Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

smile.gif sveikutes,as jums rasau pirma karta ir man toks ispudis,kad jums geros kiurpejos kur kirpimai kainuoja daug.As jau kelis metus lankausi kirpykloje"Pas Ramune"ir nei karto nenusivyliau.Cia kirpimas su susukavimu iki 25lt.ir tikrai neprasciau nei uz 50lt.Labai fainas kolektyvas,lieku patenkinta viskuo ir plaukais ir manikiuru ir makijazu.Aisku geriau pasiskambinti is anksto.Buvo mano plaukai sugadinti tik nenoriu mineti kas juos sugadino,bet tik galiu pasakyti,kad is jusu minetu grozio salonu,o cia su kirpeja Brigita mes ta problemele issprendem ir gavosi puikiai.
Atsakyti
QUOTE(kamasutra @ 2006 10 03, 12:15)
smile.gif sveikutes,as jums rasau pirma karta ir man toks ispudis,kad jums geros kiurpejos kur kirpimai kainuoja daug.As jau kelis metus lankausi kirpykloje"Pas Ramune"ir nei karto nenusivyliau.Cia kirpimas su susukavimu iki 25lt.ir tikrai neprasciau nei uz 50lt.Labai fainas kolektyvas,lieku patenkinta viskuo ir plaukais ir manikiuru ir makijazu.Aisku geriau pasiskambinti is anksto.Buvo mano  plaukai sugadinti tik nenoriu mineti kas juos sugadino,bet tik galiu pasakyti,kad is jusu minetu grozio salonu,o cia su kirpeja Brigita mes ta problemele issprendem ir gavosi puikiai.


O gal gali parašyti tos kirpyklos duomenis ax.gif
Papildyta:
Merginos, gal kas žinot gerą manikiūristę, kuri dirba su geliniais ar akriliniais nagais. Kirpykloje cvirkos gatvėje (nepamenu pavadinimo) ir "Grožio paslapty" tai man nepatiko. Pastoviai lūždavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kamasutra @ 2006 10 03, 12:15)
Buvo mano  plaukai sugadinti tik nenoriu mineti kas juos sugadino,bet tik galiu pasakyti,kad is jusu minetu grozio salonu

o kodel nenori paafisuot g.gif
juk kitas merginas galetum apsaugot nuo tokios bicycle.gif o dabar kiekviena nezinodamos galim ir pakliut pas ja... doh.gif noreciau, kad pasakytum ta kirpeja arba bent jau ivardink kirpykla, tokiu budu apsaugosiu kitas mirksiukas.gif arba bent i AZ parasyk 4u.gif
Atsakyti
Kirpyklos"Pas Ramune"adresas,Siauliai Dvaro 49,ten taip pat dirba ir su nagais,atsiliepimai neblogi.
Atsakyti
QUOTE(kamasutra @ 2006 10 05, 10:06)
Kirpyklos"Pas Ramune"adresas,Siauliai Dvaro 49,ten taip pat dirba ir su nagais,atsiliepimai neblogi.


aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Gal kuriai teko lankytis salone Krėja?Kokie atsiliepimai apie paslaugų kainas,kokybę,aptarnavimą.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GUDRĖ @ 2006 10 05, 19:29)
Gal kuriai teko lankytis salone Krėja?Kokie atsiliepimai apie paslaugų kainas,kokybę,aptarnavimą.... 4u.gif

aš dariausi manikiūrą, tai labai labai patiko bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(envie @ 2006 10 07, 11:46)
aš dariausi manikiūrą, tai labai labai patiko  bigsmile.gif  thumbup.gif


O kur ta Kreja yra? Kokios ten kirpejos, ar geros?
Atsakyti
QUOTE(kerera @ 2006 10 07, 12:40)
O kur ta Kreja yra? Kokios ten kirpejos, ar geros?

dėl kirpėjų tai pati nesikirpau ten g.gif bet mačiau vienai merginai darė šukuoseną, tai labai gražiai padarė mirksiukas.gif o krėja yra dvaro g 64a
tel. 8 41 - 424775 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(envie @ 2006 10 07, 11:46)
aš dariausi manikiūrą, tai labai labai patiko  bigsmile.gif  thumbup.gif

O kokia kaina manikiūro ir koks manikiūristės vardas?
Atsakyti
Merginos.abai labau noriu pasikeisti, kuri zinote gera kirpeja, kuri ir maloni butu ir patartu ir graziai nukirptu smile.gif
Gal kuri naujame salone "Divalis" buvot ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GUDRĖ @ 2006 10 07, 16:01)
O kokia kaina manikiūro ir koks manikiūristės vardas?

12lt manikiūras, o vardas jos Aleksandra, 4u.gif atrodo jos ten dvi dirba ir keičiasi, tai visai norėčiau ir pas kitą nueit pabandyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo envie: 08 spalio 2006 - 09:29