Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

edituska jei gerai pamenu, tai siandien turejai lankytis vanilej pas kirpeja, tai kaip sekesi sakyk, patnekinta blush2.gif
Atsakyti
Kiek perejau,neradau geresnes uz Kristina "Miraze".Neisivaizduoju ar kas galigeriau atlikti savo darba thumbup.gif
Ir trumpas kirpimas ir ilgi plaukai ir blondine,siuo metu tamsi.Niekad nenusivyliau,nors viska isbandziau.Ji man PROFAS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agnecas @ 2006 09 22, 23:56)
Kiek perejau,neradau geresnes uz Kristina "Miraze".Neisivaizduoju ar kas galigeriau atlikti savo darba thumbup.gif
Ir trumpas kirpimas ir ilgi plaukai ir blondine,siuo metu tamsi.Niekad nenusivyliau,nors viska isbandziau.Ji man PROFAS thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


ir as apie ja girdejau thumbup.gif atsiliepimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnecas @ 2006 09 23, 00:56)
Kiek perejau,neradau geresnes uz Kristina "Miraze".Neisivaizduoju ar kas galigeriau atlikti savo darba thumbup.gif
Ir trumpas kirpimas ir ilgi plaukai ir blondine,siuo metu tamsi.Niekad nenusivyliau,nors viska isbandziau.Ji man PROFAS thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

bigsmile.gif ane
gal reiks isbandyt, o mirazas tai prie maxo g.gif
Atsakyti
edituska kur dingai g.gif
Atsakyti
labas labas smile.gif niekur nedingau,tik LT neturejau kada prie kompiuterio prisesti,todel ir nerasiau

na buvau as pas kirpeja Laima "vanileje".ir isejau labai patenkinta thumbup.gif pakirpo,padaze sruogelem.tiesa,"Vanile" gavo 3 vietos apdovanojima,kaip geriausias metu salonas thumbup.gif pirmas dvi laimejo Vilnius ir Kaunas,jei neklystu

naaringiux,ar nebuvai tu dar pas kirpeja?ar neissirenki,pas kuria eiti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(EDITUSKA @ 2006 09 27, 16:49)
na buvau as pas kirpeja Laima "vanileje".ir isejau labai patenkinta thumbup.gif pakirpo,padaze sruogelem.tiesa,"Vanile" gavo 3 vietos apdovanojima,kaip geriausias metu salonas thumbup.gif pirmas dvi laimejo Vilnius ir Kaunas,jei neklystu

tai smagu, kad likai patenkinta thumbup.gif o kiek sumokejai g.gif
o as neissirenku pas kuria eit, ar i vanile, ar i miraza ax.gif
Atsakyti
del kainos tai nepasakysiu nieko-as gavau dovanu kupona "Vanileje" tongue.gif bet manau,kad kaina nera labai jau nedidele g.gif o tu juk gali pasiklausti pasiskambinusi mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, kiek skaiciau, visos snekate apie kirpima ir dazyma. O as noriu sudeti koki tais chemini, dar nezinau ar pasaknini ar ta "tikraji" bigsmile.gif Po dietu labai isvargo plaukuciai, prilipo prie pakausio neatkabinamai blink.gif Jau du kartus dejau pasaknini chem. kirpykloje pries plauka ir Luxe centre, pas tikrai geras kirpejas, bet cheminio jos nemoka gerai sudeti, tik pinigai vejui paleisti unsure.gif Gal galite ka patarti?
Atsakyti
QUOTE(Miuzika @ 2006 09 30, 21:05)
Merginos, kiek skaiciau, visos snekate apie kirpima ir dazyma. O as noriu sudeti koki tais chemini, dar nezinau ar pasaknini ar ta "tikraji" bigsmile.gif Po dietu labai isvargo plaukuciai, prilipo prie pakausio neatkabinamai blink.gif Jau du kartus dejau pasaknini chem. kirpykloje pries plauka ir Luxe centre, pas tikrai geras kirpejas, bet cheminio jos nemoka gerai sudeti, tik pinigai vejui paleisti unsure.gif Gal galite ka patarti?

o tavo plaukuciai ilgi g.gif
Atsakyti
g.gif na jeigu tavo plaukai visai jau silpni palike,nualinti dietu,manau,kad tikrai pagelbetu saknu cheminis,bent jau iskeltu juos,kad nebutu-kaip pati sakai-prilipe prie pakausio.bet kokiu atveju,normali kirpeja pati tau turi patarti,ka su jais pasidaryti ok.gif
Atsakyti
O gal kas girdėjot apie kirpėją Inesa, Aivoj dirba. Bendravau, tai labai maloni, o kaip kažin darbo kokybė. Dabar vis neapsisprendžiu, kaip plaukučius nusikirpti. Labai morejau atsiauginti, tai ir atsiauginau. Na bet dabar jie tokie nutyse (o buvo garbanot:( ir niekaip graziai nebuna. O kai dar plauku nedaug, tai nieko gudraus neprigalvosi. Gal kas kokia gera kirpeja turit, kuri ir patarti galetu:) Aciu 4u.gif
Atsakyti