Įkraunama...
Įkraunama...

Gal žinot gerą kirpėją Šiauliuose?

Edituska, gal butu galima telefoniuka to centro, ir tikslu adresa g.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 09 05, 15:32)
Edituska, gal butu galima telefoniuka to centro, ir tikslu adresa  g.gif


sveika.to centro telefoniuko as nezinau,tik tos kirpejos turiu.siandien pati jai skambinsiu,ziuresiu ar nepasikeite kas... smile.gif o "vanile" yra cvirkos gatveje,netoli buvusios autobusu stoties,isikurusi penkiaaukstyje,salia duju valdybos.
Atsakyti
QUOTE(EDITUSKA @ 2006 09 05, 16:20)
sveika.to centro telefoniuko as nezinau,tik tos kirpejos turiu.siandien pati jai skambinsiu,ziuresiu ar nepasikeite kas... smile.gif o "vanile" yra cvirkos gatveje,netoli buvusios autobusu stoties,isikurusi penkiaaukstyje,salia duju valdybos.

aciu uz info 4u.gif tai tu tada pasiskambink ir jei viskas bus ok, pasakysi man ax.gif
Atsakyti
butinai.siandien pat ir parasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
na,naaringiux,gal ir tu susigundysi ten uzsukti?o ka noretum pasidaryti su plaukais?galbut visiskai pasikeisti g.gif ar siaip ieskai naujos kirpejos?
Atsakyti
QUOTE(EDITUSKA @ 2006 09 05, 22:23)
na,naaringiux,gal ir tu susigundysi ten uzsukti?o ka noretum pasidaryti su plaukais?galbut visiskai pasikeisti g.gif ar siaip ieskai naujos kirpejos?

tai jau gundausi ax.gif bet tikiuos kainos ne tokios kaip auror g.gif mano plaukai ilgi, iki liemens, noreciau, kad patrumpintu, prieki iskarpytu... ir siaip noris naujos kirpejos, kazkaip neprisirisu, galbut nerandu dar tokios wub.gif seniau kirpausi eurogyme, pas vaida, tai patiko rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naaringiux: 05 rugsėjo 2006 - 21:44
QUOTE(EDITUSKA @ 2006 09 05, 17:01)
butinai.siandien pat ir parasysiu mirksiukas.gif

Gal galėtum ir man jos telefoniuką parašyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliux* @ 2006 09 05, 22:59)
Gal galėtum ir man jos telefoniuką parašyti  rolleyes.gif


mielai mirksiukas.gif parasiau tau ji i AZ

jei susigundysi nueiti,butinai pasidalyk ispudziais smile.gif
Atsakyti
sveikos..as siandien keliauju i aurora pas Vaida..ors visada eidavau pas Oksana,,,...ta idomu kaip ten mane sutvarkys..gal kuri lankotes ??
Atsakyti
QUOTE(paupau @ 2006 09 07, 09:46)
sveikos..as siandien keliauju i aurora pas Vaida..ors visada eidavau pas Oksana,,,...ta idomu kaip ten mane sutvarkys..gal kuri lankotes ??

lauksim atsiliepimu mirksiukas.gif
Atsakyti
viskas neblogai likau patenkinta jos darbu.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paupau @ 2006 09 08, 09:05)
viskas neblogai likau patenkinta jos darbu ...kruopsciai daze.... mirksiukas.gif

ir palikau nei mazai nei daug 88lt uz dazyma ir kirpima....tai va....
Atsakyti