17:40
QUOTE(Di72 @ 2006 10 03, 15:18)
O gal gali parašyti tos kirpyklos duomenis  ax.gif
Papildyta:
Merginos, gal kas žinot gerą manikiūristę, kuri dirba su geliniais ar akriliniais nagais. Kirpykloje cvirkos gatvėje (nepamenu pavadinimo) ir "Grožio paslapty" tai man nepatiko. Pastoviai lūždavo  doh.gif


Labai gerai manikiūrą daro ir dirba su geliniais bei akriliniais nagais Jolita, kirpykla "PREMA", Aido gatvėje. smile.gif
Papildyta:
Kirpausi pas Vaidą "AURORA", neblogai, bet Gintarės kirpimas "smagesnis". O sumokėjau už nudažymą ir kirpimą 120 Lt. Nepigiau.
Atsakyti
QUOTE(kerera @ 2006 10 08, 09:00)
Merginos.abai labau noriu pasikeisti, kuri zinote gera kirpeja, kuri ir maloni butu ir patartu ir graziai nukirptu smile.gif
Gal kuri naujame salone "Divalis" buvot ? ax.gif

Nu ma tai -MIRAŽAS pas Eva thumbup.gif
bandžiau ir kt ,bet nieko panašaus schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgitad @ 2006 10 10, 15:10)
nudažymą ir kirpimą  120 Lt. Nepigiau.

truputuką brangokai mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2006 10 10, 14:28)
Nu ma tai -MIRAŽAS  pas Eva thumbup.gif
bandžiau ir kt ,bet nieko panašaus  schmoll.gif


O kokios kainos MIRAZE? ax.gif Kirpimo, dazymo? Sudominai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(just_angel @ 2006 10 11, 11:24)
O kokios kainos MIRAZE?  ax.gif  Kirpimo, dazymo? Sudominai rolleyes.gif

priklauso nuo kirpimo ax.gif
moku 85-ir lieku labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
O aš dažniausiai eidavau "Prie saulės" ir nė karto nenusivyliau. Tik tiek, kad ten gana brangu. Todėl praeitą savaitę sumąsčiau apsilankyti "Miraže", ir ką, suplojau netgi šiek tiek daugiau. "Saulėje" už plaukų nudažymą ir galiukų bei kirpčiukų pakirpimą mokėjau 60 Lt , o "Miraže' už tą patį-65 Lt.
Atsakyti
Sveikos. Gal kas žinot ar Oksana iš Auroros priima visus klientus, ar tik pažįstamus (kaip kad kažkur esu užmačius) smile.gif ir kaži kiek reikėtų laukt pas ją eilėj? O gal dar gerų kirpėjų Auroroj žinot, pas kurias būtų galima be baimės dažytis plaukus ir kirptis. Kažkada senai ten kirpausi pas tokią trumpais plaukais kirpėją tai nelabai patiko kaip buvo nudažius schmoll.gif Gaila vardo neatsimenu. Nenorėčiau vėl ant tos pačios užsiraut.
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2006 10 10, 15:28)
Nu ma tai -MIRAŽAS  pas Eva thumbup.gif
bandžiau ir kt ,bet nieko panašaus  schmoll.gif


O sakyk, ar Eva "Miraže" daugiau kerpa trumpus kirpimus, ar ir ilgus plaukus gerai sutvarko? g.gif Kai nueini į kirpyklą ir paprašai sutvarkyti ilgus plaukus, dažnaiusiai išeidavau su pusilgiais iki pečių doh.gif Labai bijau, kad ir vėl taip neatsitiktų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Di72 @ 2006 10 18, 08:45)
O sakyk, ar Eva "Miraže" daugiau kerpa trumpus kirpimus, ar ir ilgus plaukus gerai sutvarko?  g.gif  Kai nueini į kirpyklą ir paprašai sutvarkyti ilgus plaukus, dažnaiusiai išeidavau su pusilgiais iki pečių  doh.gif  Labai bijau, kad ir vėl taip neatsitiktų  blink.gif

tai zinok ir man lygiai tas pats doh.gif ateinu su ilgais plaukais, iskarpo, tai iseinu trumpais iki peciu lotuliukas.gif
Atsakyti
naaringiux,kaip suprantu,dar neapsisprendei,kur ir pas kokia kirpeja nueiti g.gif ane? zinoma,nesinori pulti i pirma pasitaikiusia kirpykla.geriau pasiklausineti rekomendaciju thumbup.gif
Atsakyti